آموزش نصب و راه اندازي انجمن ( phpBB ) ( لوكال هاست )

Hyper

Active Member
اینجا انجمن phpBB است
برای یادگیری php به انجمن مربوطه مراجعه کنید ...

• Like
Reactions: !!!

I.NoBody

Active Member
موقع نصب اين ارور رو مي ده :
کد:
تلاش براي update كردن database با مشكل مواجه شد
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near # INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VA

• Like

vahid1863

New Member
سلام هایپر جان دستت درد نکنه خیلی خوب بود....فقط یک چیزی ...من یک بار کامل و درست نصب کردم

خیلی هم خوب نصب شد .........اما بعد از اینکه یک بار ریست کردم کامپیوتر رو دیگه نتونستم وارد قسمت
کنترل سایت بشم همش می گه could not connect to database می ده انجمن رو پاک کردم دوباره نصب کردم موقع install انجمن دوباره این error رو میده
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

اگه می شه بگین اشکال کارم چی هست!!

• Like

vahid1863

New Member
hyper جان در این مورد می شه یکم توضیح بدی ....فکر نکنم تو این تاپیک توضیح داده باشی!!

• Like

Hyper

Active Member
بله توضیحی وجود نداره به این دلیل که فایل config.php به صورت خودکار ساخته میشه ...

ولی امشب یه مقاله در مورد این فایل میزارم ...

• Like

srabiei

New Member
بزرگان عزیز سلام
با تشکر فراوان از آموزش داده شده
من اطلاعات برنامه نویسی ام زیاد نیست ولی مو به مو آموزش شما را اجرا کردم و همه چیز درست پیش رفت اما در مرحله نهایی که رفرش میکنم و باید وارد php شده و پیکربندی را انجام بدم ارور میده و هرچه مجدداً رترای میزنم درست نمیشه. نمای فرم و آنلاین بودن کاربر و سایر موارد درست کار میکنه اما فقط نمیتونم به مرکز کنترل وارد بشم لطفاً کمک کنید

• Like

srabiei

New Member
در لوکال هاست
اروری که میده اینه:
The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

مثل مواقعی که آدرسی را در اینترنت اشتباه نوشته باشیم.

• Like

siavashmusic

Active Member
منظور اين ارور به شرح زيره ::
صفحه مورد نظر شما درحال حاضر در دسترس نمباشد وب سايت شما داري مشکل فني ميباشد ويا شما نيازمند ايجاد تنظيم در مرورگر خود ميباشيد

احتمالا مرورگرت مشکل داره يکباز کوکي و فايل هاي مرورگر رو ديليت کن و دوباره مرحله نصب رو انجام بده راستي سرور مجازيت با چيه؟ منظورم برنامه مورد نظر هست!!

• Like

srabiei

New Member
من با برنامه Easyphp کارا را انجام دادم و IIS هم غير فعال است و تمامي مراحل را کامل انجام دادم اما در مرحله نهايي که رفرش کردم و بايستي به مديريت فرم ميرفتم و پيکربندي را تنظيم ميکردم دچار ارور فوق شدم.
چندين بار هم مراحل را تکرار ولي يادم نمياد کوکي ها و فايل ها را دليت کرده باشم. اينرا هم امتحان ميکنم.

لازم به ذکره که بعنوان Cyber و در واقع کاربر در مراجعه مجدد به لوکال وب، ميتونم عمل کنم و مشخصات و غيره را ببينم و آنها را ويرايش کنم اما نميتوانم به پيکر بندي و مرحله اي که در عکس ذيل مشخص نموده ايد وارد بشوم
http://www.tarishart.com/pics/phpbb/14.gif
ممنون ميشم راهنمائي کنيد
بازهم از سايت جالب و آموزشي خوب و جذابتون متشکرم

• Like

Hyper

Active Member
srabiei گفت:
بزرگان عزیز سلام
با تشکر فراوان از آموزش داده شده
من اطلاعات برنامه نویسی ام زیاد نیست ولی مو به مو آموزش شما را اجرا کردم و همه چیز درست پیش رفت اما در مرحله نهایی که رفرش میکنم و باید وارد php شده و پیکربندی را انجام بدم ارور میده و هرچه مجدداً رترای میزنم درست نمیشه. نمای فرم و آنلاین بودن کاربر و سایر موارد درست کار میکنه اما فقط نمیتونم به مرکز کنترل وارد بشم لطفاً کمک کنید

در فولدر اصلی فایلی هست بنام htaccess.

پاکش کنید

رضا

srabiei

New Member
با تشکر از لطف شما و جوابهایی که دادید
با وجود همه کمکهایی که نمودید تا الان نتوانستم رفع اشکال کنم و حتی فایل گفته شده را حذف کردم اما هنوز ارور سر جای خوش هست.
فعلاً در سایتم بی خیال فرم شدم.
از لطف شما هم متشکرم
در زمینه طراحی سایتم چگونه میتوانم از کمک شما بهره ببرم؟

• Like

srabiei

New Member
بزرگان عزیز بلاخره موفق شدم با لطف شما عزیزان در سرور و لوکال فرم را راه انداری کنم. از این بابت بسیار متشکرم

مزاحمت های من ادامه دارد چون چیزی بلد نیستم
http://www.entiran.com

• Like

mshirkhani

Member
آقا یکی به من کمک کنه این ارور رو میده

"هنگام نصب مشكلي بوجود آمده است
تلاش براي به روز كردن بانك اطلاعاتي با مشكل مواجه شد
Table 'phpbb_auth_access' already exists "

کمک

• Like