آموزش های دوبله UnrealEngine 4

سلام

در این تاپیک قصد دارم سری آموزش های UnrealEngine 4 که به صورت رسمی از طرف سایت www.unrealengine.com ارائه شده و توسط شرکت آرتا آریا دوبله شده به شما دوستان معرفی کنم. طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط گروه، قصد داریم که آموزش های ارائه شده توسط سایت UnrealEngine به صورت دوبله جهت استفاده همه دوستان عزیز فارسی زبان با لینک مستقیم برای دانلود بر روی سایت قرار بگیرد. امیدواریم که بتونیم قدمی در این زمینه برداریم.

قسمت اول (Unreal Engine - BluePrint Part1)
قسمت دوم (Unreal Engine - BluePrint Part2)
قسمت سوم (Unreal Engine - BluePrint Part3)
قسمت چهارم (Unreal Engine - BluePrint Part4)
قسمت پنجم (Unreal Engine - BluePrint Part5)
قسمت ششم (Unreal Engine - BluePrint part6)
قسمت هفتم (Unreal Engine - BluePrint part7)
قسمت هشتم (Unreal Engine - BluePrint part8)
قسمت نهم (Unreal Engine - BluePrint part9)

آخرین ویرایش:

mohammad@er

Well-Known Member
احسان جان ممنون از آموزشت !

ولی دادن لینک به سایت های فارسی کاملا خلاف قوانین محسوب میشه !

احسان جان ممنون از آموزشت !

ولی دادن لینک به سایت های فارسی کاملا خلاف قوانین محسوب میشه !

شما هم داری خلاف قوانین عمل می کنی، و حق اخطار دادن ندارید، اینکار رو فقط مسئولان حق دارن انجام بدن
در صورتی که موردی می بینی می بایست با دکمه گزارش و یا کامنت خصوصی اطلاع رسانی کنید. فقط همین

لطفاً این کار رو باب نکنید (امر به معروف و نهی از منکر ، اینجا جاش نیست!!! ، اینجا هم مدیر داره و هم ناظر و هم دکمه هایی جهت استفاده ، یه کاری نکنید که هرکی به هرکی بشه)

mohammad@er

Well-Known Member
شما هم داری خلاف قوانین عمل می کنی، و حق اخطار دادن ندارید، اینکار رو فقط مسئولان حق دارن انجام بدن
در صورتی که موردی می بینی می بایست با دکمه گزارش و یا کامنت خصوصی اطلاع رسانی کنید. فقط همین

لطفاً این کار رو باب نکنید (امر به معروف و نهی از منکر ، اینجا جاش نیست!!! ، اینجا هم مدیر داره و هم ناظر و هم دکمه هایی جهت استفاده ، یه کاری نکنید که هرکی به هرکی بشه)

ببخشید مهدی جان !:cry:

سلام خدمت دوستان عزیز

قسمت هفتم از سری آموزش های موتور قدرتمند بازی سازی EU4 رو آماده کردم و برای دانلود در سایت قرار دادم. در این آموزش از Component هایی که در آموزش قبل ساختیم استفاده می کنیم و در Graph اونها رو پیکربندی می کنیم.

قسمت هفتم (Unreal Engine - BluePrint part7)

سلام خدمت دوستان عزیز

قسمت هشتم از سری آموزش های موتور بازی سازی EU4 رو آماده کردم و برای دانلود در سایت قرار دادم. در این آموزش پروژمون رو که مربوط به ساخت یک لامپ دیواری ماژولار با قابلیت روشن و خاموش شدن بود رو به پایان می رسونیم.

قسمت هشتم (Unreal Engine - BluePrint Part8)

سلام خدمت دوستان عزیز

قسمت نهم آموزش بلوپرینت از سری آموزش های موتور بازی سازی EU4 رو آماده کردم و برای دانلود در سایت قرار دادم. در این آموزش در مورد Construction Script صحبت می کنیم و اینکه چطور با کمک اون می تونیم ساخت بازی در مرحله طراحی رو آسونتر و حرفه ای تر کنیم.

قسمت نهم (Unreal Engine - BluePrint Part9)

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام حرکت خوبی هست. فقط اینکه اگه از جایی لینک میزارین حتما لینک سایت منبع رو ذکر کنین بلامانع هست.
موفق باشید

akherat

مدیر انجمن
اگر هم مشکل لینک گذاشتن هست , اینک و بزار فقط از حالت هایپر لینک درش بیار

جدیدترین ارسال ها

بالا