آموزش قالب انفولد به صورت کامل

دوره آموزش کامل طراحی سایت با قالب انفود
آموزش قالب انفولد یکی از بهترین و پر فروش ترین قالب های جهان است این قالب نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران طرفداران زیادی دارد و یکی از معروف ترین قالب های وردپرس در سایت تم فارست است پس اگر این قالب را برای سایت خود خریداری کرده اید به شما تبریک می گوییم چون شما یکی از بهترین قالب های وردپرس را تهیه کرده اید اما اگر برای تهیه قالب انفولد هنوز اقدام نکرده اید می توانید از لینک آموزش قالب Enfold وارد صفحه این محصول شوید و نسبت به دانلود آن اقدام نمایید.
<a href="آموزش قالب انفولد - آموزش کامل طراحی سایت با قالب Enfold (دوره ویدیویی)" target="_blank" class="externalLink>آموزش قالب انفولد</a>

همانطور که عرض کردیم این قالب جزو بهترین قالب های وردپرس است و تنظیمات زیادی دارد شاید یک کاربری که تازه با قالب انفولد آشنا می شود کار کردن با این قالب برایش بسیار گیج کننده باشد و نداند برای تنظیمات هر بخش به کدام قسمت برود به همین دلیل ما یک دوره ای به نام آموزش طراحی سایت با قالب Enfold برای تمام عزیزانی که می خواهند با قالب انفولد یک سایت حرفه ای طراحی کنند آماده کرده ایم.

در دوره کامل آموزش قالب Enfold شما با تمام قسمت های این قالب آشنا خواهید شد و نحوه استفاده کردن از هر بخش را به صورت کلی درک خواهید کرد.

طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی
از آنجایی که هر روزه طراحی سایت راحت تر می شود و نویسندگان قالب های حرفه در تلاش هستند تا شما بدون نیاز به علم برنامه نویسی و با سرعت هرچه تمام تر کسب وکار خود را راه اندازی کنید پس دیگر نباید نگران هزینه های زیاد برای طراحی سایت خود باشید قالب انفولد یکی از ویژگی های خوبی که دارد این است که شما بدون نیاز به علم برنامه نویسی می توانید سایت خود را خودتان خلق و طراحی کنید.

در دوره آموزش طراحی سایت با قالب انفود شما می توانید با استفاده از صفحه ساز قالب انفولد بدون حتی یک خط کدنویسی سایت خود را به هر صورت که مایل هستید طراحی کنید و سایت های زیبا و حرفه ای طراحی کنید مهم نیست چقدر با وردپرس و قالب انفولد آشنایی دارید بعد از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود برای خود و دوستانتان سایت های خلاق و جذابی طراحی کنید.

چه سایتی در دوره آموزش قالب Enfold طراحی خواهم کرد ؟
در دوره آموزش طراحی سایت با قالب Enfold علاوه بر اینکه شما با تمام بخش ها و تنظیمات آموزش کامل قالب Enfold آشنا خواهید شد هم چنین یاد خواهید گرفت چگونه با استفاده از این قالب یک سایت حرفه ای در هر زمینه ای طراحی کنید.

آیا بعد از این دوره می توانم سایت شرکتی طراحی کنم ؟
بله صدرصد ! دوره آموزش قالب انفولد بر پایه سایت های چند منظوره آماده شده و شما می توانید از این دوره برای طراحی سایت های شرکتی حرفه ای استفاده کنید و سایت های شرکتی موفقی طراحی و پیاده سازی کنید.

آیا بعد از این دوره می توانم سایت فروشگاهی طراحی کنم ؟
بله صدرصد ! در دوره آموزش قالب انفولد فروشگاه ساز ووکامرس نیز تدرس شده و اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی را دارید می توانید از این دوره نهایت استفاده را ببرید علاوه بر تنظیمات و پیکربندی فروشگاه ساز ووکامرس شما یاد خواهید گرفت به چه صورت از المان های صفحه ساز قالب انفولد مربوط به ووکامرس استفاده کنید و محصولات سایت خود را در بخش های مختلف از جمله صفحه اصلی سایت خود به نمایش بگذارید.

دیگر چه سایت هایی با قالب انفولد می توانم طراحی کنم ؟
قالب enfold یک پوسته چندمنظوره است و برای طراحی یک سایت ظرفیت زیادی دارد به صورتی که شما می توانید سایت های مختلفی در هر زمینه و هر نوع کسب و کاری به سرعت طراحی کنید. اما اگر در هر صورت هرگونه سوالی درمورد کسب و کار خود و این دوره داشتید می توانید در قسمت کامنت ها نظرات ارزشمند خود را مطرح نمایید تا ما در سریع ترین زمان و با نهایت احترام پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

آموزش کار با صفحه ساز قالب انفولد
در دوره آموزش کامل کار با قالب انفولد به صورت کامل یاد خواهید گرفت چگونه با صفحه ساز قالب انفولد کار کنید و صفحات سایت خود را بدون نیاز به برنامه نویس خلق کنید در واقع قالب انفولد المان های زیادی برای استفاده دارد که هر المان را در بخش های مختلف سایت به صورت خلاقانه می شود استفاده کرد اما در نگاه اول ممکن است کمی کاربر گیج شود و نتواند با المان های صفحه ساز قالب Enfold کار کند ما در این دوره صفحه اصلی سایت خود را که پیش نمایش آن در پایین است به صورت کامل با عناصر خود صفحه ساز قالب Enfold طراحی خواهیم کرد و این قدرت صفحه ساز قالب انفولد را نشان می دهد.
 

m94azm

New Member
خیلی خوبه که این دوره هارو گذاشتین خیلی میتونه کمک بکنه
 

جدیدترین ارسال ها

بالا