آموزش طراحی و ساخت مو

ayaran

Member
0a020657.jpg

Photoshop Amazing Hair Tutorial

Amazing Hair Tutorial (in pdf) is an easy to follow, step by step tutorial for those interested in painting amazing hair for their 3D characters after they have been rendered. You need Photoshop and a basic knowledge of Photoshop postwork in order to use this tutorial. Content of the package: -Techniques -Advice -Tips and notes -Colour swatches in ACT and jpg format.

Type: PDF
Lang: English
Page: 12

دانلود

Password: www.devilived.com

----------------------------------------
اضافه شده توسط مصطفی :

لینک دانلود برای دوستانی که با راپید مشکل دارن . یوزر cold عزیز یعنی آقا دانیال لطف کردن اون رو توی پرشین گیگ آپلود کردن . اگه دوست داشتین میتونین یه تنکس هم خدمت ایشون تقدیم کنین .

لینک دانلود

مخلصیم
مصطفی
----------------------------------------

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دستتون درد نکنه .اما ایکاش تو رپیدشیر نمی ذاشتین. من و رپید از بچگی با هم دشمنیم

magserver

Member
دوستان من فکر کردم فایل رو بگیرم و دوباره آپلود کنم تا دوستانی که توی دریافتش از راپید مشکل دارن از لینک من بگیرن :

لینک دانلود

با تشکر :)

مرسي ولي ترنسفر پرشين‌گيگ هم بعضي موقعه‌ها اعصاب خور كن ميشه
ولي در كل هميشه تو تا لينك بهتر از يه لينك كار ميكنه *

* اشاره به ضرب‌المثل : دو تا كله بهتر از يه كله كار ميكنه ...
39.gif

mostafa_az

Well-Known Member
ممنون دانیال جان بابت لینک . واقعا زحمت کشیدی . من لینک رو توی پست اول هم قرار میدم .

آقای ayaran دست شما هم درد نکنه . باید آموزش جالبی باشه .

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها از این به بعد سعی میکنیم اکثر آموزشها رو بصورت PDF تو تاپیک PDF Tutorials قرار بدیم.

این آموزش هم همون روز اولی که گذاشته شده بود من فایلش رو گرفتم و تو این تاپیک که گفتم گذاشتم ولی متاسفانه مثل اینکه کسی به اون تاپیک زیاد سر نمیزنه!

به هر حال سعی کنید به اون تاپیک بیشتر سر بزنید چون فایل PDF اکثر آموزشها رو میتونید اونجا پیدا کنید. خوبیه اون تاپیک هم اینه که فایلهای PDF رو تو سرور خود سایت مجید آنلاین آپلود میکنیم که هیچ مشکلی هم از لحاظ دانلود نداره و همیشه شما میتونید این فایلها رو بگیرید.

موفق باشید
سارا

جدیدترین ارسال ها

بالا