آموزش تصویری Php

nima_divone

Member
آخرین ویرایش:

textile

Member
نیما جان اولین لینکی که گذاشته بودی را من رفتم یک صفحه کاملا انگلیسی باز شد که اصلا سر در نیاوردم.حالا شاید یه ربطی هم به Iq و این جور حرفها(البته منظورم خودمه) داشته باشه.

nima_divone

Member
دوست عزیز وارد صفحه که شدی سما راست بالای صفحه دنبال چنین چیزی بگرد:
کد:
0101.mov
This file has been downloaded 34 times
File size 123.09 KB, uploaded 1 day 12 hours 10 minutes ago

textile

Member
دوست عزیز وارد صفحه که شدی سما راست بالای صفحه دنبال چنین چیزی بگرد:
کد:
0101.mov
This file has been downloaded 34 times
File size 123.09 KB, uploaded 1 day 12 hours 10 minutes ago

نیما جان درست گفته بودی.من روی لینک کلیک کردم که می خواست یک چیزی را دانلود کنه اما ایرور داد و کلوز شد . باید دوباره امتحان کنم.

nima_divone

Member
دوست من من دوباره تست کردم واسه دانلود مشکلی نداشت ؟؟؟؟
با خود ویندوز می خوای دانلود کنی یا دانلود منیجیر خاصی داری روی سیستمت ؟

nima_divone

Member
خوب پس حتما ویندوزت اشکال داره با یه دانلود منیجر خوب مثل IDM ( internet download manager) امتحان کن اگه بازم نشد ویندوزت اشکال داره

nima_divone

Member
سلام من هر جا میتونستم گشتم و پرسیدم ولی به جایی نرسیدم میدونم جاش اینجا نیست ولی خوب چه کنم
اگر کسی برنامه ای راه حلی چیزی داره واسه باز کردن فایل های فشرده با پسوند Rar تورو خدا کمک بکنه 2 سال علاف این برنامم چون کلی از مقالات و آموزش های نوشتاری و تصویریم توشون هست و پسوردشون رو ندارم :cry: :sad:

آخرین ویرایش:

golrokh

Member
سلام دوست عزیز
از فایل های آموزشی که گذاشتی بی نهایت متشکرم ولی دوست عزیز از فایل بیست و چهارم به بعد قابل دانلود نیست یعنی از این لینک: http://www.speedyshare.com/748358617.html
اگه میشه لطفا چک کن ببین مشکلی نیست؟
در ضمن در مورد باز کردن فایلهای با پسوند rar شما میتونی به راحتی با برنامه WinRAR فایلهاتو از حالت فشرده در بیاری که البته من در اینجا برات لینک دانلودش رو هم میذارم.
http://www.freedownloadscenter.com/Utilities/Compression_and_Zip_File_Utilities/WinRAR_Download.html
موفق باشی

nima_divone

Member
گلرخ جان من الان چک کردم دانلود شد
در ضمن من برنام های می خوان که پسورد فایل های Rar رو بشکنه نه اینکه باز کن فایل های Rar رو

textile

Member
سلام.
یه برنامه بنام Advanced RAR Password Recovery v1.0 داشتم که فکر کنم بدردت می خوره اما اینجا بدلیل اینکه حجمش یه کم زیاد بود نشد بزارمش .فکر کنم اگه سرچ کنی توی اینترنت پیداش کنی.یا اینکه ایمیلت را بده برات بفرستم.

nima_divone

Member
دارشم جواب نمیده 1سال طول میکشه راستی دوستان فعلا سیستمم خراب شده مادربوردش هر وقت درست کردم ادامه آموزش رو میذارم واقعا شرمندم
[email protected]
اینم آی دی یاهوی من

khoshhalamir

New Member
سلام . اگه فقط مشکلتون بیرون آوردن فایل از حالت فشرده است (Extract) هم می تونید از برنامه WinRar استفاده کنید هم بار راست کلیک روی فایل فشرده و گزینه Extract َAll این کارو انجام بدید ( بدون برنامه WinRar) .

abmdr

New Member
دوستان همه قسمت ها آپ شد توی 3 پارت به صفحه اول برین برای دانلود

سلام
نیما جان
ضمن سپاس و قدردانی از زحمتی که کشیدید، متأسفانه پارتهای دوم و سوم دانلود نمیشه و زیرش پیغام داده که پاک شدند!
خواهش میکنم یکبار دیگه زحمت آپلودشون رو بکشید
بی نهایت سپاسگزارم

jooli

Member
سلام.
گويا فايل هاتون پاك شدن
من مي خواستم ببينم اين ها همون آموزش هايي هست كه توي سيدي ليندا هست؟

sobhan_250

Active Member
سلام
1- این پارت اول که گذاشتین که پاک شده
2- من تازه می خوام برنامه نویسی php را شورع کنم . یعنی تا الان برنامه نویسی کار نکردم این آموزش به درد من می خوره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا