آموزش كامل وتصويري نوشتن نستعليق درفتوشاپ

aliw111

Member
سلام دوستان
اين آموزش هم يك آموزش تكراري هست اما يك آموزش كاربردي ميباشد كه لازم بود به صورت تصويري ارايه شود
براي نوشتن نستعليق نياز به نرم افزار چليپا هست كه ميتوانيد از اينجا يا اينجا يا اينجا دانلود كنيد
بعدازنصب برنامه چليپا ونيز نرم افزارفتوشاپ را بازنماييدوطبق تصاويرارسالي زير عمل نماييد تا شما هم بهصورت حرفه اي نوشتن نستعليق درفتوشاپ راياد بگيريد
Untitled%201.gif

Untitled%202.gif

Untitled%203.gif

Untitled%204.gif

Untitled%205.gif

Untitled%206.gif

Untitled%207.gif

Untitled%208.gif

اين هم نتيجه

Untitled9.gif

شما ميتوانيد بااستفاده ازاستايل ها ونيز گراديانت وپترن وديگر جلوه ها نوشته زيبايي راخلق كنيد
ازوقتي كه براي توجه به اين مطلب گذاشتيد شپاسگزارم
بازهم باآموزش هاي تصويري ديگر خدمت ميرسم
تابعد...

آخرین ویرایش:
سلام
ممنون از بابت آموزش ولی متاسفانه عکسها برای من باز نمیشه
یه نگاه بنداز

Morteza76

Member
آموزش که تکراریه هیچ از تکنیک تکراری و مبتدیانه استفاده شده و نتیجه اون از دست رفتگی کیفیت کاره

ولی باز دستت درد نکنه ممکنه بدرد بعضی ها بخوره

aliw111

Member
حق بامبتدي است همه بايد دست اورا بگيرند

آموزش که تکراریه هیچ از تکنیک تکراری و مبتدیانه استفاده شده و نتیجه اون از دست رفتگی کیفیت کاره

ولی باز دستت درد نکنه ممکنه بدرد بعضی ها بخوره

سلام
من هم گفتم كه تكراري هست ولي من هدفم اين است كه كسي كه اين مطلب را ميخواند براي اوقابل فهم باشد اين آموزش هدفش اين است كه مخاطب پيام ان رادرك كند طبعا وقتي تصويري شد آموزش فهم آن بهتروراحت ترخواهد بود
من فكرميكنم دركنار كساني كه درفتوشاپ كارحرفه اي انجام ميدهند كساني هستند كه تازه ميخواهند فتوشاپ يادبگيرندمن هدفم بيشتركمك به آنهاست چون خودم يك زماني درگير بودم اما كسي نبود كه مشكلات راازاوبپرسم
مطمينا مجيدآنلاين هم براي حرفه اي هاست هم مبتدي ها
ازمن نخواهيد فقط آموزش سطح بالا بگذارم..............................
موفق باشيد

Morteza76

Member
من گفتم تکنیک حرفه ای نه آموزش حرفه ای
منظورم اینه که از ابزار بهتری استفاده می کردی
اگه یه مبتدی از اول بهترین راه رو انتخاب کنه سریعتر به یک گرافیست حرفه ای تبدیل میشه

خیلی راه بدیه.
به نظر من دو تاره هست که خیلی بهتر از این راه واب میدن.

الا دیگه رو سیستم همه آفیس نصب هست. آفیس همراه با خودش یه چاپگر مجازی نصب می کنه به نام microsoft image document writer.

می تونید نوشته تون رو چاپ کنید با این پرینتر و در تنظییمات تعریف نید که کاغذتون A3 باشه (برای کیفیت بیشتر) و dpi هم 300 باشه.
بعد اینتر زدن می پرسه ازتون که کجا ذخیره کنه. جوابش رو بدین:D
--------------------
راه دوم هم که هم بسیار عاقلانه هستش و هم عاقلانه تر و هم عقل وار و .... هر چیزی که مربوطه به عقله اینه که از acrobat perfessional استفاده کنید. ترجیحاً نسخه 7. چون 8 یه کم مشکل داره و نه رو هم امتحان نکردم.

اون هم به همین صورت یه پرینتر مجازی نصب می کنه.

فرقش با پرینتر آفیس اینه که به صورت وکتور عمل می کنه و پی دی اف می گیره.
در ضمن در تنظیمات پیشفرض dpi برابر 600 هستش و تا 2400 قابل افزایشه.

موفق باشید همگی.

aliw111

Member
خیلی راه بدیه.

الا دیگه رو سیستم همه آفیس نصب هست. آفیس همراه با خودش یه چاپگر مجازی نصب می کنه به نام Microsoft Image Document Writer.

می تونید نوشته تون رو چاپ کنید با این پرینتر و در تنظییمات تعریف نید که کاغذتون A3 باشه (برای کیفیت بیشتر) و Dpi هم 300 باشه.
بعد اینتر زدن می پرسه ازتون که کجا ذخیره کنه. جوابش رو بدین:d
--------------------
راه دوم هم که هم بسیار عاقلانه هستش و هم عاقلانه تر و هم عقل وار و .... هر چیزی که مربوطه به عقله اینه که از Acrobat Perfessional استفاده کنید. ترجیحاً نسخه 7. چون 8 یه کم مشکل داره و نه رو هم امتحان نکردم.

در ضمن در تنظیمات پیشفرض Dpi برابر 600 هستش و تا 2400 قابل افزایشه.

موفق باشید همگی.

سلام دوست عزيز
ازراهنمايي شما ممنونم
شما هم لطف كنيد اين آموزش رابه صورت تصويري براي دوستان آماده كنيد قطعا مورد استقبال دوستان قرار خواهد گرفت
منتظراموزش شما هستيم
هميشه موفق باشيد

ali-web

New Member
خیلی خیلی ابتدایی بود دیگه این روزا از این راه ها استفاده نمی کنند بهر حال بازم ممنون

B E H N A M

Member
خیلی راه بدیه.

الا دیگه رو سیستم همه آفیس نصب هست. آفیس همراه با خودش یه چاپگر مجازی نصب می کنه به نام microsoft image document writer.

می تونید نوشته تون رو چاپ کنید با این پرینتر و در تنظییمات تعریف نید که کاغذتون A3 باشه (برای کیفیت بیشتر) و dpi هم 300 باشه.
بعد اینتر زدن می پرسه ازتون که کجا ذخیره کنه. جوابش رو بدین:D
--------------------
راه دوم هم که هم بسیار عاقلانه هستش و هم عاقلانه تر و هم عقل وار و .... هر چیزی که مربوطه به عقله اینه که از acrobat perfessional استفاده کنید. ترجیحاً نسخه 7. چون 8 یه کم مشکل داره و نه رو هم امتحان نکردم.

در ضمن در تنظیمات پیشفرض dpi برابر 600 هستش و تا 2400 قابل افزایشه.

موفق باشید همگی.

من راه دوم و پیشنهاد می کنم مخصوصا وقتی پروژه های بزرگ می خوایین انجام بدین دیگه عمل کپی پیس جواب نمیده ... :-?
ممنون از راهنمایی خوبتون . :rose:

راستی اگه لینک معتبری از نرم افزار acrobat perfessional داشتین اینجا بذارین تا دوستان بتونن استفاده کنن...
مجددا تشکر ... :)

جدیدترین ارسال ها

بالا