آموزش مقدماتي و پيشرفته php توسط مديريت مجيدآنلاين

hamedfardin

Member
كلاسهاي آموزشي مقدماتي و پيشرفته php توسط مجيد علوي زاده مديريت سايت مجيدآنلاين برگزار مي گردد.

اين كلاسها با حداقل 2 نفر و جداكثر 4 نفر در محل كلاسهاي شركت ايتاكو تشكيل ميشود...

دوره مقدماتي به مدت 15 جلسه به مبلغ 150000تومان و دوره پيشرفته نيز طي 10 جلسه به مبلغ 120000 تومان توسط مجيد علوي زاده برگزار مي گردد...

شماره تماس شركت:02166554928 و 02166554929

آدرس محل برگزاري كلاسها:تهران-خيابان ستارخان-خيابان حبيب الهي -نبش كوچه دهم-پلاك 1-طبقه دوم شركت ايتاكو..........

mehdiBC

Member
ببینید من پیشاپیش از آقای علوی زاده و گروهش تشکر می کنم
اما ای کاش به جای اینکه وقت تدریس خود را در کلاس بگذارند در ساخت دی وی دی های آموزشی بگذارند و در چندین دی وی دی آموزش جامع بگذارند مثل کاری که شرکت های خارجی می کنند و بعدش با یک شرکت عالی قفل گذار هماهنگ کنند و ..... و تو همین انجمن هم تبلیغ کنند تا فروشگاههای اینترنتی هم عمده ای بخرند و ....
این طوری هم زحت تیم مدیر یک بار هست نه چندین دوره
هم هزینه کمتر میشه
هم درامد کلی تره چون مثل ما شهرستانی ها هم می تونن که بخرن
ونیز چون قیمت تمام شده کمتر هست افراد بیشتری هم می خرند

حداقل یه محصول را امتحان کنید وببینید چی می شه

1p30

Member
نه
تو آموزش برنامه نویسی کلاس حضوری خیلی زودتر جواب میده
من تجربشو دارم سی دی و ... جواب نمیده

ahmad881

Member
بله ولی به شرطی که تهرون باشی واون موقع هم سر کار یا ... نباشی
درضمن اگه عین مطالبی که قراره تو کلاس گفته بشه تو دیوی دی بگن چه فرقی داره؟

البته منظورم 2 الی 3 تا سی دی نیست من می گم اگه عین شرکت های خارجی که مثلا 200 ساعت مجموعه آموزشی می سازن ایناهم بسازن خیلی بهتره فوقش با قیمت 50 تومن تو ایران بفروشن

یک امتحان که ضرر نداره جانم

hamedfardin

Member
دوستان دي وي دي و كتاب خوبه ولي هيچ چيز كلاسهاي فيس تو فيس نميشه....چون مي توني سوال و جواب كني...اشكالاتت رو حضوري برطرف كني...

در اين كلاسها و در 15 جلسه مقدماتي شما به طور كامل با php آشنا ميشيد و قادر خواهيد شد تا برنامه بنويسيد...و در 10 جلسه پيشرفته ماژولهاي مطرح و عمده كالبد شكافي ميشند....
در ضمن در فروم يك انجمن مخصوص بچه هاي كلاس باز ميشه تا سوالاتشون رو اونجا بپرسند...
در اينجا مي تونيد بصورت آنلاين ثبت نام كنيد: http://academy.majidonline.com/register.php

من كه ثبت نام كردم....و از اونجا كه آقاي علوي زاده تبليغ گسترده اي نكردند خواستم به اين وسيله به دوستان علاقه مند خبر بدم تا اگه خواستند از اين كلاسهاي مفيد استفاده كنند..........

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member
قربون شکلت بازم که رفتی سر بحث اول

من به نظر شما صبح به صبح پاشم بیام تهرون تو کلاس ها؟

الان چند درصد از ملت تو تهرون هستند آخه؟
مگه کل ایرون به تهرونشه؟
نماشگاه کتاب می زنن فقط تهرون
پارک فناوری می زنن فقط تهرون
نمی دونم انگار کل ایران مردن و فقط تهرون وجود داره

1p30

Member
ما الان در اصفهان داریم درس می دیم
ولی بیشتر برای استخدام هست
اگه مدیر ها بخوان می تونن تو شهر های دیگه هم راه بندازن

hamedfardin

Member
قربون شکلت بازم که رفتی سر بحث اول

من به نظر شما صبح به صبح پاشم بیام تهرون تو کلاس ها؟

الان چند درصد از ملت تو تهرون هستند آخه؟
مگه کل ایرون به تهرونشه؟
نماشگاه کتاب می زنن فقط تهرون
پارک فناوری می زنن فقط تهرون
نمی دونم انگار کل ایران مردن و فقط تهرون وجود داره

دوست عزيز حالا چون بيشتر امكانات واسه تهرانه شما بايد غافل بموني....
تو همر استاني اين امكانات كم و بيش هست...اين كلاسها هم براي بچه هاي تهرانيه كه ميتونن شركت كنن....و در طول روز زمانهاي متفاوت داره....

بعدش اتفاقا در زمينه برنامه نويسي مشهد از تهران جولوتره....خيلي از نرم افزارها رو من از مشهد سفارش مي دم..و خيلي از شركتهاي برنامه نويسي در مشهد هستند.....اين يك نمونه اش هست....

در مورد دي وي دي هم خوب فكر خوبيه..ولي باور كن به خاطر صداگذاريش و ...اگه بخواي چيز به درد بخور با كيفيت خوب درست كني....خيلي هزينه بره....ولي گفتم كه فكر بدي نيست..

جدیدترین ارسال ها

بالا