آموزش مايا

1835ali

Well-Known Member
سلام به همه استادان مایا و با تشکر از belderchin اگه این آموزشهاتون رو تا آخر ادامه بدین به همه علاقمندان به مایا در ایران لطف می کنی
ضمناً من یه سوال داشتم از خدمت همه ، من در کرمانشاه زندگی می کنم و می خواهم با مایا شروع و یه سیستم بگیرم لطف میکنید نظر بدین :
amd athlon 64 x2 3800+ 939 pin
mb :???
graphic 1 gb geforce
ram 4 gb
یا علی

belderchin

Member
سلام
دوست عزيز شما لطف داريد
172.gif

من اين آموزشي كه گذاشتم از خودم نيست و خودمم تو مايا يه مبتدي هستم ولي آموزشها رو تموم كردم حالا اگه ناقصه به بزرگي خودت ببخش
286.gif

اگه ميخواي مايا رو شروع كني همت وتلاش خودت حرف اول رو ميزنه بعد تهيه نرم افزار و بعد آموزش در كنار كار عملي
موفق باشي
ياعلي

belderchin

Member
سلام به همگي
دوستان ميخووام با كمك شما اين بخشو فعال كنم ..... اگه هر كسي هر آموزشي يا تمريني مدلينگي چيزي داره بزاره تا با هم استفاده كنيم ......... خودم شروع ميكنم

لينك زير ساخت و مدل سازي از يك فيل در ماياست ( تقديم به همه علاقمندان مايا )

http://www.blackorb.com/mayaelephant3d.html

فعلا" ياعلي

آخرین ویرایش:

belderchin

Member
اگر تو مايا حرفه ای هستيد که حتما اين پلاگين رو داريد.اگر نداريد سريع از لينک اين پايين دانلود کنيد که از نون شب واجب تره!!
اين Plugin ميتونم بگم بهترين پلاگينه مجانی برای Modeling که خيلی امکانات داره!خيلی کارارو راحت ميکنه!!
دانلود کنيد : :oops:
http://www.highend3d.com/maya/downloads/mel_scripts/modeling/misc/707.html
يا علي

pythoN

Active Member
کارت فوق العادس بلدرچین عزیز .
حتما ادامه بده استفاده میکنیم .
خیلی ممنون

صهبا

New Member
سلام به همگي
كسي هست كه بخواد مايا ياد بگيره ؟ اگه مايليد بگيد تا يه آموزش 11 قسمتي تو اين قسمت براتون بزارم .
كوچيك همه
يا علي

سلا م خوب هستین
اگه این آموزش در اختیارم بذارین ممنون میشم :)
با تشکر
صهبا

mardetanhaa

New Member
راستش من که مایا بلد نیستم
ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم
تمام آموزش شما رو کپی کردم تا مطالعه کنم
امیدوارم بتونم یاد بگیرم
از شما به خاطر این آموزش بسیار ممنونم:)

NasimGraph

New Member
سلام ، خداقوت ، یه سوال داشتم؟ من دارم یک شهر مجازی کوچیک می سازم تا حالا عناصر و مدلهای جداگونه را در فایل جداگونه ساختم ولی الان همه اونها رو داخل یه فایل مایا Import کردم الان حجم فایلم خیلی بالا رفته و هر Object هم از لایه های مختلفی ساخته شده آیا راهی هست که بتونم Objet ها رو مثل فتوشاپ تک لایه کنم یا یه جوری دیگه حجمش رو کم کنم؟
با تشکر

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام.
راستش منظورتون رو از لایه های آبجکت متوجه نشدم. اما اگر منظور history هست میتونید edit/delet by type/history رو بزنید. حجم آبجکت میاد پایین.

blizzard

Member
سلام منم متوجه نشدم ! ولی ميتونين Optimizesh کنين حجم Fileton کمتر ميشه

b2211k

New Member
دوست عزیز سلام وممنون از لطفت
اگه میشه مراحل ساخت یه فیلم رو اموزش بدین یا لینک یه سایتی رو بزارین در این باره ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا