آموزش شماره 6 از 10(Hair & Fur)

NAKOOT

Well-Known Member
Hair & Fur
آموزش شماره 6 از 10
حجم:0.098 کيلوبايت
پسورد: www.MajidOnline.com

در اين آموزش روش ساده اي براي ايجاد مو در ديجيتال آرت رو ياد خواهيد گرفت

سارا ممنون می شم این فایلها رو چند تا جای دیگه هم آپلود کنی،مرسی

http://rapidshare.com/files/46512974/Hair___Fur_6_.rar.html

درود بر مجيد آنلايني ها
خوبيد همه؟
يه غيبت نسبتا طولاني داشتم و بازم خواهم داشت!!
ممنون از دوستاي با مرامي که با pmوsms و غيره از حال من سراغي گرفتن.
البته اين غيبت براي شما بد هم نشد، يه چند روزي از دست من يه نفس راحت کشيديد!
پس اگه پي ام داديد و جوابش طول کشيد،نگيد شهرام کلاس گذاشته جواب نمي ده !!دليلش اينه نيستم که جواب بدم دي:
راستي به اميد خدا امروز 5 آموزشي که باقي مونده بود رو گذاشتم تو فروم.اميدوارم از اين سري آموزشهايي که گذاشتم خوشتون اومده باشه.
خلاصه کاري بود که از دستم بر مي اومد و انجام دادم،کمي کاستي هاش رو بزاريد به حساب درگيري هاي شخصي
مي خواستم آموزشها رو 3شنبه بزارم که هم 1000 مي شدم و هم تولدم بود که نشد
خلاصه همين، يه کار وي.آي.پي هم گذاشتم که البته قراره بشه ديجيتال آرت ولي هنوز اسکچش رو زدم،هخامنشي هستش اين آقاهه اونم که اون پشته قراره گاو بالدار بشه،راستي لباس داره ولي نکشيدم گذاشتم توي پيتينگ لباسش رو در بيارم دي:

آرزومند آرزوهاتون

Hojjat-call

Member
شهرام کلاس نزار باسه ما ! جواب پی ام هامون رو بده ! آقا انصافا عالی بود عین گوپس ترکوندی . فقط بپا خودت نترکی

حاجی موفق باشی !

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

ممنون شهرام عزیز

اموزش رو هنوز ندیدم

حتما اموزش خوبیه
painting.gif

چند وقته که نیستی
67xuqtw.gif

159fs183645.gif

1 لینک نهایی هم تو پرشین گذاشتم
128fs318181.gif

مرور1
مرور2 ( پرشین گیگ }
مرور3

hamed-ddd

Well-Known Member
درود بر مجيد آنلايني هاخوبيد همه؟يه غيبت نسبتا طولاني داشتم و بازم خواهم داشت!!ممنون از دوستاي با مرامي که با pmوsms و غيره از حال من سراغي گرفتن.البته اين غيبت براي شما بد هم نشد، يه چند روزي از دست من يه نفس راحت کشيديد!پس اگه پي ام داديد و جوابش طول کشيد،نگيد شهرام کلاس گذاشته جواب نمي ده !!دليلش اينه نيستم که جواب بدم دي:راستي به اميد خدا امروز 5 آموزشي که باقي مونده بود رو گذاشتم تو فروم.اميدوارم از اين سري آموزشهايي که گذاشتم خوشتون اومده باشه.خلاصه کاري بود که از دستم بر مي اومد و انجام دادم،کمي کاستي هاش رو بزاريد به حساب درگيري هاي شخصيمي خواستم آموزشها رو 3شنبه بزارم که هم 1000 مي شدم و هم تولدم بود که نشدخلاصه همين، يه کار وي.آي.پي هم گذاشتم که البته قراره بشه ديجيتال آرت ولي هنوز اسکچش رو زدم،هخامنشي هستش اين آقاهه اونم که اون پشته قراره گاو بالدار بشه،راستي لباس داره ولي نکشيدم گذاشتم توي پيتينگ لباسش رو در بيارم دي:
:cry::cry:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسي حامد جان. زحمت كشيدي.
6415.gif

مهساقت جان هم كه زحمت اپ كردنش رو كشيد.

مفاركه 1000 تا پست شدنت!
6679.gif
تفلدتم مفارك!
5098.gif
شيريني ما يادت نره!
www_MyEmoticons_com__bounce.gif

درباره ديجيتال آرتت هم فكر كنم اگه يكمي روش وقت بذاري و عجله نكني يه كار استثنائي بشه. چهره مرد هخامنشي رو فوق العاده كار كردي. يه رنگ بندي خوب و نور و سايه خوب هم بهش بدي ديگه جاي هيچ حرفي باقي نميذاره.

تاپ گالري منتظر ديجيتال آرتته!
flower4.gif

موفق باشي.
toyou.gif

[REZA]

Member
شهرام جان تبریکات ما را نیز پذیرا باش!
greenstars.gif

منتظر آموزش های 10000پستتون هم می مانیم!!(دی : )
acigar.gif

موفق و پیروز باشی
رضا

pythoN

Active Member
کار جالبی بود حتما منتظر پینتش هم میمونیم .

اموزش رو هم گرفتم دستت درد نکنه .

marmalak2006

New Member
بچه ها سلام من تازه واردم دنباله یه چیزی میگردم کسی هست که سابقه ی عضویتش طولانی باشه؟ سوال دارم لطفا کمکم کنید:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا