آموزش نرم افزاري حرفه اي به نام Liquid

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

من هم یکی از طرفدارهای Liquid هستم. توی این تاپیک هم دارم در موردش مطلب می ذارم:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=61506

ممنون sarall جان، که آمادگی خودت رو اعلام کردی.
اگه ببینیم که بقیه هم به این برنامه علاقه مند باشن و بخوان در موردش بحث کنن، ان شاءالله یه انجمن واسش راه می ندازیم.

التماس دعا
یا علی

alireza-t

New Member
بنده pinnacle700usb خریداری کردم وتازه میخواهم اطلاعاتی بگیرم ومیدانم باliquidمی توان با آن کار کرد اما با چه ورژنی از آن؟تازه در اول راهم ونه کلاسی ونه آموزشی در مورد میکس وتدوین دارم .میخواستم لطف نموده و مرا راهنمایی کنید.آیا مرجع خاصی سراغ دارید که به آن مراجعه نمایم.ممنون.

sarall

New Member
سلام علیرضا جان
مخلصتم هستم
من قبلا در شرکت با پریمر کار می کردم آن زمان ورژن 4 بود اگر اشتباه نکنم
و آخرین باری که پریمر ورژن 6 بود آن را رها کردم بعد با fast و بعد با pinnacle liquid edition pro 6 ادامه دادم الان هم با وجود آمدن ورژنهای جدیدلیکوید مثل abitliqueed همان edition pro را ترجیح می دهم من الان نمی دانم ورژن بالای پریمر چه امکاناتی دارد
ولی liquid امکاناتی دارد که ارجح بر پریمر 6 هستند
1- زمان کپچر می توانی بر روی فیلمهای دیگر مونتاژ کنی
2- چیزی به عنوان پریدن اطلاعات در liquid وجود ندارد برخلاق پریمر که چندین بار منو تا مرز خودکشی برد حتی اگر سیستم یا خود لیکوید هنگ کند هیچ اتفاقی برای پروژه ات نمی افتد تا آنجا که رفتی خود بخود ذخیره شده
3- زمان رندر می توانی مونتاژ کنی
4- jog shuttle\ دارد که اگر مهیا باشد اصلا با کیبورد کار نمی کنی و مونتاژو خیلی راحت می کنه (البته خریدش optional)
و امکاناتی دیگر که الان حضور ذهن ندارم
همانطور که می دانی فقط با پورت usb به سیستم وصل می شود و نیازی به نصب کارت بر روی سیستم ندارد

ولی لیکوید یک سیستم بسیار قوی نیاز دارد سیستمی که الان من باهاش کار می کنم
مادربرد supermicro آمریکایی
ram 2G
cpu xeon 3g*2
که قیمت بالایی دارد
ولی یکی از دوستام توانست با هزینه 1.5 میلیون یک لیکوید جمع کند و راضی است
البته من سه سی دی آموزش لیکوید دارم که اگر بچه ها راغب باشند آپلود می کنم

alireza.t

New Member
saraIIممنون از راهنمايي ارزنده شما.البته همان ALI REZA-T هستم ولي پس ورد را فراموش كردم و مجبور به ثبت نام دوباره شدم.البته اين از ضعف فروم است كه كسي پس ورد را فراموش كند و نتواند آنرا احيا كند.با تشكر

آخرین ویرایش:

alireza.t

New Member
سلام.با تشكر از شما.برنامه آموزش را خواهشا" ميخواستم. البته سيستم توپي را بالاي دو ميليون جمع كردم وپيناكل 700 هم خريداري نمودم وفعلا" با نرم افزار خود پيناكل بنام استوديو 11 در حال طي دوران هستم.ممنو ن ميشم سي دي آموزش را در اختيار بگذاريد.

amir555

New Member
سلام . اگر ميتوني برنامه اموزش رو بزاي دانلود بزاري ممنون ميشم .

sidhashem

New Member
سلام، خواهشا یکی جواب بده!
توی این برنامه چه جوری میشه با عکس کار کرد؟ اگه امکان داره شماره بذارین تلفنی تماس بگیرم کامل توضیح بدم. کارم واجبه. با تشکر!

jalali1354

New Member
سلام به همه دوستان عزیزوارجمندم
لطفا اگر کسی ریزه کاریهای liquid رو بلده به من ایمیل کنه.
سپاسکزار دوستان جان:rose:
ایمیل بنده
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا