آموزش مايا 6.5 توسط سام ----> ( Modeling - Dynamic - Rendering )

samoel_love

Banned
مايا 7 هنوز در ايران كرك نشده است .

ديروز رفتم بازار را زير و رو كردم اما مايا 7 را پيدا نكردم .يعني گفتند وارد ايران شده است ولي هنوز كرك نشده است . پس فعلا نگرديد كه نيست .

كرك مايا 7.0

برنامه مايارو از بازار بگير و كركشو از سايتا دانلود كن. من كركشو دارام.

samoel_love

Banned
adams_khoros گفت:
برنامه مايارو از بازار بگير و كركشو از سايتا دانلود كن. من كركشو دارام.

سلام رفيق
خودت نداري خود نرم افزار را كه زحمتش را بكشي برام بفرستي .بجاش قول ميدم تلافي كنم .اگر اين لطف را بكني به من .
مرسي
من ديگه وقت گشتن ندارم دارم برميگردم امارات

samoel_love

Banned
adams_khoros گفت:
واي داداش من كره مريخ زندگي ميكنم, ايران نيستم.

فدای سرت مهم نیست منتظر میشم تا بیاد بیرون .راستی کجای مریخ هستی ؟من هم دارم میام همون طرفا .

modjtaba

Member
درخت

in ham ye kar az man ke albatte badaneye derakhat too MAX sakhte shode va jozeiat dar
MAYA PFX be oon ezafe shode

tree7.jpg" border="0">

چطوره؟

مايا خداست......=))

من سويد هستم, ولي عزيزم اينجا كسي به مايا نميگه خدا...!!!
شايد فقط تو ايران بش ميگن خدا, حالا خودت بسلامتي مياي اينجا و مي بيني.

ToFaN

Well-Known Member
adams_khoros گفت:
من سويد هستم, ولي عزيزم اينجا كسي به مايا نميگه خدا...!!!
شايد فقط تو ايران بش ميگن خدا, حالا خودت بسلامتي مياي اينجا و مي بيني.
اونجا به چي ميگن خدا؟؟
Max??

معذرت می خوام اما میشه به این بحثا خاتمه بدین؟
اگه یه لطفی کنین و مطلب آموزشی بذارین خیلی بهتر از این حرفاس
لا اقل آدم یه چیز یاد میگیره.این حرفا رو تو چت هم میشه زد.

samoel_love

Banned
خوب خوب

من اين چند روز دنبال كارهام هستم برا سفارت و كمتر ميتونم بيام اينجا ولي بابا جون به زور كه به كسي چيز ياد نميدند .يه كي نيست بياد اينجا بنويسه كه بابا من اين را چه طوري بسازم كه من هم براش توضيح بدم اگر هم بلد نبودم برم ياد بگيرم بيام ياد بدم .اما دريغ از يه سوال .

فعلا

samoel_love

Banned
رمز موفقيت در هر كاري و بخصوص مايا و مكس !

اولش ميگم كه كسي نگه تعريف از خود كردن شكر خوردن است منظور من چيز ديگري است نشان دادن راهي كه رفتم و رفتند تا به نتيجه رسيدند . هر كسي اين راه را بره يقين داشته باشه كه موفق ميشه ولي آيا كسي هست كه چنين كاري بتونه انجام بده در ميان شما؟
يكي از بچه ها شاكي بود كه چرا كسي چيزي بلده به كسي ياد نميده و يه ذره هم حق داره اما اون هايي هم كه ياد نميدن حق دارند من مايا كار ميكنم و براي ياد گرفتنش هم خيلي زحمت كشيدم خيلي .واقعا زندگيم را دارم وقف اين موضوع ميكنم . بيخيال زن و زندگي و پول و درآمد شدم .بي خيال خانواده و تفريح شدم .تا الان يه چيزهايي بلدم و ميتونم بيشترهم ياد بگيرم. اين رمز موفقيت است .چيزي كه باباي من ميگه خريت و حماقت ! اگر تو هم ميتوني دست به چنين حماقتي بزني بفرماييد من در خدمت شما هستم .ولي مشكل اينه كه همه ميخوان پولشون و تفريحشون و همه جيزشون براه باشه و از رو بيكاري بيان و مايا يا مكس ياد بگيرن و اون وقت است كه يكي مثل همون هايي كه مثال زدي هيچ چيز ياد نميده چون حق داره .خودت را بزار جاي من من 1 سال است تفريح نكردم و مسافرت نرفتم و سر كار هم نرفتم حالا بيام تموم تجربيات را كه با بدبختي بدست آوردم چوب حراج بزنم ؟تو خودت اين كار را ميكني ؟ من ياد ميدم خوب هم ياد ميدم ولي نه اون چيزهايي را كه با بدبختي ياد گرفتم . هر كسي همين طور است اگر يه جيز را با بدبختي بدست بياري خيلي سخت است كه براحتي از دست بديش.ميدوني چي ميگم ؟ حالا خودت قضاوت كن و از كسي خورده به دل نگير . چون كسي اينكاره ميشه كه زندگيش را وقف اون كاري كنه كه ميخواد اونكاره بشه ! باز هم اگر كسي هست كه از اين حماقت ها كنه من در خدمتش هستم تا راهش را كامل بگم بهش.
فعلا

modjtaba

Member
يه سوال؟

اميدوارم بهم نگي احمق!.....!
من يه فر دارم كه ميخوام بدمش به تنه ي درخت ولي اون از يه ارتفاعي تو شاخه ها بالا تر نمياد..
نظرت چيه؟....چجوري حلش كنم!... :-?
بقيه هم هرچي ميدونن بي سانسور بگن!... :lol:

آخرین ویرایش:

modjtaba

Member
man fe'lan daram miram
badan miam javabet ro mikhoonam

boro too topice 3ds
mozooe ZBRUSH ro bebin va badan nazaret ro behem begoo
By now

mamali132002

Active Member
samoel_love گفت:
اولش ميگم كه كسي نگه تعريف از خود كردن شكر خوردن است منظور من چيز ديگري است نشان دادن راهي كه رفتم و رفتند تا به نتيجه رسيدند . هر كسي اين راه را بره يقين داشته باشه كه موفق ميشه ولي آيا كسي هست كه چنين كاري بتونه انجام بده در ميان شما؟
يكي از بچه ها شاكي بود كه چرا كسي چيزي بلده به كسي ياد نميده و يه ذره هم حق داره اما اون هايي هم كه ياد نميدن حق دارند من مايا كار ميكنم و براي ياد گرفتنش هم خيلي زحمت كشيدم خيلي .واقعا زندگيم را دارم وقف اين موضوع ميكنم . بيخيال زن و زندگي و پول و درآمد شدم .بي خيال خانواده و تفريح شدم .تا الان يه چيزهايي بلدم و ميتونم بيشترهم ياد بگيرم. اين رمز موفقيت است .چيزي كه باباي من ميگه خريت و حماقت ! اگر تو هم ميتوني دست به چنين حماقتي بزني بفرماييد من در خدمت شما هستم .ولي مشكل اينه كه همه ميخوان پولشون و تفريحشون و همه جيزشون براه باشه و از رو بيكاري بيان و مايا يا مكس ياد بگيرن و اون وقت است كه يكي مثل همون هايي كه مثال زدي هيچ چيز ياد نميده چون حق داره .خودت را بزار جاي من من 1 سال است تفريح نكردم و مسافرت نرفتم و سر كار هم نرفتم حالا بيام تموم تجربيات را كه با بدبختي بدست آوردم چوب حراج بزنم ؟تو خودت اين كار را ميكني ؟ من ياد ميدم خوب هم ياد ميدم ولي نه اون چيزهايي را كه با بدبختي ياد گرفتم . هر كسي همين طور است اگر يه جيز را با بدبختي بدست بياري خيلي سخت است كه براحتي از دست بديش.ميدوني چي ميگم ؟ حالا خودت قضاوت كن و از كسي خورده به دل نگير . چون كسي اينكاره ميشه كه زندگيش را وقف اون كاري كنه كه ميخواد اونكاره بشه ! باز هم اگر كسي هست كه از اين حماقت ها كنه من در خدمتش هستم تا راهش را كامل بگم بهش.
فعلا

كاملا با حرفات موافقم.... من هم 10 تا از دوستام رو سر همين مساله از دست دادم.... بابا آدم زحمت ميكشه! من شبانه روز دارم با برنامه هاي ساخت mutimedia و طراحي وب كار ميكنم..... كلي سختي كشيدم حالا بيام مثل آب خوردن از دست بدمش !؟
البته ميدونم كه باز هم كار اشتباهي هستش كه آدم به بقيه ياد نده ولي خوب در عوضش بايد يك مزدي هم به معلم داده بشه ديگه !

خب نمی دونم بگم یا نه ولی من هم سر یادگزفتن فوتوشاپ خیلی چیزا از جمله درس و نمره های عالیمو از دست دادم .معدل من سال دوم دبیرستان و قبلش که کاری به کار فوتوشاپ نداشتم از 5/19 پایینتر نمیومد ولی سال سوم به 5/13 رسید.باز خدا رو شکر که تجدید نیاوردم. خداییش تمام درسمو (که یه زمانی عشقم بود) سر همین فوتوشاپ فدا کردم.ولی حالا هم دارم یاد میدم.اما به همه توصیه می کنم که فقط تابستونا اینکار رو بکنن و مثل من حماقت نکنن.
میدونم که فوتوشاپ با مایا خیلی فرق داره و مایا خیلی خیلی بیشتر زحمت میخواد تا یاد گرفته بشه به شما هم حق میدم.ولی خب وقتی آدم میبینه یه نفر فقط یه نفر یه چیزی بیشتر ازش یاد گرفته همون خوشحالش میکنه.اون خوشحالی خیلی لذت بخشه.حالا بازم هر جور راحتین...

samoel_love

Banned
sara_gonjeshk گفت:
خب نمی دونم بگم یا نه ولی من هم سر یادگزفتن فوتوشاپ خیلی چیزا از جمله درس و نمره های عالیمو از دست دادم .معدل من سال دوم دبیرستان و قبلش که کاری به کار فوتوشاپ نداشتم از 5/19 پایینتر نمیومد ولی سال سوم به 5/13 رسید.باز خدا رو شکر که تجدید نیاوردم. خداییش تمام درسمو (که یه زمانی عشقم بود) سر همین فوتوشاپ فدا کردم.ولی حالا هم دارم یاد میدم.اما به همه توصیه می کنم که فقط تابستونا اینکار رو بکنن و مثل من حماقت نکنن.
میدونم که فوتوشاپ با مایا خیلی فرق داره و مایا خیلی خیلی بیشتر زحمت میخواد تا یاد گرفته بشه به شما هم حق میدم.ولی خب وقتی آدم میبینه یه نفر فقط یه نفر یه چیزی بیشتر ازش یاد گرفته همون خوشحالش میکنه.اون خوشحالی خیلی لذت بخشه.حالا بازم هر جور راحتین...

آفرين
خودت ميگي يه نفر . اون يه نفر بياد بخواد من بهش بگم . من اولش ديدي چطور شروع كردم ؟ اما استقبال نشد .خوب من اينجا دلم به چي خوش است كه ببينم يكي بياد يه چيزي ياد بگيره و بعدش بگه خوب ياد گرفتم همين ! نميخوام تشكر كنه . اما اينجا همه ميان ميخونن و ميرن ! يعني من بايد برا هوا وقتم را بزارم . متوجه منظورم ميشي؟ عزيز جان
من در خدمت هر كسي كه بخواد ياد بگيره هستم .

فعلا

mamali132002

Active Member
samoel_love گفت:
واي واي مادر بگريد با اين رندر . شايد متوجه شده باشيد در بعضي از رندر هاي من يه فرقهايي وجود دارد با رندر هاي كار ديگران . اگر متوجه نشده ايد امروز شما را با اين نمونه رندر ها آشنا ميكنم .در رندر گلوبال شما يه 4 تا گزينه داريد براي انتخاب :
1:Software rendering
2:Hardware rendering
3:Mental Ray
4:Vector

آري كه رندر شماره 2 براي رندر گرفتن كار هايي است كه در دايناميك انجام ميدهيد و براي گرفتن اين رندر بايد حتما يه كارت گرافيك داشته بايد كه Open GL را ساپورت كند تا شما بتوانيداز Hardware rendering
استفاده كنيد .

اما Mental Ray اين اعجوبه مايا چيست و چيكار ميكنه .
اين نوع رندر تمامي نورهاي موجود در صفحه را نمايش ميدهد و به درستي و دقت كامل نورها را به چشم شما منتقل ميكند . وقتي تمامي نورهاي موجود در صفحه بدرستي رندر شود شما تصويري تقريبان واقعي از مدل خود خواهيد داشت . تا حالا فكر كرديد چرا اين كار راهنمايي رانندگي اين قدر بي كيفيت است ؟علي رقم زحمت فراواني كه كشيده ميشود ولي به خاطر يه سري مسايل خيلي بي كيفيت رندر ميشود . 1 : به خاطر اينكه با 3دي مكس است . 2 : رندر معمولي گرفته ميشود .
من كاري به مشكلات ايران كار در ايران ندارم چون خودش 30 صفحه نياز داره براي توصيف كردن .
خوب دوست عزيزم كه ميگفت چرا خوب رندر نميكنيد براي اين است كه تو يه سر به گزينه هاي Mental Ray بزن بعد ميبيني كه بايد 2 سال كار كني تا خبره اين كار بشي و بتوني درست استفاده كني از اين روش .

به نمونه هاي بعدي كه ميزارم خوب و خوب توجه كنيد تا با Mental Ray درست متوجه شويد .

آقا 3d max هم mental ray داره... فكر نكنم رندرش ضعيف باشه.

samoel_love

Banned
هورا - امروز مايا 7 را خريدم .

آره امروز مايا 7 را خريدم ولي هنوز نصب نكردم ببينم چه چيزهايي تغيير كرده و نكرده . الان دارم ميرم مسافرت برگردم نصب ميكنم و تجزيه ميكنم براتون . انگار كه زن گرفتم اين قدر الان خوشحالم براي خريد اين ورژن جديد .
فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا