آموزش فتو شاپ رو در 5 دی وی دی

hamed_mp

Member
سلام دوستان ، من قصد دارم آموزش فتو شاپ رو در 5 دی وی دی شاید هم بیشتر ، از ابتدا تا فوق حرفه ای آموزش بدم و تجربه 8 سال کار حرفه ایم در این مورد رو به دیگران منتقل کنم ، به نظر شما به صرفه هست ؟
خوشحال می شم نظرتون رو بدونم

Dr_King

Member
به نظر شما به صرفه هست ؟
از چه نظر از نظر انتقال علم به دیگران و چیزهای دیگه که خیلی عالیه هم هست اما فکر نکنم از نظر اقتصادی به صرفه باشد با توجه به اینکه صرف هزینه و وقتی که پای این کار می کنید . و اگر هم بخوایید این کار را انجام بدید باید از شرکتهای خارجی الگو برداری کنید از نحوه آموزش دادن آنها تا یه کار تک بشه البته به زبان فارسی

به نظر من یه گروه باشید بهتر تا یک نفره این کار را انجام بدید

اگر کمکی خواستی ما هم هستیم

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
در این زمینه خواجه حافظ نیشابوری می فرماید: نیکی و پرسش؟
280k5eb.gif

در این زمینه اگر کمکی هم از ما _ مجید آنلاین_ بر می اومد، بگین
خوشحال میشم در این زمینه ها بتونم کمک کنم

موفق باشین:rose:

hamed_mp

Member
جواب آقا یا خانوم دکتر کینگ : ممنون از این که نظر دادین ، مشکل صرف وقت نیست ، با این کار زندگی می کنم ، و بیشتر بحث من جهت کسب در آمد هست و همینطور که گفتین بله در این مورد می خواهم کارم الگویی از کارهای خوب خارجی باشه با زبان فارسی
و یه سوال هم دارم این که می گین اگر تیمی این کار رو انجام بدم بهتره ، از چه لحاظ بهتره ، خوشحال می شم بدونم

جواب خانوم ماندانا : ممنون ، خوشحال می شم در این زمینه بهم کمک کنید و نظرتون رو بدهید .

meisamb

New Member
رو منم حساب کن

دوست عزیز به نظر میاد کار قوی هست، می تونی روی من Full Time حساب کنی ! :)

فکر می کنم جای خالیه یک آموزش خوب و کامل خیلی احساس میشه !

hamed_mp

Member
جواب آقا میثم : واقعا از شما ممنونم ، در مورد خالی بودن جای یک آموزش خوب با شما موافقم .
ممنون می شم بگین در این پروه بیشتر در چه زمینه ایش دوست دارید فعالیت داشته باشید.

در ضمن هنوز منتظر جواب دکتر کینگ و همینطور خانوم ماندانا هم هستم.

Dr_King

Member

و یه سوال هم دارم این که می گین اگر تیمی این کار رو انجام بدم بهتره ، از چه لحاظ بهتره ، خوشحال می شم بدونم​

وافعا نمی دونم چرا که این حرف را زدم:-? چه ربطی به کار تیمی داره . الان که فکر می کنم می بینم که خودتون می خوایید آموزش بدید و تک نفره هست و به تیم ربط نداره . احتمالا جو تیم ملی منو گرفته بود که این حرف از دهنم.:lol:

خلاصه از هر نظر می تونی رو من حساب کنی . من دی وی دی های خارجی خوبی دارم . خلاصه همه جوره در خدمتیم:paint:

hamed_mp

Member
دوست عزیز چه خبر ؟ از این کار منصرف شدی ؟

نه قربان من 3 روزه شروع کردم و دارم پیش می رم ، از دوستانی که اینجا اعلام همکاری کردند ، فقط آقای میثم پیگیر شدند و واقعا باعث افتخار منه که ایشون در این کار مرا همراهی می کنند .
شما هم اگر مایلید همکاری کنید ، به دیده منت با عث خوشحالی بنده هست ، ایمیل آیدی بنده در کنار آیدیم هست
منتظر کمک بقیه دوستان هم هستم .

Dr_King

Member
نه قربان من 3 روزه شروع کردم و دارم پیش می رم ، از دوستانی که اینجا اعلام همکاری کردند ، فقط آقای میثم پیگیر شدند و واقعا باعث افتخار منه که ایشون در این کار مرا همراهی می کنند .
شما هم اگر مایلید همکاری کنید ، به دیده منت با عث خوشحالی بنده هست ، ایمیل آیدی بنده در کنار آیدیم هست
منتظر کمک بقیه دوستان هم هستم .

من شما را ADD کردم راستی آیدی شما once.4ever هست دیگه .

mf2fx

Member
بهترین آموزش و کامل اون آموزشی است که با اصول آموزش داده بشه یعنی چی ؟
تمامی این سی دی های آموزشی اکثرا ایرانی که تا حالا دیدم بی مقدمه میرن سراغ یه چیزی بعضی هاشون هم ( یعنی همه ) تکراری اند. و سطح بندی نشده اند پس دلیل اینکه تکراری میشه همینه .
بعد من چیزی که توی اون آموزش 5 دی وی دی خارجی دیدم واسه اونایی است که کار کرده اند مثل همه ما...
ولی وقتی آموزش سطح بندی داشته باشه واقعا عالیه و اینکه از صفر شروع بکنی خیلی عالیه
چون من چندتا pdf اموزش گوناگون برنامه نویسی خارجی از اینترنت گرفتم اونایی بیشتر تاثیر مثبت داشت که از صفر شروع کرده .
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا