افزونه آموزش قدم به قدم ساخت پلاگین با MMBPlugInBuilder

نظر شما در رابطه برنامهMMBPlugInBuilder چیه

• خوب

رای: 0 0.0%
  • بد

• نظری ندارم

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

ansoft

Active Member
سلام
امروز یه فکر به سرم زد این که یه تاپیک ایجاد کنم و در اون کاربران تمام مشکلاتشون رو مطرح کنند

قبلا این برنامه رو در یکی از پست ها زده بودم اما بهتر بود اینجا میگذاشتم تا همه به ان دسترسی داشته باشند
برنامه ای ساده برای ساخت پلاگین به شما معرفی میکنم اسم اون MMBPlugInBuilder هست و در عرض چند دقیقه میتنید یک پلاگین ساده بسازید ،برای دانلود به فایل های پیوستی بروید
راستش رو بخواهید من خودم هم زیاد بلد نیستم با این برنامه کار کنم به خواطر همین این تاپیک رو ایجاد کردم تا تمامی مشکلات خودم و دیگران رو اینجا مطرح کنم
:tavajoh: این برنامه برای کامپایل کردن پلاگین ها نیاز به یک برنامه هست که اسم اون Free Pascal Compiler هست ، بدون این برنامه اصلا نمیشه پلاگین مورد نظر رو کامپایل کرد ، داشتن این برنامه ضروری است
:nokte:از شما دوستان علاقه مند در زمینه ساخت پلاگین با این برنامه خواهش میکنم تمامی مشکلات خود را در این مبحث مطرح کنید

در صورت خراب بودن لینک ها یا هر مشکلی در دانلود فایل های مورد نیاز ما را خبر کنید
منتظر حضور شما هستم
خداحافظ

پیوست ها

• MMBPlugInBuilder download.rar
    796.1 کیلوبایت · بازدیدها: 204

silvercover

کاربر متخصص
شما اگر کمی جستجو می کردید می دیدید که هم این برنامه و هم مبحث آموزش و رفع اشکال ساخت پلاگین بارها مطرح شده...

جدیدترین ارسال ها

بالا