آموزش نصب Dotnetnuke بر روی لوکال هاست

bamshad

Well-Known Member
سلام
اگه امکان داره آموزش کامل dotnetnuke رو برای ما بزارید اگه به زبان فارسی باشه بهتره
من هر کاری کردم نتونستم نصب کنم یعنی تا اونجاش موندم که باید sql db می ساختم
یعنی نمیدونم باید کجا برم
ممنون
بای

atena84

New Member
salam bamshad jan .man dotnetnuke no nasb kardam va hatta movafagh shodam yeh kami ham bahash kar konam too sakhte db oon ham moshkeli nadashtam amma nemidoonam chera digeh nemitoonam runesh konam moghe run kardan safeyeh avvalesh bename Default.aspx yeh error migiram : the connection was refused when attempting to contact localhost:3183

kds4you

New Member
سلام
ببین عزیزم مشکل تو با ای ای اس هست باید روی سرور 2003 دات نت فرم ورک 2 نصب کنی بعد روی سایتت تو ای ای اس راست کلیک کنی و به پوشه wwroot پرمیشن بدی باید نت ورک سرویس رو اد کنی و فول اکسس کنی بعد سایتت رو تو vs باز کنی و تو پوشه app_data یک دیتا بیس با نام Database.mdf اد اگه تو پوشه فایل زیپ داتنت نیوک بگردی یه داکیومنت هست که همیه اینهارو بهت یاد میده
هالا من یه سوال دارم این کادر بالای سایت که پیغام میده شما عضو نیستید رو چطور درست کردن

irlug

New Member
سلام من آی آی اس را نصب کردم ولی بازم DotNetNuke نصب و اجرا نمی شه اینError را می ده
Server Error in '/' Application.

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

Source Error:

Line 86: </system.webServer>
Line 87: <system.web>
Line 88: <machineKey
Line 89: validationKey="F9D1A2D3E1D3E2F7B3D9F90FF3965ABDAC304902"
Line 90: decryptionKey="F9D1A2D3E1D3E2F7B3D9F90FF3965ABDAC304902F8D923AC"

Source File: c:\inetpub\wwwroot\dotnet\web.config Line: 88

Show Additional Configuration Errors:
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS. (c:\inetpub\wwwroot\dotnet\web.config line 145)
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS. (c:\inetpub\wwwroot\dotnet\web.config line 208)
It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS. (c:\inetpub\wwwroot\dotnet\web.config line 216)

آخرین ویرایش:

irlug

New Member
راهنماییم کنید چگونه آن را روی لوکال هاست نصب کنم ممنون می شم

اگر هنوز به جواب نرسیدید به من پیغام بدید تا برای شما روش نصب رو توضیح بدهم .

:)

arman92

Member
سلام دوستان عزیز.
من دات نت نیوک رو نصب کردم... حتی لوکالیزشن هم دارم می کنم.

برای من هم مشکلات عجیب غریبی پیش می یومد هر بار.. که خب اونم بر می گشت به ناشی گری خودم.

برای ساخت DB شما حتما باید یکی از ورژن های :Express یا SQL Server 2005 (Standadr Or Enterprise) را نصب کنید..

من روی هر دو امتحان کردم...

اگه از نسخه ی Enterprise استفاده می کنید... در هنگام نصب (تنظیمات دیتا بیس) باید Integrated Security رو مارک کنید. (انتخاب کنید) در صورتی که روی سرور می خواهید نصب کنید (روی هاست) این کار بر عکس انجام می شود! در اینجا باید نام کاربری و پسورد دیتا بیس خود را وارد کنید.

دکمه test را فشار دهید. اگر همه چیز درست باشد ، پیغامی مبنی بر درست بودن کانکشن شما نمایش می دهد در غیر اینصورت باید چک کنید که :
آیا SQL Server به درستی کار می کند؟
آیا سرویس های SQL در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند؟
آیا اطلاعات دیتا بیس را به درستی وارد کرده اید؟
و...

اگه باز هم مشکلی بود... من در خدمتم... من حتی دات نت نیوک رو روی سرور خودم نصب کردم :
http://dnn.vindoz.com/

موفق باشید

برای ساخت DB شما حتما باید یکی از ورژن های :Express یا SQL Server 2005 (Standadr Or Enterprise) را نصب کنید..

----------------

شما امکان نصب رو حتی روی 2000 هم دارید . و این موضوع ربطی ندارد .
اگر نفرات به حدی برسه یا براتون جذاب هست بگید مرحله به مرحله نصب رو با هم پیش بریم .:)

arman92

Member
اوه بله... من حواسم نبود.... بنده فقط منظورم این بود که باید SQL Server داشته باشید... و نمی شه از دیتا بیس های دیگه استفاده کرد...

در ضمن... اگه کامل دات نت نیوک رو دانلود کرده باشید... یه Document داره برای نصب .. همچنین چیز های خیلی زیاد دیگه (گسترش ، ساخت پوسته ، لوکالیزشن (محلی سازی ) و...)

اگه کسی خواست بگه تا بدم... شاید هم گذاشتم (حال ندارم آپلود کنم)

آخرین ویرایش:

danijoon

New Member
آقا اگه میشه 1 نفر بگه طریقه نصبشو
موقع ارتباط با دیتابیس ارور می ده
ارورش اینه :
Connection Error(s):
Index #: 0
Source: .Net SqlClient Data Provider
Class: 14
Number: 18456
Message: Login failed for user 'IIS APPPOOL\DefaultAppPool'.

لطفا کمک

سلام من موقع گرفتن تام دیتا بیس و نام کامپیوتر به همچین مشکلی برخوردم
این چیه ؟؟؟
خیلی گیرما
بروز خطا در اتصال به پایگاه داده:
Index #: 0
Source: .Net SqlClient Data Provider
Class: 14
Number: 18456

کسی نیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییست
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

جدیدترین ارسال ها