آموزش حرفه ای فتوشاپ

marzieh_m

New Member
سلام دوست عزیز .
من فتوشاپ رو به صورت حرفه ای خیلی دوست دارم آموزش ببینم تو شهر خودمون هم که زیاد جالب نیست . می خواستم یه دوره ی حرفه ای فتوشاپ برم تو تهران ، حالا یه سری اطلاعات می خوام که من ندارم شما اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من بزارید ممنونم از شما .
زحمت می کشید
شرمنده می کنید
ممنونم

NAKOOT

Well-Known Member
یه چیزی از داداش ئه کوچیکترت به تو نصیحت، دنبال کلاس فتوشاپ نباش که هیچکدوم به لعنت خدا هم نمی ارزن ...
166500-eftekhar3.gif

2زار همت داشته باشی از نت می تونی چیزایی یاد بگیری که شاید 20سال بعد تو این آموزشگاه ها یاد بدن !!!
905.gif

سلام
اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
لطف کنید مشکلتون رو دقیقا توضیح بدید و بگید که می خواهید در چه زمینه ای فتوشاپ رو یاد بگیرید
برای رسیدن به جواب خوب نیاز به یک طرح سئوال خوب و کامل وجود داره .
منتظر جوابتون هستم
با احترام
ساسان 6 اسفند 1386

mostafa_cs

Well-Known Member
خوب طبیعتا اگر شما آموزش فتوشاپ رو هم ببینید خیلی میتونه به شما کمک کنه
اما...
هر چقدر هم مهارت توی به کار بردن ابزارها داشته باشید بازهم یک چیزی هست که اگر 1000 تا استاد حرفه ای هم بخوان درسش بدن نمیتونن.
به نظر من در تمام زمینه های هنر چیزی وجود داره به اسم "درک و شعور موضوع" و تنها چیزی که به کار یک هنرمند زیبایی میده همینه.
این که آدم بتونه بفهمه که الان کجاست و چه چیزی ذهن بیننده رو متحیر میکنه مهمه!
وگرنه فتوشاپ یک ابزاره دقیقا مثل بوم نقاشی و قلمو.
ممکنه شما خیلی خوب بتونید با راهنمایی استاد مثلا یک کوه رو مثل خودش بکشید، اما اگر روزی اثری رو خلق کنید که بیننده اینقدر محوش بشه و احساس کنه نوک قله در حال قدم زدنه شاید یک گام به سمت حرفه ای شدن برداشته باشید.
به نظر من هم جدای از مهارت کار با خود نرم افزار حتما به سایتهای اینترنتی مختلف، به خصوص کشورهایی با فرهنگهای متفاوت بزنید و تمرین رو تجربه رو به عنوان اولین استاد خودتون انتخاب کنید.
یا حق...

جدیدترین ارسال ها

بالا