آموزش های تصویری کار با Cpanel و Plesk و WHM

webmaster

Member
آموزش های تصویری نحوه کار با کنترل پنل های هاستینگ و نمایندگی لینوکس/ویندوز Plesk و CPanel و WHM توسط تیم پشتیبانی PersianWhois گردآوری و در آدرس http://support.persianwhois.com/knowledgebase.php قرار داده شدند.
خواهشمند است ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود دریغ نفرمائید.

ARTA_ADOBE CO

Active Member
کاش به جای گردآوری کمی بیشتر وقت میگذاشتید و خودتوت فلش های آموزشی رو فارسی میکردید...
هر کسی تسلط به زبان های خارجی ندارد!

arianhost

Member
البته اين زياد به زبان خارجي نياز نداشت!آموزش تصويري حتي اگه به زبان بومياي آفريقا هم باشه باز راحت اصل قضيه رو مي شه فهميد:wink:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
قصد پافشاری ندارم...
ولی تمام توضیحات عکس ها انگلیش هست و اگه اونها رو متوجه نشی انگار داری تو سی گنل یا پلسک قدم میزنی
و انگار نه انگار که آموزش داری میبینی...!

انشاا... که مشکلی برای ویزیتورها پیش نیاد.

webmaster

Member
قصد پافشاری ندارم...
ولی تمام توضیحات عکس ها انگلیش هست و اگه اونها رو متوجه نشی انگار داری تو سی گنل یا پلسک قدم میزنی

انشاا... که مشکلی برای ویزیتورها پیش نیاد.
منظور شما دقیقاً چی هست؟ یعنی بیایم و مثلاً بجای Cron Job بنویسیم "برنامه زمانبدی شده" یا مثلاً بجای Change Password بنویسیم "تغییر رمز عبور"؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
یعنی شما متوجه نشدید در کلیپ های فلشتون که از سایت halifaxhost.com دانلود کردید دیالوگ نوشتاری انگلیسی به کار رفته ؟

webmaster

Member
من کاملاً به این موضوع واقف هستم، اما منظور شما را در رابطه با متن زیر متوجه نشدم:

یعنی شما پیشنهاد می کنید همین آموزشها بصورت فارسی تهیه شود؟

alimosavi

Active Member
من کاملاً به این موضوع واقف هستم، اما منظور شما را در رابطه با متن زیر متوجه نشدم:

یعنی شما پیشنهاد می کنید همین آموزشها بصورت فارسی تهیه شود؟

فارسی درسته بهتره ولی همین اینگلیسی هم خیلی خوب و بدرد بخور هست.

من که چندان نیاز به فارسی ندارم ( دوتا کلمه هم سعی کنید خودتون ترجمه کنید )

1240

Banned
دوست عزیز
کسی که خواندن و نوشتن هم بلد نباشه
از روی تصویر دو بار نگاه کنه خوب یاد می گیره.!!!!! :d

ARTA_ADOBE CO

Active Member
بله، من حرفم فقط با شما نیست ها ولی یادگرفتیم فقط مصرف کننده باشیم...
حالا شما از این فلش آموزشی بگیرید تا این که ما هاستینگ ها مون همشون به این افتخار میکنند که دیتا سنتر اصلی تو آمریکا کانادا
چین و...
و ریسلر دست چندم هستند خدا میدونه ( اصلا منظورم هاستینگ شما نیست دوست عزیز)

من سایتتون رو دیدم و میدونم برای تهیه اش زحمت زیادی کشیدید شاید از سر دلسوزی بود که گفتم آموزشها رو فارسی کنید همین...

یادمون باشه فارسی هیچ وقت جای زبان های دیگر رو نمیگیره باید افتخار کنیم که به این زبان فصیح صحبت میکنیم...
فارسی رو قربانی این برهنگی فرهنگیمون نکنیم که چند سال دیگه جبرانش سخت و سختر از الان میشه،
ببخشید بعضی موقع ها بابابزرگ میشم !

آخرین ویرایش:

webmaster

Member
من این تاپیک را برای همین ایجاد کردم و خیلی از این بابت خوشحال هستم که می بینم از آن استقبال شده و نظراتی هم دوستان مطرح کرده اند.
ان شا الله با برنامه ریزی که در این زمینه خواهیم داشت، آموزش های زبان فارسی نیز بزودی آماده خواهد شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا