آموزش مايا 6.5 توسط سام ----> ( Modeling - Dynamic - Rendering )

sam_sam

Banned
p23 گفت:
سام میشه در مورد این سی دی های گنمون بیشتر توضیح بدی !!اینا سی دی های اموزشی هستند یا نمونه کار . و کجا می تونیم پیدا کنیم

آموزشی هستند و وحشتناک است . من همه چیز را از اینها یاد گرفتم . از پایتخت یا بازار رضا بگیر

p23

Member
من شیراز هستم به چه اسمی باید بخرم یعنی به فروشنده چی بگم

sam_sam

Banned
از شیراز خبر ندارم . نمیدونم کجا باید بگیری ؟ نمیدونم هست یا نه
اما تهران بری به هر کی بگی من سی دی گنمون میخوام رو هوا بهت میدن . یه سفر برو تهران هم فال و هم مایا !

p23

Member
در مورد مدلینگ

سلام سام .چطور میشه داخل یه شکل مثلا مکعبی یه داره خالی درست کرد من برای شکلهای مربی که می خوام خالی کنم از دستور subdivide استفاده می کنم صفحه هایی که می خوام پاک می کنم راهش چیه
ممنون

Hamed_8

Member
سلام به سام عزيز
من خيلي دوست دارم بدونم چند ساله سه بعدي كار ميكني و خودت چند سالته
و من چطور مي تونم نمونه كارهامو به تو نشون بدم !

sam_sam

Banned
p23 گفت:
سلام سام .چطور میشه داخل یه شکل مثلا مکعبی یه داره خالی درست کرد من برای شکلهای مربی که می خوام خالی کنم از دستور subdivide استفاده می کنم صفحه هایی که می خوام پاک می کنم راهش چیه
ممنون

متوجه منظورت نشدم . ولی فکر میکنم میخواهی تو جسم را خالی کنی . راهای زیادی وجود داره برای حذف یه سطح . اما بهترین کار این است که از polygon استفاده کنی . وقتی از این روش استفاده میکنی به راحتی face را انتخاب میکنی و پاکش میکنی همین به همین راحتی .

برای subdive اول باید ببریش تو pollygon بعد همین راه که گفتم را انجام بدی و دوباره به حالت اول برگردونیش یعنی subdive .
برای تبدیل موقتی subdive to polygon روش رایت کلیک کن نوشته polygon mode .

موفق باشی

sam_sam

Banned
Hamed_8 گفت:
سلام به سام عزيز
من خيلي دوست دارم بدونم چند ساله سه بعدي كار ميكني و خودت چند سالته
و من چطور مي تونم نمونه كارهامو به تو نشون بدم !

سلام عزیز
من 24 سالم است و حدودا 2 سال است تموم وقتم را گذاشتم رو 3بعدی . همین جا آپلودشون کن ببینم یا برام میل کن
[email protected]

منتظرم کارات را ببینم

sam_sam

Banned
baba inja ham hey tatil misheh va dobareh baz misheh .

man ehtemalan chand vaght nistam ya kamtar meyam . chon daram bar migardam iran baraye tatilatam .

albateh iran ham sar mizanam amma na intori ke 24 saat inj basham

felan khosh bashid happy krismas az alan :D inja az alan shoro shodeh tabrik goftan

khosh abshin

sam_sam

Banned
ah ah
inja 3 hafteh bod tatil bod va kolei halemon gerefteh shod . alan ham motmaen bashoin dobareh tatil misheh digeh hamin ast az in be baaad

ah ah ah
che khabar rastei ? happy new year to you

khosh bahsin ta dobareh inja ra bebandan va 3 hafte digeh ye sar bezanim .

sam_sam

Banned
چند روز پیش داشتم تو کتاب خونه دانشگاه میچرخیدم یهو چشم به یه چیز خورد 1 یه کتاب وای یعنی درست میدیدم ؟ از اولین روز که مایا را شروع کردم تا امروز دنبال یه کتاب مرجع برای مدلینگ میگشتم تا به این کتاب برخوردم :
game charachter development with maya
سریع گرفتمش و رحم نکردم الان هم 4 روز است پای این کتاب نشستم .خیلی خداست این کتاب یعنی کلی مدلینگ من راه افتاد بعد 1 وقفه 1 ساله . خیلی وسیع است وگرنه آموزشش میکردم . باید سر فرصت نشست و خلاصه کرد این کتاب را .

فعلا

saeed_22

Banned
سلام
سام جان خوشت اونجا هرچی را بخای میتونی زود پیدا کنی ولی ما اینجا باید کلی جون بکنیم تا یک کتاب درست حسابی پیدا کنیم یا یک مطلب خوب یاد بگیریم
در هر حا ل موفق باشی

sam_sam

Banned
said khan shoma chizi neveshtei ? man nemitonam bebinam che neveshtei . agar momkeneh dobareh benevis
esmet ast amma neveshteh nist

saeed_22

Banned
sam_sam گفت:
saied to cd haye gonmon ra darei ? be kasei ham komak mikonei ya na ?
سلام سام عزیز
نوشته بودم خوشت اونجا هرچی را بخای میتونی گیر بیاری سیدی وکتابهای جدید را
در ضمن آره سیدی های گنمون رادارم مال مایا چهار ونیم ولی --کیفتم تازه نداره و فایلهای تمرین هم موجود نیست
-------امید وارم خوشت باشه عزیز برادر

pixolator

Member
امیدوارم بهترین استفاده رو بکنی از امکاناتی که اونجا داری:) ...جای ما رو هم خالی کن که با هزار بدبختی می تونیم یه کتاب یا آموزش پیدا کنیم:sad:

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام به همگی دوستان .
من خیلی به مایا علاقه دارم .
و تقریبا تازه میخوام شروع کنم .
و نیاز به آموزشهای نومون دارم . ( اما به صورت رایگان )
خیلی ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و سی دی یا دی وی دی هاش رو در اختیار من بزاره و من برای خودم از اونها کپی بگیرم .
اگه کسی حاضر هست که به من این لطف رو بکنه . لطفا برام پیغام خصوص بفرسته .
خیلی ممنون از لطف همگی .

Active Member
درود.
من یک سوال دارم .
من میخوام مایا را توسط Remote Desktop اجرا کنم .
ولی وقتی اجرا میکنم از قفلش ایراد میگیره . یعنی قفل و نمیشناسه . ( منظورم از قفل همون کرک هست )
میشه من و راهنمایی کنید و بگید که باید چی کار کنم ؟!
با تشکر فراوان از sam-sam عزیز و دیگر دوستان .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Active Member
تشکر فراوان .
Remote Desktop حالتی هست که من از روی سیستم خودم به روی سیستم شخص دیگه ای میرم و صفحه نمایش اون و رو مانیتور خودم میبینم . و در اصل از سیستم اون استفاده میکنم .
حالا من وقتی این کار و انجام میدم و به روی سیستم اون میرم و مایا رو اجرا میکنم . قفلش و نمیشناسه و انگار کرک نشده .
همین .
باز هم ممنونم .
با آرزوی موفقیت شما دوست عزیز .

جدیدترین ارسال ها

بالا