**آموزش فوتوشاپ(سبز بازي گوش)**

ALI_TAKHTI

Active Member
به دليل بي توجهي مديران اين انجمن
آموزش حذف گرديد
تا بعد...

Mandana

Active Member
آقا ممنون آموزش جالبي بود.اين خيلي وقته كه مشكل اين انجمنه حاجي.منكه ميگم يه تاپيك بزنيم همه آثار گهربارشو بذرن اونجا(البته به استثناي كاراي مهردادـك كه واقعا ديدن داره)

mosi-online

Member
ميگماabtin جان من عاشق امضات شدم مخصوصا او نوري كه ميدرخشه.... خيلي توپ ميشه اون رو ياد بدي ببينيم چجوريه؟ اين نور چشمك ميزنه.....

Mandana

Active Member
البته مصطفي جان.اون نور كار خاصي نيست فقط با يه براش كوچيك رد ايميج ردي درست شده كه با كم و زياد كردن اپاسيتي اون نتيجه اينطوري شده.اگه فكر مي كني لازمه آموزشش رو بذارم البته كه اينكارو مي كنم خودمم يه مدته بيكارم خوشحال ميشم كار مفيدي انجام بدم

a Truth Seeking

Active Member
ممنون علي جان واقعا عالي بود نمي خوام ازش تعريف كرده باشم كار و ايدت واقعا جديده.خوشحالم كه مي بينم شما هم اون قضيه آرم كنار امضارو رعايت كردين.

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام علي آقا
كارت زيباست به نظرم جاي حرف نداره!

آره حق با شماست اينجا ديگه به همه چيز ميخوره به غير از انجمن فوتوشاپ ! به نظرم اينجا اگر انجمن عشق آباد بزارند اسمش رو بهتر هستش ! (ناراحت نشيد) چون هر كسي هر چي عشقش ميكشه ميزاره اينجا ! من چند بار توي تاپيك هاي مختلف اينو به مديرا گفتم! اما كو گوش شنوا! تازه فقط اين انجمن نيست...

آبتين منم با نظرت موافقم. اما مهرداد هميشه كاراش حرفي واسه گفتن داره و هميشه در كنارش يك تكنيك ياد گرفتيم. به نظرم مهرداد واقعا استثناست بين بچه ها !

مخلصم
سايان

iman.prs

Active Member
بازم مگه ALI_TAKHTI يه كاري واسه ما بكنه...

من همين جا اگه چنين كاي كردم از همه معذرت مي خوام......

mosi-online

Member
abtin_khosravi گفت:
لازمه آموزشش رو بذارم البته كه اينكارو مي كنم
:oops: آره بابا بزار من كه دلم ميخواد راحت اين نور رو به وجود بيارم :lol:
حتما لازمه بزار آموزشش رو....دمت قيژ :oops:
منتظرم حاجي

Mandana

Active Member
چشم.سپنتا اين چه كاري بود كردي؟بابا يعني چي به دليل بي توجهي مديران حذف شد؟!!!واسه مديرا گذاشتي يا واسه كاربرا؟بخدا خيلي بد كردي.دوباره بذار.خيلي از بچه ها كه استفاده مي كنن نظرشونو نمي گن.لطفا دوباره بذار

blacklife1

Member
سلام
آقا يه جورايي هم بد كاري كردي ( براي كاربرا)
هم خوب كه اين مديران محترم درس بگيرن
والا چي بگمممممممممممممممممم

ALI_TAKHTI

Active Member
وقتي جايي كار ميكني كه به نظرت احترام نگزارند
بايد اونجا رو ترك كني و بي خود به خودت زحمت ندي

iman.prs

Active Member
آموزش پر؟!.........بابا من ديروز نرسيدم گفتم امروز استادش كنم!..............هر جور راحتي

jasoosk

Member
ممنون علي جان از لطفت.
هرجا كه كه هستي شاد و پيروز باشي.

قربانت.
محمد.

جدیدترین ارسال ها

بالا