آموزش ساخت بازی دو بعدی از ابتدا تا انتها

mzba909

Member
سلام دوستان
چند وقتیه که می خوام یه بازی با گرافیک و سبک تراوین و جنگ خان ها ولی به شکا آفلاین و داستانی و با خیلی تغییر ها بسازم اما هر چی فکر می کنم نمی دونم از کجا شروع کنم
از دوستان فعال می خوام کمک کنند تا این پروژه ی آموزش از مبتدی تا پیشرفته (با شماییم تا انتها) رو به انتها برسونیم
این قدر پست های انجمن جسته و گریخته هست که اگر بخوای یه چیز پیدا کنی کلا بی خیالش می شی
گفتم بیایید تا از ابتدا بگیم که برای ساخت یه بازی دو بعدی چی کار باید کرد
لطفا همراهی کنید و هر کسی هر چی می دونه بگه یا حد اقل منو راهنمایی کنه(همه ی چیزای گرافیکی و داستان بازیم آمادست فقط نمیدونم چه جوری شروع کنم.)
راستی یکی به من اگه تونست بگه زبان c++ با زبان c++ بازی سازی چه فرقی داره...

Mehrdad155

کاربر فعال
سلام دوستان
چند وقتیه که می خوام یه بازی با گرافیک و سبک تراوین و جنگ خان ها ولی به شکا آفلاین و داستانی و با خیلی تغییر ها بسازم اما هر چی فکر می کنم نمی دونم از کجا شروع کنم
از دوستان فعال می خوام کمک کنند تا این پروژه ی آموزش از مبتدی تا پیشرفته (با شماییم تا انتها) رو به انتها برسونیم
این قدر پست های انجمن جسته و گریخته هست که اگر بخوای یه چیز پیدا کنی کلا بی خیالش می شی
گفتم بیایید تا از ابتدا بگیم که برای ساخت یه بازی دو بعدی چی کار باید کرد
لطفا همراهی کنید و هر کسی هر چی می دونه بگه یا حد اقل منو راهنمایی کنه(همه ی چیزای گرافیکی و داستان بازیم آمادست فقط نمیدونم چه جوری شروع کنم.)
راستی یکی به من اگه تونست بگه زبان c++ با زبان c++ بازی سازی چه فرقی داره...

درود

بازی ساختن به این راحتیها که فکر میکنید نیست. ازطریق اینترنت و گروه مجازی و.. امکان پذیر نمی باشد. شما خودتون باید تو همون شهر یزد یه گروه تشکیل بدید و به هر کس وظیفه ی خودشو محول کنید.
خط آخرتون را هم نفهمیدم . اسکریپت نویسی منظورتونه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا