آموزش ساخت بنرهاي تبليغاتي

Salar

Active Member
سلام دوستان
من چندین بار از شما خواهش کردم در مورد ساخت بنر تبلیغاتی با فتوشاپ اما کمکی از طرف شما نشد :(
اگر کسی می تونه توضیح بده چطور می شه یه بنر تبلیغاتی ساخت!!

:roll: ممنون می شم :wink:

Saeid Taheri

Active Member
سالار جان با فلش ميتوني يك بنر زيبا بسازي
اغگر منظورت چجوري ساختنشه كه يك كم زياده اگه ميخواي بگو شايد بتونم كمكت كنم
موفق باشي

Salar

Active Member
سعيد جان من خواستم اون كاراي پايه اي رو براي ساختن يه بنر كه حركتي هست يهني مثل لوگو من و شما ثابت نباشه ياد بگيرم.

Salar

Active Member
Saeid_Taheri گفت:
سالار جان با فلش ميتوني يك بنر زيبا بسازي

من مي خواستم با فتوشاپ درست كنم. خيلي برنامه ها هستند كه مي شه باهاشون درست كرد :wink:

Saeid Taheri

Active Member
آره با ايميج ردي هم ميشه.
يكي از اصول بنر اينه كه در اون از كلمه اي استفاده كني كه مخاطبت رو تحريك كنه براي كليك بر روي بنر
يكي ديگش هم اينه كه كاري كني كه بنرت توي چشم باشه مثلا ايجاد رعد برق .
و ....
موفق باشي.

Saeid Taheri

Active Member
يعني منظورتون اين هست كه من به صورت كامل نحوه متحرك سازي با فلش براي درست كردن يك بنر رو به شما ياد بدم

Saeid Taheri

Active Member
يعني منظورتون اين هست كه من به صورت كامل نحوه متحرك سازي با فلش براي درست كردن يك بنر رو به شما ياد بدم ؟

Salar

Active Member
Re: درخواست ياد دادن ساخت...

salar گفت:
سلام دوستان
من چندین بار از شما خواهش کردم در مورد ساخت بنر تبلیغاتی با فتوشاپ اما کمکی از طرف شما نشد :(
اگر کسی می تونه توضیح بده چطور می شه یه بنر تبلیغاتی ساخت!!

:roll: ممنون می شم :wink:

بنظرم سعيد جان منظورم اینه :wink:

Saeid Taheri

Active Member
چشم آقا سالار من بهتون چند تا از اصولش رو ياد ميدم البته در همون حدي كه ياد دارم ولي راستش الان اصلا وقتش رو ندارم باشه در چند روز آينده باور كن چند تا كار دارم كه بايد انجام بدم بعد از او من در خدمتم.
موفق باشيد

Saeid Taheri

Active Member
فقط شايد يك كم طول بكشه چون سرم شلوغه البته تا چند روز آينده با تشكر موفق باشي

toranj_1455

Member
سلام
سالار جان ببين با فتوشاپ نميشه متحرك سازي كرد. ولي اين امكان به ايميج ردي داده شده. شما اول در فتوشاپ فايل مربوطه را ايجاد كن . سپس فريم ها را در لايه ها قرار بده
من در اينجا 4 تا لايه درست كردم كه بعدا توسط ايميج ردي فريم ها را با اينا ميسازيم.

1.jpg

2.jpg

حالا كه تصاوير را درست كرديم ميريم سراغ ايميج ردي!

3.jpg

تو ايميج ردي اگه پنجره ي Animation باز نيست از منوي بالاي صفحه بخش window>Animation اونو باز كن
4.jpg

حالا توسط قسمتي كه علامت زدم ميتوني به فريم ها اضافه كني.
كه در تصوير زير من 4 تا فريم درست كردم.

5.jpg

حالا دونه دونه فريم ها را انتخاب ميكنيم و در بخش نمايش لايه اون لايه اي را كه ميخواهيم در اون فريم نشون داده بشه را فعال ميكنيم. الان من براي فريم 1 لايه ي لوگو را نشان دادم و بقيه را نشان ندادم و همين طور براي بقيه ي فريم ها ...

6.jpg

ديگه كم كم كار داره تموم ميشه. حالا براي زمان بندي نمايش هر فريم در زير تك تك فريم ها يه بخشي هست براي اين كار كه من روي 1 ثانيه تنظيم كردم:

7.jpg

يه بخش ديگه هم كه تو تصوير ديده ميشه forever هست كه يعني نمايش فريم ها را تا ابد!!! ادامه بده.
حالا نوبت save كردنه:
file > save optimized as

اينم بنر آماده شده ي ما به صورت بسيار ساده!

majid.gif

یه چیز دیگم که یادم رفت بگم اینه که اگه تعداد فریم ها در فایل هاي gif خيلي زياد بشه حجم فايل زياد ميشه كه در آن صورت بهتره از فلش استفاده كني كه هم امكانات بيشتري داره هم حجم فايل هاي خروجي كمتر ميشه كه ان شا الله آقا سعيد ساخت بنر با فلش رو توضيح ميدن!

فايل اصلي را هم ميزارم اگه خواستي داونلود كن ببين
www.toranjnet.com/files/majid.psd
موفق باشي
عليرضا

Saeid Taheri

Active Member
تشكر ترنج جان خيلي جالب بود موفق باشيد
اميدوارم به جوابتون رسيده باشيد آقا سالار
با تشكر

Salar

Active Member
دوست عزيز مي تونيد فايل psd اين آموزش را در اختيارم قرار دهيد...
متشكر مي شم

سالار

جدیدترین ارسال ها

بالا