آموزش ساخت مو (نبینی ضرر کردی)

amirsss

Member
سلام به همه

فایلzip زیر که ضمیمه هست آموزش ساخت مو هست که شامل 5 تا عکس هست با دیدن این عکسها حدود 85% کار با مو را یاد میگیرید چه بسا همین الان سینما4دی شروع کرده باشید ::::

توضیحات::::::::
در این آموزش سعی کردم پارامترهی اصلی رو بگم ولی مطمئن باشید اینقدر پارامتر فرعی برای دیتیل کار هست که به هیچ نرم افزار یا پلاگین خاصی نیاز پیدا نمیکنید و من به دلیل کمبود وقت و سرعت فوق العاده پایین اینترنت گذاشتم به عهده خودتون....

برای متحرک کردن موها مثلا حالت وزش باد یا نوازش با سینما 4دی کارهای چالبی میشه انجام داد که بدلیل محدودیتهای مختلفی که گفتم نتونسم کمک کنم ببخشید!!!!

ابتدا من یه آموزش متنی تدارک دیده بودم که همه مراحل تمام بود فقط باید سیو میکردم که متسفانه برق رفت و همه چی پرید..من هم خیلی عصبانی بودم خواستم آموزش رو تعطیل کنم اما فقط برای شما دوستان دوباره تدارک آموزش دیدم

نکته ای از قلم انداختم اینجا میگم ::::
هر نقطه از یک پلیگان معادل یه ریشه مو هست .دقت شود گفتم ریشه نه تار مو همانطور که بوسیله یه نقطه میتوان بینهایت نیم خط رسم کرد از یه ریشه مو میشه بینهایت تار مو ایجاد شه...فعلا در آموزش ما فرض بر این بوده که هر نقطه معادل یه ریشه مو باشد که این فرض هم با تغییر پارامتر مربوطه در hair عوض میشود...که به عهده خودتان...
با دانلود آموزش و دیدن عکسها به موفقیت زیر میرسید..4 رندر از ابتدا تا انتها!!!!

پیوست ها

• hair.zip
    433.3 کیلوبایت · بازدیدها: 98
  • r0.jpg
    r0.jpg
    18.7 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • r1.jpg
    r1.jpg
    83.1 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • r2.jpg
    r2.jpg
    39.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • r3.jpg
    r3.jpg
    108.8 کیلوبایت · بازدیدها: 22

majideptp

Member
سلام دوست عزیز
دستت درد نکنه بابت زحمتی که کشیدی
لینک این برنامه سینما4دی رو داری تا من هم دانلود کنم تاحلا از این برنامه استفاده نکردم....

amirsss

Member
دوست عزیز این لینک که شما دادی آخرین ورژن برنامه هست که کلی هم مخلفات داره شما میتوانید با دانلود نسخه 10 با حجمی معادل 1000مگ کار رو با سینما4دی شروع کنی...

لینک cinema4d 10 به صورت پورتیبل در 70 مگ در ضمن این لینک مستقیم است:::

لینک دانلود cinema4d 10.5 :::::::

بر ای دیدن لینک برید اینجا http://raidrush.org/ext/?fid=494042

جدیدترین ارسال ها

بالا