آموزش فتوشاپ بصورت فارسي

ايجاد يك منو بار وب 2

امروز مي خواهم طرز ايجاد اين منوي زيبا با الگوي وب 2 براي شما تو ضيح دهيم . در پائين مي توانيد نتيجه پاياني را مشاهده كنيد. كار را با ايجاد يك مربع با گوشه هاي گرد شده ايجاد مي كنيم بهترين ابزار براي اين كار Rounded ...

http://www.manvatoo.com/index.php?news=17

طراحي آرم بازي need for speed

به نام خدا . امروز قصد داريم نحوه ايجاد آرم need for speed نسخه pro street را بررسي كنيم . البته ما قرار نيست آرم جديدي ايجاد كنيم بلكه مي خواهيم بر اساس الگوي اصلي كار را ايجاد كنيم . كار را با ايجاد يك سند ...

http://www.manvatoo.com/index.php?news=125

Erfan

Active Member
سلام دوست عزیز ....

ما عمری در این فروم و به دیگر دوستان تازه وارد عرض کردیم که در قسمت آموزش فتوشاپ سعی کنید آموزش ها رو به صورت تصویری و یا لینک دانلود فایل آموزش بگذارید ...

بعد از گذشت سال ها باز دوستان میان و لینک وب سایت شخصی یا غیره رو معرفی میکنن ...

هیچ دوست ندارم دیگر دوستان از این پست من هدف گیری منفی کنن .... من فقط قصد دارم به دوستان و دیگر اعضای تازه وارد توصیه کنم که برای هزار مین بار قوانین فروم رو یه دید بزنن ...

موفق باشید.
عرفان

آخرین ویرایش:
خوب حرف شما دوست من متين ، اما چقدر خوب است بجاي آنكه باعث شويم افرادي اشتياق كار خودشان را در دادن آموزش از دست دهند آنها را تشويق كنيم . به هر حال هدف اصلي نشر علم است و بهتر است دست به دست هم دهيم تا از اين قافله عقب نمانيم .

با تشكر

Erfan

Active Member
خوب حرف شما دوست من متين ، اما چقدر خوب است بجاي آنكه باعث شويم افرادي اشتياق كار خودشان را در دادن آموزش از دست دهند آنها را تشويق كنيم . به هر حال هدف اصلي نشر علم است و بهتر است دست به دست هم دهيم تا از اين قافله عقب نمانيم .

با تشكر

دوست عزیز ... حرف شما متین !

ولی هر جا و هر مکان قوانین خاص خودش رو داره ... در این محفل هم گذاشتن لینک مستقیم به سایت و وبلاگ شخصی ممنوع هست هر چند آموزش مفید باشه !!!

عرف هست که آموزش رو همنیجا بگذارید ...

موفق باشید.
عرفان

maysam.m

Well-Known Member
دوست آموزشات خیلی خوب هستند از شما متشکرم
ولی یه نکته که امیدوارم ناراحت نشی
ارزش کار و آموزشت را با این کارا نیار پایین !
میتونی آموزشت را همراه با عکس و توضیحات کامل قرار دهی و سپس در آخر لینک منبع بدهی اینجوری خیلی بهتر است!

جدیدترین ارسال ها

بالا