آموزش تصویری مایا به زبان شیرین فارسی با سام

sam_sam

Banned
hamidak گفت:
كسي لينك ساخت ماشين با بلوپرينت رو نداره؟

اینجا جای درخواست لینک آموزشی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیگه داری این تاپیک را داغون میکنی ؟ بابا او ن همه تاپیک هست برای درخواست ! درست میایی اینجا ؟ تر میزنی به کته ؟
میگم بد عادت میشین اینه ها دیگه منتظر میشین که لقمه بجویم بزارم دهنت بره پایین ؟ بابا برو تو google بنویس
learning maya همین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ببین چند تا برات پیدا میشه . شما چرا اینطوری هستین . بابا یه حرکت کنین یه چیزی اه خدایی ادم سرد میشه ! تو هنوز قالپاق نمیتونی بزنی میخوای با بلوپرینت کار کنی !

patriot

Member
اينا تمرينای من:
گلاس:revolve
پيچ گوشتی:loft
بقيه هم که معلومه
چطوره؟:D

پیوست ها

• Glass.jpg
    Glass.jpg
    11.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • PG.jpg
    PG.jpg
    7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • Island.jpg
    Island.jpg
    17.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Bamboo House.jpg
    Bamboo House.jpg
    41.4 کیلوبایت · بازدیدها: 15

patriot

Member
سعی کردم کارامو مثله اون خونه يا جزيره با جزييات بيشتر از اون چيزی که شما گفته بودين کار کنم. اين کار که اشکالی نداره؟
اگه نه بگين تا از دفعه بعد دقيقا مثل شما انجام ميدم

sam_sam

Banned
patriot گفت:
سعی کردم کارامو مثله اون خونه يا جزيره با جزييات بيشتر از اون چيزی که شما گفته بودين کار کنم. اين کار که اشکالی نداره؟
اگه نه بگين تا از دفعه بعد دقيقا مثل شما انجام ميدم

نه عالی است رفیق . خوشحالم میدونی من بعضی وقتها میبینم اون فرض که میگه وقتی کار مجانی کنی ارزش نداره درست است . اگر سایت بزنم و آموزش ها را پولی کنم اون وقت بگم تو یه روز های مجانی است ! ببین چطوری همه انتظار میکشن ! ولی بعدش میام میبینم یکی مثل تو میاد اینطوری کار میکنه بازم دلم گرم میشه .
من دیروز فضا خریدم 50 گیگ اما امروز دیدم ایران را تحریم کرده و از ایران کسی نمیتونه وارد شه مجبور شدم کنسلش کنم و پولم هم معلوم نیست چی میشه رفت فدای سر یکی مثل تو . منظورم اینه که ببین الان این تاپیک 1500 بازدید کننده داشته ! چند نفر اینجا نوشتن ؟ اگر میشد رکورد گرفت جالب میشد ببینی چند نفر استفاده میکنن و حتی زحمت نظر دادن هم نمیدن بعد من هر بار باید 4 ساعت وقت بزار برای ساختنشون .

اینه میگم این قوم قوم کوفه هستن . ولی خوشحالم تا وقتی یکی دو نفر هم باشن من آموزش میزارم . هر وقت ماشین را خوب کار کردی بگو تا بقیه را بزارم . ببین تو یه نفر درک کن میگم تمرین کن برای چی است . با همین دستورات بازی کن خیلی زیاد تا وقتی میخواهی مدل بسازی بدونی کدوم را استفاده کنی که زودتر مدلت را بسازی و بهتر . من هر چی گفتم کسی نفهمید و فکر کرد همون یه ماشین ساده یعنی خدای این قسمت شدن .

بهر حال خوشحال میشم پیشرفتتون را ببینم

فعلا

sam_sam

Banned
خدایی خیلی دلم شکست امروز . خیلی خودم را به آب و آتیش زدم . میبینید که بحث پول نیست این وسط یعنی اگر دلسوزی میکنم دلیلی جز خود شما نداره .امروز یه کم درد دل کردم بی خیال شین اگر حرفی زدم که ناراحت شدین . ولی دیگه تنهایی است به ادم فشار میاره . بعد دیگه ظرفیت ادم کمی پایین میاد و یه موقع یه حرفی میزنه .خلاصه من تا اخرین نفری که اینجا پیگیر باشه هستم به محضی که خلوت بشه من میرم . میدونی آخه وقتی به زور بخواهی چیزی بدی همه کلاس هم میزارن برات ولی . . .
این بار چندم است که این برخورد را دیدم حالا همین حرکت را تو خارج از ایران بکن ببین میپرستنت چرا ؟ چون اینجا نمیشه با 1500 تومان سی دی آموزشی خرید ! نمیشه با 1500 تومان مایای 7 میلیونی خرید !
برا همین است که قدر کارت را میدونن . من حرفی نمیتونم بزنم یه موقع میگن داره منت میزاره ولی بزار بگن من وقت برای منت گذاشتن واقعا ندارم به اندازه کافی کار و درس دارم . پس اگر حرفی میزنم رو حساب منت نزارین . چون مجبور نیستم هر وقت دلم نخواد نمیزارم ! پس منت نیست . برای ادم زور داره بابا الان ساعت 3 صبح است من نشستم ضر میزنم بعد طرف میاد 3 صوت میخونه دانلود میکنه یه فحش هم نمیده ! به خدا راضی هستم یه فحش نثارمون بشه اون طوری میگم خوب وقت برای یه فحش گذاشت

اینطوری بره جلو من هیچ وقت همه را فدای یکی نمیکنم یا برعکس لازم ببینم اینجا که نه ولی تو سایت خودم اگر خدا خواست شرایطی میزارم که هر کسی که واقعا علاقه مند است و قدر شناس بتونه راحت دانلود کنه و بقیه باقالی بشمرن

ali mory ممنون از لطفت

خیلی ممنون آقا سام، منم تازه برنامه رو دانلود کردم و می خوام شروع کنم به یاد گرفتن مایا، خیلی ممنون
راستی منم اینترنتم کابل هست، اگه می خواستید کمکی چیزی من می تونم کمک کنم. و یه سایت واسه آپلود کردن هم می دونم که معمولا تمام دوستام تو مدرسه فایل ها شونو اونجا می زارن. که لینکشو پایین میزارم اگه دلتون خواست شاید بخواید از این سایت استفاده کنید چون دیگه صبر و لیمیت نمی خواد. بازم خیلی ممنونم.

hamid ir

Well-Known Member
آقا سام من اولین آموزشو گرفتم عالی توضیح دادی
شما گفتی کسی مدل کار میکنه هر چی بهش دادن باید بتون مدلشو در بیاره . این کار به چه چیزایی احتیاج داره؟مثلاً من باید طرح دستیم خوب باشه تا بتونم توی این کار موفق باشم؟

sam_sam

Banned
hamid ir گفت:
آقا سام من اولین آموزشو گرفتم عالی توضیح دادی
شما گفتی کسی مدل کار میکنه هر چی بهش دادن باید بتون مدلشو در بیاره . این کار به چه چیزایی احتیاج داره؟مثلاً من باید طرح دستیم خوب باشه تا بتونم توی این کار موفق باشم؟

ببین اینقدر باید مدل بسازی که یادت بره از کجا شروع کردی و چیه ها ساختی . من اینقدر مدل ساختم و پاک کردم که الان یه کار حرفه ای ندارم ! منتظرم امتحانام تموم شه بشینم 4 تا کار حرفه ای بزنم . یعنی برام مهم نبود گفتم اول یاد میگیرم بعد حرفه ای کار میکنم . طرح دستی هم خیلی مهم است . من خودم تازه شروع کردم اما وقت کنم اون را هم آموزش میدم .

موفق باشین

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام
سام عزیز مثل اینکه سرت خیلی شلوغه آخه دیگه آموزشارو ادامه ندادی!
به هر حال دستت درد نکنه.

elhamkh0

New Member
سلام سام سام جان
من مشتاق آموزش هستم ولی متاسفانه استاد مایا پیدا نمی کنم اگه شما لطف کنید کمک کنید ممنون می شم
راستشو بخواین توی شیراز هر چی می گردم یه استاد مایا پیدا نمی کنم
قربان شما بای

sam_sam

Banned
elhamkh0 گفت:
سلام سام سام جان
من مشتاق آموزش هستم ولی متاسفانه استاد مایا پیدا نمی کنم اگه شما لطف کنید کمک کنید ممنون می شم
راستشو بخواین توی شیراز هر چی می گردم یه استاد مایا پیدا نمی کنم
قربان شما بای

خواهش میکنم همین آموزش ها را دانلود کنید و کار کنید تا به زودی بقیه را هم بزارم .برای یاد گیری فقط استاد مهم نیست . خودت مهم هستی و پشتکارت .
شروع کن خودم بهت کمک میکنم .

sam_sam

Banned
از این به بعد آموزش های من در وبلاگ خودم عرضه خواهد شد . . هر شئوال و یا درخواستی داشتین اونجا در خدمت هستم .
اونور میبینمتون . زیاد دور نیست یه کلیک کنی این زیر اومدی اونجا به همین راحتی

p30sarzamin

New Member
سلام میشه بگید چطور دانلود کنم.من برنامه megaupload tolbar هم نصب کردم ودر سایت عضو هم شدم

pythoN

Active Member
--------------------------------------------------------------------------------

سلام میشه بگید چطور دانلود کنم.من برنامه megaupload tolbar هم نصب کردم ودر سایت عضو هم شدم
روی لینک کلیک کن ایندفه میتونی URL رو پیدا کنی همین

amsjavan

Member
سلام
من هر كاري كردم نتونستم دانلود كنم. وقتي رو لينك كليك مي كنم مستقيم وارد سايت ميشه و دانلود نمي كنه؟

amsjavan

Member
سلام
شما كه اين قدر به كار آموزش علاقه منديد يه پيشنهادي دارم
من و يكي از دوستان مي خوايم دي وي دي هاي گنومون رو دوبله كنيم. كسي هست كمكون كنه ؟
با اين كار تحول بزرگي تو آموزش اين نرم افزار در ايران انجام ميشه

amsjavan

Member
آقا سام چي شد پس كنار كشيدي؟
خسته شدي؟
حداقل يه كاري كن ما بتونيم آموزش هاي قبليتو دانلود كنيم

جدیدترین ارسال ها

بالا