آموزش نصب داگون فلای !!!لطفا

سلام خدمت تمامی دوستان
من نیاز به راهنمای نصب دراگون فلای دارم
راستش به سایت meymehهم رفتم اما در انجمن هاش هیچ خبری نبود پس نتیجه گرفتم بازم مگه بچه های مجید آنلاین به دادم برسن.
اگه میشه یه راهنمای جامع نصب برای همه بزارین تا همه بتونن از این سیستم محشر استفاده کنن
بازم ممنونم

www.meymeh.net
باید تو سایت عضو بشین و دانلود کنید که البته فکر نمیکنم بیشتر از 3 دقیقه وقتتون رو بگیره
منونم ازت

alireza82

Well-Known Member
سلام
شرمنده که دیر اومدم
اما نصب
من یه راهنمایی کوچیک میکنم البته امیدوارم ایجاد دیتابیس و این جور کارهاش رو بلد باشی اگه مشکل داشتی بگو تا بیشتر توضیح بدم . اما اگه تو فاروم سایت مطرح میکردی باز هم زودتر جواب میگرفتید
اما نصب
1-دیتابیس مورد نظر خودتون رو ایجاد کنید
2-فایل config.php رو با یه ادیتور مثل notpad یا wordpad باز کن و دنبال این کد ها بگرد و اطلاعات خودت رو وارد کن
$dbname = 'cpgnuke'; به جای cpgnuke یا هر چیز دیگه ای که بود اسم دیتابیس خودت رو بده در قسمت $dbuname = 'root'; اسم کاربر سایت یا دیتابیس رو به جای root وارد کن و در آخر در $dbpass = ''; داخل کوتیشن ها پسورد خودت رو وارد کن این از تنظیمات فایل config
3-حالا میرسیم به نصب برای نصب به آدرس زیر برو
http://yordomain/install.php
و مراحل نصب رو انجام بده که ساده هم هست فقط موقعی که پسورد مدیر رو داری انتخاب میکنی باید داخل پسوردت حداقل یه حرف بزرگ و یه عدد و یه حرف کوچک داشته باشی
امیدوارم مشکل حل شده باشه
و اگر هم مشکلی بود بگو اگه بتونم در خدمتم و اگر هم توی فاروم همونجا مطرح کنی من بیشتر سر میزنم.
مچکرم

alireza82

Well-Known Member
راستی
اگر کسی هست که به من کمک کنه منون میشم
احتیاج به مدیر دارم .خودم تنهایی واقعا نمیتونم به همه جا برسم
اگه کسی بود من خوشحال میشم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا