آموزش ساخت مالتی مدیا با فلش

mohammad moeini

Active Member
سلامی گرم به تمامی کاربران، مخصوصا مدیران محترم انجمن مجید آنلاین
بنده خیلی وقته دارم توی این انجمن و سایر سایتها دنبال این می گردم که یه آموزشی در مورد "ساخت نرم افزار مالتی مدیا با فلش" ولی متاسفانه به هیچ جوابی نرسیدم!!؟؟:-?
حتی تمامی فیلمهای آموزشی شرکت لیندا رو هم دیدم ولی توی اون نحوه ساخت همچین چیزی رو یاد نمیده و بصورت سرفصل کار میکنه!!
از شما سروران عزیز تقاقضا دارم بنده رو راهنمایی کنید تا به یک نتیجه برای ساخت مالتی مدیا با فلش برسم..
این یک نمونه از اون کارهایی هست که بصورت مالتی مدیا ساختن: http://monasebat.com/boshghabhayekhalidemo.rar
منتظرم جواب شما عزیزان هستم....:rose:

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

دوست عزیز شما برای ساخت مالتی مدیا در فلش حتما باید زبان اکشن اسکریپت فلش را یاد بگیرید.بدون اون نمیتونید این کار را انجام بدید.پس دنبال آموزشهای یادگیری اکشن اسکریپت 3 باشید.
بعد از یه یادگیری مقدماتی و تمرین به راحتی میتونید با فلش کارهای اینتراکتیو بسازید که مالتی مدیا هم شامل میشه.من نمیدونم کدوم فیلم آموزشی را دیده اید ولی لیندا برای اکشن اسکریپت 3 خیلی آموزش های درجه 1 داره. تو همین سایت هم بچه ها آموزش های بسیار مفیدی گذاشتن. کتاب هم که تا دلتون بخواد برا یادگیری اکشن اسکریپت 3 هست.

موفق باشید _ مهرداد

mohammad moeini

Active Member
درود

دوست عزیز شما برای ساخت مالتی مدیا در فلش حتما باید زبان اکشن اسکریپت فلش را یاد بگیرید.بدون اون نمیتونید این کار را انجام بدید.پس دنبال آموزشهای یادگیری اکشن اسکریپت 3 باشید.
بعد از یه یادگیری مقدماتی و تمرین به راحتی میتونید با فلش کارهای اینتراکتیو بسازید که مالتی مدیا هم شامل میشه.من نمیدونم کدوم فیلم آموزشی را دیده اید ولی لیندا برای اکشن اسکریپت 3 خیلی آموزش های درجه 1 داره. تو همین سایت هم بچه ها آموزش های بسیار مفیدی گذاشتن. کتاب هم که تا دلتون بخواد برا یادگیری اکشن اسکریپت 3 هست.

موفق باشید _ مهرداد

سلام بر مهرداد عزیز
خیلی ممنونم ازتون که پاسخ دادین
:rose:
اکشن اسکریپ 3 رو تا حدودی بلدم ولی نه در حد حرفه ای...
پس اگر اکشن اسکریپ 3 رو کامل یاد بگیرم ، انشاالله میتونم کاری شبیه اون نمونه لینکی که قرار دادم بسازم؟
آخه مثلا توی این نمونه زیر که براتون قرار میدم:
http://s5.picofile.com/file/8146136418/01_bozorgBanoo.swf.html
توی این نمونه کار که واقعا عالیه، بک گراند متحرک هست(توی افتر افکت ساختن) رو چطوری وارد فلش کردن و در بک گراند قرار دادن؟
و یا ترانزیشن پرچم رو که باز توی افتر افکت ساختن، چطوری میشه توی فلش به اونصورت قرار داد؟
میشه راهنمایی کنید؟

آخرین ویرایش:

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

خواهش میکنم کاری نکردم.

بله دقیقا . اکشن 3 رو که یاد بگیرید ( نه حرفه ای .حدودا متوسط) به راحتی میتونید از این نمونه مثالی که گذاشتید رو بسازید. و بسیار بالاتر از اون خلق بازی روی کامپیوتر و دیوایس ها.

برنامه ی افتر افکت خروجی های بسیار زیادی میده که به راحتی میتونید اونو تو فلش ایمپورت کنید و به صورت یه مووی کلیپ هر کاری خواستید باهاش بکنید. افتر افکت خروجی swf هم میده ( خروجی فلش)

موفق باشید

myfirst

Member
در مورد نمونه کارهایی که ارائه دادید باید بگم که
اون شرکتی که اینکارارو کرده یه فریم ورک برای خودش ساخته. شامل کامپوننتایی مثل ویدئو پلیر، پلیر صدا، کامپوننت های کنترل صدای بکگروند. کلاس های مدیریت لود swfهای خارجی، مدیریت خطاهای احتمالی، مدیریت افکتهای گروهی و... مطمئنا برای شما به عنوان اولین بارتون یکمی سنگینه. خود این شرکت هم طی چند سال به این فریمورک دست پیدا کرده و اون محصولاتشم صرفا کار یه نفر نیست.

mohammad moeini

Active Member
در مورد نمونه کارهایی که ارائه دادید باید بگم که
اون شرکتی که اینکارارو کرده یه فریم ورک برای خودش ساخته. شامل کامپوننتایی مثل ویدئو پلیر، پلیر صدا، کامپوننت های کنترل صدای بکگروند. کلاس های مدیریت لود swfهای خارجی، مدیریت خطاهای احتمالی، مدیریت افکتهای گروهی و... مطمئنا برای شما به عنوان اولین بارتون یکمی سنگینه. خود این شرکت هم طی چند سال به این فریمورک دست پیدا کرده و اون محصولاتشم صرفا کار یه نفر نیست.
عرض سلام خدمت شما
بله بیانات شما کاملا صحیح
بنده با این شرکت و کارهاشون آشنا هستم و میدونم که اون کار رو یک گروه حرفه ای ساختن
ولی بالاخره میخواستم بدونم چطوری میتونم کاری به اون شکل بسازم
از لحن گفتن شما برمیاد که با این شرکت آشنا هستین(یا اینکه از کارمندان اونجایین) درسته؟!!

جدیدترین ارسال ها

بالا