آموزش قدم به قدم ساخت یک برنامه ی حسابداری

1001soft

New Member
دوست عزیز و گرامی جناب evil_gates
کاری که شما شروع نمودید واقعا درخور و شایسته سپاسگذاری هستش
به نظر می آید اگر برای اجرای نقشه راهی که خودتان تعیین نمودید از گام های کوچک استفاده نمایید خوب است
در واقع در هر مرحله یک تمرین کوچک(مثلا در حد تهیه یک فرم) به بچه ها بدهید
البته از دوستان توقع همکاری بیشتر بود و امیدوارم با مدیریت خوبی که استاد نشون خواهند داد این قسمت دوباره فعال بشه

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز و گرامی جناب evil_gates
کاری که شما شروع نمودید واقعا درخور و شایسته سپاسگذاری هستش
به نظر می آید اگر برای اجرای نقشه راهی که خودتان تعیین نمودید از گام های کوچک استفاده نمایید خوب است
در واقع در هر مرحله یک تمرین کوچک(مثلا در حد تهیه یک فرم) به بچه ها بدهید
البته از دوستان توقع همکاری بیشتر بود و امیدوارم با مدیریت خوبی که استاد
evil_gates
نشون خواهند داد این قسمت دوباره فعال بشه

سلام
ببخشید خیلی خیلی دیر پاسخ این پیام رو میدم . مدت زیادی بود به خاطر مشغله های کاری فرصت سر زدن به انجمن رو نداشتم

در پاسخ به ابراز لطفتون عرض میکنم بنده علاقمند هستم آنچه یاد دارم رو با دوستان دیگه به اشتراک بزارم ...

بعد از اتمام آموزش قدم به قدم پلاگین sqlite بعضی از دوستان تو پیام های خصوصی خواستن که آموزش یک پروژه نسبتا بزرگ و خوب رو شروع کنم و به صورت عملی تو یک پروژه واقعی این مطالب رو یاد بگیرن ...

بنده هم عرض کردم در صورتی که همه دوستان علاقمند تو بحث مشارکت داشته باشند کار شروع خواهد شد. هدف هم این بود که این پروژه با کمک همه دوستان به صورت گروهی پیش بره ...

اما متاسفانه دوستان کم لطفی کردن و مشارکت و فعالیت از اون چیزی که انتظار داشتیم خیلی کمتر بود ... بنابراین دیگه این مبحث رو ادامه ندادم ...

الان هم بعد از گذشت چند سال اگه باز هم دوستان علاقمندی باشن که بخوان این بحث رو با همون شرطی که گفتم یعنی مشارکت و فعالیت گروهی ادامه بدن بنده تا حد توانم در خدمتم

موفق باشید .
:rose:

simorgh71

New Member
سلام.
من یه تازه واردم.خیلی از کارهایی که توش روش های یادگیری داره رو دوست دارم.من کاملا با اقای evil_gates موافقم.
اگر روش رو یاد بگیریم میتونیم هر برنامه ای بسازیم.
پس بیاید دوباره با صبر و حوصله شروع کنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.
متاسفانه هممون لقمه اماده میخواهیم.
کاش می شد دوباره این اموزش شروع بشه.....:sad:

rasool_jelve

Active Member
سلام
به همه دوستان و اساتید عزیز
دوست دارم بدونم چرا این همه به خودتون درد سر میدی وقتی برنامه های قدرتمندی مثل سی شارپ و ویژوال بیسیک هست و قدرت شون در مورد اتصال به پایگاه داده و کلی سورس و راهنمایی خارجی و ایرانی هست
چرا وقت روی این برنامه های فذعی میگذارید و با اونها کار نمیکنید
واقعات این سوالی شده برای من البته من برنامه نویسی نیستم ولی این سوال جالبیه که برام پیش اومده و دوست دارم دوستان جواب بدن
ممنون

منظورم رو با مثال میگم وقتی برنامه قدرتمندی مثل فتوشاپ برای طراحی هست چرا آدم باید بره سراغ برنامه ای مثل پینت برای طراحی و از ملحقاتش استفاده کنه منظورم پلاگینه که بهش اضافه میشه

skyservice

New Member
من یه برنامه نویس سطح حرفه ای هستم
از اینکه در باره این موضوع این اطلاعات رو قرار دادید از همه تون تشکر میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا