[phpNuke] آموزش فارسي سازي قالب هاي نيوك || هديه من به شما || سطح ... مقدماتي و متوسط

وضعیت
موضوع بسته شده است.

comtec666

New Member
اقا صادق لطف کنید اموزش فارسی کردن قالب های aja-nuke هم بزارید...:wink:

comtec666

New Member
صادق جون در پوشه ی استایل -فولدر templates وجود دارد که در ان فایل های زیادی از جمله:
blocks.tpl
center_right.tpl
closetable2.tpl
footer.tpl
story_home.tpl
header.tpl
.
.
.
وجود داره من اون کاری رو که گفتید تو تک تک فایل ها انجام دادم اما راست چین نشد:sad:
چکار باید کنم؟:neutral:؟؟؟؟

holman

New Member
صادق جون در پوشه ی استایل -فولدر templates وجود دارد که در ان فایل های زیادی از جمله:
blocks.tpl
center_right.tpl
closetable2.tpl
footer.tpl
story_home.tpl
header.tpl
.
.
.
وجود داره من اون کاری رو که گفتید تو تک تک فایل ها انجام دادم اما راست چین نشد:sad:
چکار باید کنم؟:neutral:؟؟؟؟
من فكر كنم اين مال فارسي سازي قالب phpbb هست نه نيوك !! :)

comtec666

New Member
خواهش می کنم بیشتر دقت کنید

اقا صادق لطف کنی
د اموزش فارسی کردن قالب های Aja-nuke هم
بزارید...:

نه خیر دوست عزیز مبحث رو اشتباه نیومدم شما اگه به پست اول من دقت کنید ملاحظه خواهید کرد که سوال بنده در رابطه با فارسی سازی قالب های

aja-nuke

است نه php-nuke

و اینطور که معلوم شما هیج اطلاعاتی در مورد این سیستم مدیریت ندارید و ان را با phpbb
اشتباه گرفته اید...خوب عیب نداره پیش می یاد:)

دوستان عزیز من قصد توهین به کسی رو ندارم اما از شما این خواهش رو دارم که به کلمات بیشتر دقت کنید...

با تشکر...

آخرین ویرایش:

holman

New Member
آهان
من فايل هاي قالبش رو ديدم بجاي اينكه php باشه tpl هست .. ولي بازم فرق آنچناني نداره .. با كمك dir=rtl ميشه راست چينش كرد .. :)

مثلا يكي از قالباش وقتي فايل header.tpl رو باز ميكني پايينش رو نگاه كني يه تگ table داره كه تهش بسته نشده .. اونجارو بهش يه dir اضافه كني همه چي راست ميشه

ولي خب باز صادق خان بهتر از من واردن :D

VAHID216

مدیر بازنشسته
نه خیر دوست عزیز مبحث رو اشتباه نیومدم شما اگه به پست اول من دقت کنید ملاحظه خواهید کرد که سوال بنده در رابطه با فارسی سازی قالب های

aja-nuke

است نه php-nuke
آدم معمولا همه سیستم ها رو که مسلط نیست یا حتما نباید باشه :) از اونجایی که از لحاظ ساختاری شبیه قالب های phpbb بود من این فکر رو کردم حتما هم نگقتم شما اشتباه می کنید :wink:
دوستان عزیز من قصد توهین به کسی رو ندارم اما از شما این خواهش رو دارم که به کلمات بیشتر دقت کنید...
نه دوست من چرا توهین :razz: بالاخره تو مکالمات روزمره مگه همینا گفته نمی شه :wink: احتمالا شما جو بعضی از تاپیک ها رو دیدید این طوری فکر کردید .
ولی روند فارسی سازی قالب های کلا هر نوع سیستمی شبیه هم هستند مخصوصا اگر همه از یه خانواده باشند اونم نیوک. می تونید از راهنمایی holman استفاده کنید .
موفق باشید

moon_spell

Member
آموزش قرار دادن css در هيدر قالب های جديد 8.1

به به آقا صادق گل ...

پارسال دوست امسال هيچی !:eek::eek::eek::eek:

آموزش مفيدييه ای ول ... اگه آموزش قرار دادن css در هيدر قالب های جديد 8.1 رو هم بزاری محشر ميشه ! توپ

پيغام تو ياهو بهم بده کار واجب دارم :cry:

J4vad

Member
vahid216 , holman دوست عزيز و مدير محترم ! چرا كاربران را گمراه مي كنيد !

comtec666 عزيز قالب هاي آجا نيازي به فارسي سازي ندارند ! فقط و فقط كافي است عكس ها rotate يا چرخش داده شوند !

خواص Rtl هم در آجا از طريق فايل config.php تغيير مي يابد . كه مي توانيد آن كد را Ltr يا Rtl نماييد ! و نيازي به تغيير در قالب نيست ، در حالت پيش فرض همان Rtl ميباشد پس تغييري ندهيد !

در كل كاربرد اين آموزش براي قالب هاي آجا 0% است و كلا سيستم كلي قالب هاي آجا متفاوت است.

پرتال آجا سيستم قالب متفاوتي با ديگر سيستم ها دارد ! خاصيت tpl در فايل هاي قالب هاي آجا باعث دگرگوني در اين سيستم شده به طوري Load صفحات سرعت چشمگيري پيدا نموده است !

موفق باشيد

يا حق .

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ممنون حالا که شما گفتید از گمراهی در اومدن.
موفق باشید

وا من که خودم چند سال پیش کل نیوک رو پی دی اف کرده بودم باز ممنون از مطلبتون....

S4DEGH

Well-Known Member
وا من که خودم چند سال پیش کل نیوک رو پی دی اف کرده بودم باز ممنون از مطلبتون....
اگر كمي به تاريخ تاپيك نگاه ميكرديد متوجه ميشديد اينم مال چند سال پيشه .. !!

حرف بي ربطي بود .. !
اين حرف ها نشانه داشتن اطلاعات نيست. . عمل كنيد .. !

قفل./

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا