[phpNuke] آموزش نصب phpnuk نسل جوان

لطفا یکی به من کمک کند من نیوک رو روی یه هاست مجانی ریختم ولی بلد نیستم نصبش کنم لطفا برام بگین چکار کنم ؟؟؟ خواهش می کنم

این آدرس سایتم هستش http://armin.orgfree.com

majid2x

Active Member
سلام.
1.از نیوک نسل جوان ستفاده نکن.
2.معلوم نیست روی این سایت نیوک نصب بشه یا نه !

LordEfazati

Member
نصب نکن چیه !
اگه نصب کنی نابود می شی ! من رفتم هاست خریدم روش نسل جوان ریختم اینقدر باگ داره که سرور رو ریست کردم و یه چیز دیگه ریختم !
در مورد هاستت هم برو تو اکانت اینفو ! می تونی ببینی که پی اچ پی و اس کیو ال ساپورت می کنه اگه ساپورت می کنه ولی هنوز سایتت نمی آید مشکل از کونفیگ.پی اچ پی است که باید پسورد و یوزر نیم پی اچ پی مای ادمین رو بهش بدی !

S4DEGH

Well-Known Member
ببين آ«وزشي كه در مورد نصب روي كامپيوتر هست رو اگر ياد بگيري براحتي بر روي سرور هم ميتوني نصب كني !

نسل جوان بقيه مواردش بد نيست ولي خود نيوكش كلا مشكل داره !

ممنون از راهنمایتتون

اگه ممکنه روش نصب پی اچ پی ایران نیوک را برای نصب روی سیستم بهم بگین ممنون میشوم

آخرین ویرایش:
سلام

آقایون ببخشید من نتونستم نصبش کنم لطفا اگه کسی می تونه این خوبیرو در حق من بکنه و اینو برای من نصب کنه ممنونش می شوم اگه کسی بود بهم ایمیل بزنه [email protected] من خودم فایل زیپ شده نیوک نسل جوان و ایران نیوک رو روی هاستم دارم

S4DEGH

Well-Known Member
ببين سيستمي كه پر از باگ هست و در عرض 5 دقيقه هك ميشه آيا قابل نصب هست ؟

بعد اينكه مشكل زياد داره و نصبش هم ارور زياد داره ! من نميتنوم نصبش كنم و لي بايد يكسري از بخش هاش رو تغيير بدم و براي اينكه كسي نياد اونها رو در اختيار نسل جوان قرار بده از اين كار امتنا ميكنم !

شما هم يا از Inp و يا از پلاتينيوم استفاده كن . خيال خودت رو راحت كن .

VAHID216

مدیر بازنشسته
اصلا استفاده از این سیستم باید حماقت محض باشه باور کنید از این استفاده نکنید خیلی به نفع خودتونه چون که فایده نداره اطلاعات بریزید توس اونم خیلی زیاد یه دفعه ای هک شه همش از بین بره زحماتتون
مفق باشید

من از ریختن نیوک نسل جوان گذشتم حالا کدوم نیوک خوبه بریزمش Inp و يا از پلاتينيوم

d@nyal

Member
فرهاد اینا دیگه اعلام کردن که "خدانگهدار" :sad: :shock: !

پلاتینیوم بذار جانم ، پلاتینیوم :wink: :

www.afagh.biz

مرسی:cool:

میشه پلاتنیوم رو روی یه هاست مجانی آزمایش کرد اگه میشه رام آدرس هاست مجانی رو بگذارید ممنون می شوم

d@nyal

Member
میشه پلاتنیوم رو روی یه هاست مجانی آزمایش کرد اگه میشه رام آدرس هاست مجانی رو بگذارید ممنون می شوم

فکر نکنم!

بی خیال هاست مجانی !

اگه می خوای ببینی چه شکلیه ، توی خود سایتش احتمالا نمونه نصب شدش برای دیگران باید باشه . سیستم خودشونم پلاتینیومه .

آخرین ویرایش:

LordEfazati

Member
آره سیستم خودش پلاتینیوم است !
تو سایت من هم برو ببین چه جوری
من مشهد تیم ویرایش شده گزاشتم ! یعنی رو امنیتش یه سری ویزایش شده !

من فتم یه هاست خریدم حالا اگه بخوام پلانتنیوم بریزم رو هاستم با این سرعتی که اینترنت من داره باید 100 سال گیرش باشم

کسی می تونه برام آپلودش کنه رو هاستم

LordEfazati

Member
چرا گیرش باشی با پاور آرشیو زیپش کن و بعذ آپلود کن ! فکر کنم یه چیز حدود 4 مگابایت بشه !
خیلی طول نمی کشه !

S4DEGH

Well-Known Member
خود فايل كه tar.gz هست كه !

بعد با برنامه FlashFXP راحت ميتوني آپلود كني فقط 1 ساعت طول ميكشه !
اين امكان رو هم داره اگر وسط كار اينترنت قطع شد بتوني ادامه اش رو بدي ..

VAHID216

مدیر بازنشسته
ولی بدی cute ftp اینه که اگه DC بشی مجبوری همه رو از اول بری وگرنه خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا