آموزش نصب فروشگاه آنلاین روی لوکال

aghahamidgol2

Active Member
اول از همه فایلهای فروشگاه را در یک فولدر جدا قرار می دهیم در صورتی که فشرده سازی شده باشد و بعد وارد دایرکتوری می شویم که برنامه ایزی پی اچ پی را نصب کردیم و در فولدر روت وارد شده و تمام فایلها را دقیق در پوشه خودش قرار می دهیم
دوستان اگر این بخش اشتباه کنید و یکی را قرار ندهید در جای خودش دیگه کم لطفی کردید چون من هزار بار گفتم حواستون خیلی به این بخش باشه
حالا وارد پی اچ پی ما ادمین شوید و در دیتابیسی که ناک را نصب کردید فایلی که به نام زیر هست را ایمپورت کنید
nukec
بعد از ایمپورت با خیال راحت بروید سراغ بقیه کار
حالا برازر خود را باز کنید و آدرس زیر را دنبال کنید
http://yourlocalhost/admin.php
یادتان باشد نام لوکال خودتان را بزنید و اگر حفظ نیستید روی ایزی پی اچ پی راست کلیک کنید و لوکال وب را بزنید و بعد وارد ادمین بشید بعد از اینکه وارد ادمین شدید به بخش ماژولها بروید و بعد گزینه زیر را پیدا کنید و آنرا فعال کنید
NukeC
اکنون به آدرس زیر بروید باید ماژول فعال شده کار کند و نمایش داده شود
http://hamid/modules.php?name=NukeC
حمید را نزنید تو برازر و بگید نشد لوکال خودتان را باید وارد کنید این مثال هست
حالا برای مدیریت فروشگاه زنجیره ای خودتان :)) دوباره وارد ادمین سایت شوید و این بار روی آیکون زیر کلیک کنید

nukec.gif

خب حالا آدرس زیر را بپیمایید
http://hamid/admin.php?op=NukeCAdminCatg
الان اول باید یک شاخه اصلی با نام دلخواه ایجاد کنید مثلا با نام سی دی حالا هر چی زیر شاخه می خواهید اضافه کنید مثلا سی دی بازی سی دی موزیک سی دی ....
هم اکنون دوباره من برای 100 بار این ماژول را نصب کردم و کار کرد منتظر هستم که بیایید و بگید این ارور را داد :
بروز خطا در معرفی کالا

نوع فایلهای مجاز :: '.gif', '.jpeg', '.bmp', '.pjpeg'

لطفا به عقب بر گردید و خطاها را برطرف کنید
<< برگشت
کاشکی می شد و من از اینجا بلند شوم بیایم اونجا خونتون نصب کنم شوخی بود اگر باز مشکلیداشتید بگید حتما جوابگو هستم اگر هم بخشی یادم رفت سریع اضافه می کنم ولی فعلا که فکر کنم کامل توضیح دادم
موفق باشید
حمید رضا محمد کاظمی

mahdi000

Member
ممنون

الان كه خونه نيستم ولي هر وقت برسم حتما يه امتحاني مي كنم.

راستي اينم بگم كه من هم دقيقا همين كارارو كردم!!!! 8O

بازم ممنون.

aghahamidgol2

Active Member
Re: ممنون

mahdi000 گفت:
الان كه خونه نيستم ولي هر وقت برسم حتما يه امتحاني مي كنم.

راستي اينم بگم كه من هم دقيقا همين كارارو كردم!!!! 8O

بازم ممنون.
من كه ديگه دارم شاخ در ميارم :<<:

تشكر حميد جون من و sps هم همين كار ها رو كرديم ديگه
اما يه دفعه ديگه امتحان مي كنيم ببينيم چي ميشه

aghahamidgol2

Active Member
ashkanjoon گفت:
تشكر حميد جون من و sps هم همين كار ها رو كرديم ديگه
اما يه دفعه ديگه امتحان مي كنيم ببينيم چي ميشه
اميدوارم مشكلاتان حل شود اگر رو وب بود خودم نصب مي كردم ولي لوكال نمي شه :D

spsgorgan

Active Member
عزيزم ممنونم ...
من فكر كنم شما يه بار ديگه اين ماژول رو آپلود كني خيلي خوب ميشه . من فكر كنم اون فايلها ناقصه !؟ حالا بگو چرا ؟
چون عزيز دل برادر ما هم همه اين كارها رو قبلا انجام داديم ولي نشد.

موفق باشيد

Jasem

Member
من هم سعي مي كنم نصب كنم ببينم چي ميشه اما رو cpgnuke اون بار كه اصلاْ اون قسمتهايي كه تو phpnuke بود رو فارسي نشون مي داد رو هم اينگليسي نشون مي داد

aghahamidgol2

Active Member
آقا باشه يه بار كه كمه 100 بار ديگه آپلود مي كنم اميدوارم مشكلتون حل شه اگر عجله نداريد فردا

Jasem

Member
نه يكدفعه 100 بار آپلود نكني ها اونوقت به خاطر اين فايل مجيد مجبور ميشه هاست رو هم عوض كنه . همون يك بار ديگه انشاا... كفايت مي كنه

aghahamidgol2

Active Member
Jasem گفت:
نه يكدفعه 100 بار آپلود نكني ها اونوقت به خاطر اين فايل مجيد مجبور ميشه هاست رو هم عوض كنه . همون يك بار ديگه انشاا... كفايت مي كنه
بابا من كه دارم همش رو هاست شخصي آپلود مي كنم

spsgorgan

Active Member
ممنونم . آقا يه سري به اين سوال ما در مورد ساعت سيستم هم بزنيد بدك نيستا !!

واي حميد جون زدي به سيم آخرا مي خواي صد دفعه آپلو كني بي خيال داداش همون يه دفه كافيه
مرامت منو كشته داش حميد

aghahamidgol2

Active Member
آقا الان 45 درصد آپلود شده الان لينك مي دهم اميدوارم ديگه حل شده باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا