آموزش نصب فروشگاه آنلاین روی لوکال

spsgorgan

Active Member
حميد جان ممنونم
هنوز تست نكردم . راستي شما ماژول Ebank رو داري ؟
ممنون ميشم اگه داشتي بزاري براي دانلود .

4كريم

spsgorgan

Active Member
حميد جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان كار نميكنه ؟

ميگم شايد بايد تو هاست باشه تا كار كنه نه تو لوكال هاست ؟؟ ها !!

mahdi000

Member
نشد كه نشد!!!

دقيقا مي نويسم كه چه كردم:
1- فايلهارو از D:\Program Files\EasyPHP1-7\www\NukeC_2.1\admin\modules\nukec
به D:\Program Files\EasyPHP1-7\www\farsi mt nuke\html\admin\modules انتقال دادم.

2- تمام فايلهارو موبه مو داخل پوشه خودشون كپي كردم.(انقدر با وسواس كه 10 دقيقه طول كشيد./چك كردم)

3- فايل اس كيو ال اش رو هم نصب كردم.(با ملحقاتش)

4- در داخل قسمت مديريت ماژول اون رو هم فعال كردم.

5- همه چيز خوب كار مي كنه.صفحه اولش مياد.دايركتوري ها و عكسها همه هستند.

6- قسمت معرفي كالا --->...--->ارسال عكس--->...--->خطا!!!

نميدونم چي شده.(من دروغ نگفته باشم 8-9 بار نصب كردم.حتي دوباره phpnuke نصب كردم.با ديتابيس جديد و ....).

اشكان جون و اس پي اس عزيز شما چه كرديد؟تونستيد؟
راستي اين چيه؟(عكس)

aghahamidgol2

Active Member
آقا به قرآن باورم نمي شه چون همين فايل ها را براي اولين بار خودم انگليسي شو نصب كردم رو لوكال بعدا فارسي شو
مهدي جان اونا رو دست نزم ولي خواستي بزاري رو وب بايد تنظيمات اف تي پي رو يعني اجازه دسترسسي بدي ديگه
من برم ببينم شما چرا اينجوري ميشين

aghahamidgol2

Active Member
آقا من فهميدم براي چي اينجوري مي شه
چون رو لوكال هست براي اينكه بتونيد كالا معرفي كنيد در بخش مديريت فروشگاه اجازه آپلود عكس را براي كاربر قطع كنيد

aghahamidgol2

Active Member
خيلي باحال شده ايول فقط يه خواهشي كنم؟ اون كپي رايتشو بر نداري ممنون مي شوم بزار حداقل زحمت ما هم هدر نره
خوش حاليم كه فروشگاه دار شدي :)

Jasem

Member
آقا اول 3 بار بهتر از 100 باره بعد راستي مشكلش هم تو cpgnuke اين بود كه cpgnuk كه سيامك فارسي كرده فايل lang جدايي براي فارسي نداره و همه با همون فرمت lang-English هست پس اگه كسي بخواد فارسي رو ببينه بايد فايل lang-farsi اين برنامه رو به lang-english تغيير بده

aghahamidgol2

Active Member
آقا يه كم رو سايتت كار كني خيلي باحال مي شه ها
يعني موضوعش تك هست مرغ داري ..

spsgorgan

Active Member
عزيزم اصلا مادرزاد موصوع سايت همين هست . اين سايت 2دومين سايت در كشور در نوع خودش هست . البته قالب فعلي از 25 مرداد بالا اومده .

ممنونم از توجهتون . راستي يه سري به سوال من در مورد ساعت سيستم بزني ممنون ميشم :دي

aghahamidgol2

Active Member
spsgorgan گفت:
عزيزم اصلا مادرزاد موصوع سايت همين هست . اين سايت 2دومين سايت در كشور در نوع خودش هست . البته قالب فعلي از 25 مرداد بالا اومده .

ممنونم از توجهتون . راستي يه سري به سوال من در مورد ساعت سيستم بزني ممنون ميشم :دي
ايول

mahdi000

Member
اين كارم كردم آقا حميد ولي نشد!!!

حتي اگه عكس رو هم نزاريم بازم پيغام خطا ميده.

aghahamidgol2

Active Member
mahdi000 گفت:
اين كارم كردم آقا حميد ولي نشد!!!

حتي اگه عكس رو هم نزاريم بازم پيغام خطا ميده.
بدون عكس ديگه امكان نداره عزيز خودم امتحان كردم بايد غير فعالش كني از مديريت بعدا نه كه عكس قرار ندي همين طوري اول غير فعال كن از مديريت بعدا ..

جدیدترین ارسال ها

بالا