آموزش دريم ويور 190 صفحه فارسي با تصوير و فايل تمريني

sivanet

New Member
یه سایت مدرسه با دریم طراحی کردم اما نمی دونم برای قسمت ثبت نام و ورود کاربران چطوری به بانک وصل کنم.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

zizitizi

New Member
درخواست ادامه آموزشها

با سلام و درود فراوان به sp- sky عزیز
من تو دربه در دنبال شما می گشتم
رفتم به pcsevens ولی اونجا نشد عضو هم نمیگیره
من تمام آموزش دریم ویور شما رو بادقت خواندم و اجرا کردم و تمام تمرینات رو انجام دادم
ولی آموزشی که من دانلود کردم تا صفحه 153 هست اونجایی که با اکسس بانک ساختین تا با asp.net سایت داینامیک بسازین آموزش اول قسمت پیشرفته
و همچنین فایلهای ضمیمه که واسه تمرینات هم گذاشته ببودید ندارم
من از آموزشهای شما 4 تا سایت قشنگ طراحی و آپلود کردم
البته فعلا استاتیک رو داینامیک هم دارم خودم کار می کنم ولی هیچ چی جای آموزش قشنگ شما رو نمی گیره
لطفا ایمیلتونو بهم بدین تا اشکالاتم رو از شما بپرسم
خواهش می کنم لینکارو برام ارسال کنید واقعا مشتاقم
با تشکر خیلی میلیونی و زیاد از کار قشنگتون:)

zizitizi

New Member
با سلام و درود فراوان به sp- sky عزیز
من تو دربه در دنبال شما می گشتم
رفتم به pcsevens ولی اونجا نشد عضو هم نمیگیره
من تمام آموزش دریم ویور شما رو بادقت خواندم و اجرا کردم و تمام تمرینات رو انجام دادم
ولی آموزشی که من دانلود کردم تا صفحه 153 هست اونجایی که با اکسس بانک ساختین تا با asp.net سایت داینامیک بسازین آموزش اول قسمت پیشرفته
و همچنین فایلهای ضمیمه که واسه تمرینات هم گذاشته ببودید ندارم
من از آموزشهای شما 4 تا سایت قشنگ طراحی و آپلود کردم
البته فعلا استاتیک رو داینامیک هم دارم خودم کار می کنم ولی هیچ چی جای آموزش قشنگ شما رو نمی گیره
لطفا ایمیلتونو بهم بدین تا اشکالاتم رو از شما بپرسم
خواهش می کنم لینکارو برام ارسال کنید واقعا مشتاقم در ضمن منم آموزشهای شما رو رو CS4 کار کردم
با تشکر خیلی میلیونی و زیاد از کار قشنگتون

zizitizi

New Member
سلام

با سلام خدمت مدیران سایت
من با اینکه عضو شدم باز نمی تونم لینکای دانلود رو ببینیم
لینک دانلود آموزش دریم ویور در 190 صفحه با فایلهای ضمیمه رو می خوام

عضو شدم ولی بدلیل خدمت سربازی از on شدم معذور بودم با این حال در اولین فرست تونستم onبشم این حال ابتدا به تموم دوستان خسته نباشبد می گم و در ضمن من این فایل رو تا ابتدا کار با درام ویور به صورت حرفه (طراحی بانک با access) ای رو دانلود کردم ولی متاسفانه قسمت ارتباط با بانک و کارای دیگش مونده هر جا رو هم گشتم بی نتیجه بود اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

mahmoodonline20

New Member
آموزش بانك هاي اطلاعاتي در مقاله ي آقاي sp-sky

سلام.
بعد از منحل شدن سايت pcseven ديگه هر جا دنبال بخش پيشرفته مقاله ي آقاي sp-sky گشتم پيدا نشد. بخشي كه شروع به آموزش بانك اطلاعاتي مي كنه. من توي يه مقاله از سايت txt.ir همين مطالب رو پيدا كردم در واقع كپي اين مقاله هست اما مباحث بانك اطلاعاتي به صورت مقدماتي در access ساخت جدول ها توضيح داده اما استفاده از جدول ديتا بيس در دريم ويور نيست . اگه كسي ادامه ي اين مقاله رو داره لطفا بذاره . به شدت بهش نياز دارم.ممنون.

من فایل اصلی رو از یه جای دیگه تقریبا 1سال پیش دانلود کردم ولی مثل دوستمون هرچی گشتم تا بقیشو پیدا کنم نشد من منتظر ادامه مقاله هستم مرسی دوستان

zizitizi

New Member
dreamweaver

سلام
من فک می کنم ادامه کتاب رو آقای sp-sky ننوشتن
اصلا ایشون کی هستن و کجان؟ چرا مطلب نمیذارن
شاید از نوشتن نا امید شدن
:sad:

hadisarrami

New Member
ارور البته مربوط به فیل شدن لینک هاست. نمی دونم فایل ها رو کجا آپ کنم که کاربرها راحت باشن.
راستی از دوستان کسی آموزش Illustarator سایت پی سی سون رو پیدا نکرد؟ یا یه خود آموز مناسب فارسیه دیگه؟

mehrvareh

New Member
سلام این آموزش خیلی عالی بود
اما فایلاتون دانلود نمیشه!
یه جایی بذارید که بتونیم دلنلود کنیم ممنون میشم
منتظرهستم

09394757323

New Member
با سلام خدمت همه اساتید محترم
آقا کار کردن تو محیط دریم ویور خیلی راحته ، چون یه محیط گرافیکیه و نیازی به کد نویسی نداره . تروخدا یه آموزش بدین برای این موارد :1- من یک فرم تماس با ما طراحی کرده ام ، اما بلد نیستم چه کدی باید بنویسم که وقتی بازدید کننده روی دکمه ارسال کلیک کرد اطلاعاتش برای ایمیل من ارسال بشه 2-یا مثلا چجوری قسمت ورود اعضا رو به بانک اطلاعاتی وصل کنیم . لطفا آموزش هایی را برای عرایض من تهیه و در سایت قرار دهید .
بابت آموزش هم تشکر فراوان دارم

آخرین ویرایش:

asalaryan

New Member
سلام من می خواستم بدونم که چطور می توانم یک منویی مثل منوی کناری این http://www.98music34.com/سایت داشته باشم لطفا کمک کنید خیلی عجله دارم ممنون

shahrzad5

New Member
ممنون. خيلي عاليه . دانلود كردم . :) لطفا اگه ميشه تمرين ها رو هم در اينجا قرار بدين .

آخرین ویرایش:

mohammad13712

New Member
سلام دوستان تو برنامه دریم ویور بانک لینک می کنم اجرا می کنم مثل ftp یوزر پس کی خواد چکارش کنم

sananrad

New Member
راهنمایی

سلام به همگی :rose:
من تازه کارم رو با dreamwever شروع کردم زیاد بلد نیستم

کسی میدونه چجوری باید روی یه عکس butten یا text box بذارم ؟؟؟؟

البته من دارم از یک template آماده استفاده میکنم :wink:

talesh

Active Member
سال 84 مجموعه آموزشهایی را تحت عنوان آموزش دریم ویور mx در سایت pcsevenقرار دادم که تا 19 قسمت ادامه یافت بعد از آن فایلها از بین رفت و مخصوصا تمرینات را کسی نتوانست آپلود کند.
هر چند از آن زمان تا کنون زمان زیادی گذشته منتها علارغم تغییر نام آن از شرکت ماکرو مدیا به اوب هنوز برنامه قالب کلی خود را حفظ نموده بنابر این باردیگر همان آموزشها را با تمام تمرینات ارائه شده در غالب یک فایل واحد جهت علاقمندان با مقداري بازنگري قرار میدهم
این آموزش مشتمل بر 194 صفحه كاملا مصور و مرحله به مرحله و 9 سری فایل تمرینی را شامل میگردد.

حجم 7 مگا بايت

http://rapidshare.com/files/230357664/dreamweaver.rar

این فایل دانلود نمیشه

clikcp

Member
آقا ما خیلی دنبال این آموزش بودیم خدا عمرتون بده در مورد تایپیک بالا دوست عزیز از لینک 6 پست قبل از خودت استفاده کن

جدیدترین ارسال ها

بالا