آموزش تصویری مایا به زبان شیرین فارسی با سام

.:. soroosh .:.

Active Member
دوستان عزيز :
تنها برنامه اي كه ميتونه حجم اين فايلها رو خيلي كم كنه ( مثلا تبديل به فايل 2 مگي بكنه ) Kbg هست .
اما يك مشكل خيلي بزرگ داره . اون هم اين هست كه اون سيستمي كه ميخواد اين فايل و فشرده كنه و يا آنزيپ كنه بايد سيپيو خيلي قوي داشته باشه . و اينكه زمان فشرده سازي يا آنزيپ خيلي زياد ميشه . ( تقريبا 1 يا 2 روز )
كه اين فكر نميكنم معقول باشه .
با اين برنامه فايل600 مگابايتي را ميشه به فايل 2 مگي تبديل كرد .

با برنامه هايي مثل وينرر و ... نميشه اين كار و كرد . و من فقط ميتونم با اين برنامه هاي 2 مگ فشرده تر بكنم .
يوسف جان : شما اگه فشرده تر ميتونيد بكنيد . به طبع خيلي بهتر ميشه براي افرادي كه داخل ايران هستند .

اما الان دوستان مشكل فشرده شدن و ندارن . يعني مشكل حجم و ندارن . مشكل براي دانلود فايل دارن .
كه من هم اصلا نفهميدم مشكلشون چيه . !!! يعني نفهميدم كه دقيق در كجا مشكل دارن . آخه من به راحتي فايلها رو دانلود مكنم .
شاد باشيد .

hamidak

Member
آقا ما از خير اين جزيره گذشتيم ميريم تو انجمن هاي ديگه آموزش نوشتاريشو كه سام نوشته ميخونيم

من ميگم (نظرمه) در مورد ديناميك يا مدلسازي سر يه آموزشي هم داده بشه چون كه خيلي جالبه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
Winrar و Winzip فایلای تصویری و صوتی رو خیلی نمیتونن فشرده کنن چون این فایلا خودشون از سیستم فشرده استفاده میکنن و حداکثر فشردگیشونو دارن ولی واسه فایلای دیگه خیلی عالی عمل میکنن مثلا یه فایل 10 مگی .Doc یا HTML یا ... رو شاید 3یا 4 مگ بکنه.

به هر حال این فایلا واسه من که مشکل نداشت نمیدونم واسه چی مال شما دان نمیشه؟

sam_sam

Banned
درسته با اپرا مشکل ندارن فایل ها . با این اکسپلورر مشکل دارن !

hamed_mp

Member
ToFaN گفت:
عزيزم مطمئنا باش داري اشتباه زيپ ميكني حداقل حجمش رو نصف ميكنه
tofan عزیز این فایلها به صورت wmv هست و با بر نامه ای convert شده که خودش فیلم را تا حد امکان کم حجم می کنه ، برای همین با بر نامه هایی چون winrar یا winzip یا حتی kgb نمی شه حجمش رو به اندازه قابل توجهی پاییین آورد

جهت راهنمایی دوستان برای دانلود

به لینکهای زیر یه .www اضافه کنید و برای خودتون میل کنید و در ایمیلتون روی آن کلیک راست کنید و save target as را بزنید تا دانلود بشه

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling1.wmv

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling2.wmv

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling03.wmv

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling04.wmv

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling05.wmv

graphicplanet.net/staff/saam/modeling/modeling06.wmv

موفق باشید

Parham

Well-Known Member
هدف از اینکه فایل آرشیو بشه و به صورت فایل زیپ یا rar در بیاد این هستش که سایت های دیگه که فقط لینک دانلود را قرار میدن از پهنای باند سایت ما بی‌ جهت استفاده نکنن ، به هر حال هرچه زودتر فایل ها را به صورت فایل آرشیو در بیار و پسورد www.graphicplanet.net روی اون قرار بده ، در غیر اینصورت مجبور میشم که دسترسی‌ به فایل ها را تا اعمال تغییرات قطع کنم ...
275.gif

Active Member
مرسي حامد جان . پس همون مشكلي و داشت كه كم گفتم . يعني تو مجدي آنلاين هر لينكي بزاري اولش يك آدرس ديگه مربوط به سايت مجيد آنلاين اضافه ميشه . براي همين html دانلود ميكنه . كه شما راه خوبي و پيشنهاد كردي .

Active Member
آخه پرهام جان .
چرا اينقدر عصباني ميشيد .
سام عزيز كه من و سام عزيز و ديگر دوستان گفتيم اين فايلها فشرده شدشون فرق چنداني نميكنه .
مگر اينكه شما راه ديگه اي بلد باشيد .!!!
موفق باشيد .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز مشکل من فشرده شدن یا کمتر شدن حجم این فایل ها نیست ! این فایل ها باید به صورت زیپ یا RAR در بیاد و روی اون پسورد قرار بگیره ! چون سایت های دیگه هستند که این لینک ها را به صورت مستقیم بدون توجه به منبع اون لینک میدن ... هدف من این هستش و کاری به حجم فایل ندارم ! به هر حال منتظر تغییرات هستم ...

sam_sam

Banned
Parham گفت:
هدف از اینکه فایل آرشیو بشه و به صورت فایل زیپ یا rar در بیاد این هستش که سایت های دیگه که فقط لینک دانلود را قرار میدن از پهنای باند سایت ما بی‌ جهت استفاده نکنن ، به هر حال هرچه زودتر فایل ها را به صورت فایل آرشیو در بیار و پسورد www.graphicplanet.net روی اون قرار بده ، در غیر اینصورت مجبور میشم که دسترسی‌ به فایل ها را تا اعمال تغییرات قطع کنم ...
275.gif

شما هر کاری که صلاح است را انجام بدین .چون من وقت این کار را ندارم . اگر هم از پهنای باند شما استفاده شد پیشنهاد دوست خوبم طوفان بود . وگرنه همون megauplouad or rapidshare کار ما را راه مینداخت . لازم به ناراحتی هم نیست . اگر میخواین خودم فایل ها را از سایت شما پاک میکنم .لازم به تهدید نیست .

من از پسورد گذاشتن و بقیه کار ها سر در نمیارم .
من راضی به اینکه شما تو دردسر بیفتین نیستم . میخواستم به بقیه کمک کنم . حالا هم هر کار لازم است انجام بدین .خودمون یه جا دیگه را پیدا میکنیم . از لطف شما هم ممنون هستم .
سال نو هم مبارک :razz:

Active Member
آهان .
درسته . اگر منظورتون اين مورد هست كه حق با شماست .
من فكر كردم براي محدوديت پهناي باند ميگيد .
با تشكر .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من تهدید نکرد ، روی صحبت من با کسانی‌ هستش که این فایل ها را بدون توجه به زحمت شما و ما روی سایت خودشون قرار میدن ، برای پسورد گذاشتن هم کافی‌ است که در باران Winrar پس از اینکه فایل خودتو روش کلیک راست کردی و گزینه Add to archive را انتخاب کردی، در بخش Advanced گزینه Set password را انتخاب کنی‌ ... همین ! امیدوارم که این مشکل هم حل بشه و گرنه اگر نمیخواستام برای رای راحتی‌ دوستان هاست در اختیارت قرار بدم از اول این کار را نمیکردم پس بحث در مورد تهدید نیست ، منطقی‌ به قضیه نگاه کنی‌ بهتر هستش ...
من فكر كردم براي محدوديت پهناي باند ميگيد .
با تشكر .
دوست عزیز هاستی‌ که من در اختیار سام قرار دادم پهنای باند بسیار بالایی‌ داره و برای راحتی‌ کار شما عزیزان علاقه مند اینکار را کردم ، به هر حال امیدوارم که این مشکل کوچیک هم سام حل کنه ...

Parham

Well-Known Member
آقا حامد فايده نداره
دوست عزیز اگر شما برای دانلود این فایل ها مشکل داری کافی‌ هستش از یک برنامه دانلود منیجر مثل Internet Download Manager استفاده کنی‌ و پس از نصب اون برنامه لینک را در قسمت Add URL وارد کنی‌ تا خود برنامه فایل را به صورت اتوماتیک دانلود کنه برات ...

hamed_mp

Member
sam_sam گفت:
مرسی حامد گلی . دست و پنجه درد نکنه

جیگرتو سام عزیز
برات یه چند تا اینوایت از طرف پرشین گیگ می فرستم تا هم آموزشهات رو اونجا آپلود کنی و هم اینکه روی آنها کنترل داشته با شی

hamidak

Member
پرهام خان من هم همين كارو ميكنم
فايل دان ميشه اما مشكل داره نميدونم شايد به خاطر اينترنت اكسپلورره

sam_sam

Banned
Parham گفت:
دوست عزیز من تهدید نکرد ، روی صحبت من با کسانی‌ هستش که این فایل ها را بدون توجه به زحمت شما و ما روی سایت خودشون قرار میدن ، برای پسورد گذاشتن هم کافی‌ است که در باران Winrar پس از اینکه فایل خودتو روش کلیک راست کردی و گزینه Add to archive را انتخاب کردی، در بخش Advanced گزینه Set password را انتخاب کنی‌ ... همین ! امیدوارم که این مشکل هم حل بشه و گرنه اگر نمیخواستام برای رای راحتی‌ دوستان هاست در اختیارت قرار بدم از اول این کار را نمیکردم پس بحث در مورد تهدید نیست ، منطقی‌ به قضیه نگاه کنی‌ بهتر هستش ...
دوست عزیز هاستی‌ که من در اختیار سام قرار دادم پهنای باند بسیار بالایی‌ داره و برای راحتی‌ کار شما عزیزان علاقه مند اینکار را کردم ، به هر حال امیدوارم که این مشکل کوچیک هم سام حل کنه ...

دوست من
من هم جسارت نمیکنم . میدونی گفتم شاید بشه از جاهای دیگه مجانی استفاده کرد که این مشکل هم برای شما پیش نیاد . من از مسائل آپلود و قوانین اطلاعی ندارم . برا همین شاید این مشکلات پیش اومد برای سایت شما.
برای من که کاری نداره چشم فایل ها را زیپ میکنم و پسورد هم میزارم . ولی هنوز نفهمیدم برای چی :) ولی شما خبره این کار هستی و میگی لازم است حتما لازم است . مهم هدف است که یکی است . بقیه چیز ها مهم نیست .
مرسی از لطف شما

Parham

Well-Known Member
فايل دان ميشه اما مشكل داره نميدونم شايد به خاطر اينترنت اكسپلورر
دوست عزیز شاید مشکل شما در عدم تشخیص فایل ها هستش ، از پخش کنند VLC Player استفاده کن ... امیدورم که مشکلت حل بشه ...

دوست من
من هم جسارت نمیکنم . میدونی گفتم شاید بشه از جاهای دیگه مجانی استفاده کرد که این مشکل هم برای شما پیش نیاد . من از مسائل آپلود و قوانین اطلاعی ندارم . برا همین شاید این مشکلات پیش اومد برای سایت شما.
برای من که کاری نداره چشم فایل ها را زیپ میکنم و پسورد هم میزارم . ولی هنوز نفهمیدم برای چی ولی شما خبره این کار هستی و میگی لازم است حتما لازم است . مهم هدف است که یکی است . بقیه چیز ها مهم نیست .

ببین دوست عزیز من ، بعضی‌ از سایت ها هستن که میان میگن آموزش ها را میتونید از اینجا بگیرین و نمیگن که یه بنده خدا هستش به اسم سام که داره تو انجمن مجید آنلاین فعالیت می‌کنه و یه سایت هم هستش که اومده فضا داده ... فقط لینک میدن ، این کار را اگه شما بکنی‌ بهتر هستش... امیدوارم که برات سو تفاهم نشه ... خودت با مشکلات فضا هایی‌ مثل پرشین گیگ و یا هاست های رایگان دیگه بیشتر آشنا هستی‌ ... اگر هم بهت فضا دادم صرفا برای راحتی‌ کار تو و سایر دوستان هستش که شاید بشه کمک کوچیکی‌ برای هدف بزرگی‌ که داری بکنیم .... موفق باشی‌ ...

sam_sam

Banned
Parham گفت:
دوست عزیز شاید مشکل شما در عدم تشخیص فایل ها هستش ، از پخش کنند VLC Player استفاده کن ... امیدورم که مشکلت حل بشه ...

ببین دوست عزیز من ، بعضی‌ از سایت ها هستن که میان میگن آموزش ها را میتونید از اینجا بگیرین و نمیگن که یه بنده خدا هستش به اسم سام که داره تو انجمن مجید آنلاین فعالیت می‌کنه و یه سایت هم هستش که اومده فضا داده ... فقط لینک میدن ، این کار را اگه شما بکنی‌ بهتر هستش... امیدوارم که برات سو تفاهم نشه ... خودت با مشکلات فضا هایی‌ مثل پرشین گیگ و یا هاست های رایگان دیگه بیشتر آشنا هستی‌ ... اگر هم بهت فضا دادم صرفا برای راحتی‌ کار تو و سایر دوستان هستش که شاید بشه کمک کوچیکی‌ برای هدف بزرگی‌ که داری بکنیم .... موفق باشی‌ ...

حامد جان حرف حساب هیچ وقت جواب نداره . من باید خودم به این مسئله فکر میکردم که متاسفانه هواسم نبود یعنی به این بعدش فکر نکرده بودم . چشم از این به بعد هواسم است به این مسئله .

دستت درد نکنه و همیشه شاد باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا