آموزش تصویری خورد کردن آبجکتها ( Particle )

Saeid Taheri

Active Member
[align=center:b2081da5a8]
max0jf.gif
[/align:b2081da5a8]

کد:
http://webdesign.templatemonster.com/get.php?type=imgart&id=1839&name=disp_comp.zip

سعید . :wink:

babak_dj

Member
اقا این فایل رو با چی باید باز کنیم من با 5 تا برنامه امتحان کردم ولی باز نشد!

Saeid Taheri

Active Member
بابک جان , وقتی دانلود شد , عبارت "; " رو از آخر اسمش ادیت کن , بعد فایل رو اجرا کن , با یک Media Player ساده هم اجرا میشه .

babak_dj

Member
سعید جان اسم FILE هست DISP_COMP.AVI این کاراکتری که شما گفتین اصلا این تو نیست! چه كنم ؟
ممنون.

Saeid Taheri

Active Member
babak_dj گفت:
سعید جان اسم FILE هست DISP_COMP.AVI این کاراکتری که شما گفتین اصلا این تو نیست! چه كنم ؟
ممنون.

عذر میخوام باباک جان , من اینو با یک لینک دیگه که دریافت کرده بودم اشتباه گرفتم .

دانلودش میکنم , خبرشو میدم . :wink:

corel

Active Member
سياه اجرا ميشه؟

babak_dj گفت:
ممنون.

ببين بابك! اين فايل كه ميگي تو مديا بصورت سياه اجرا مي شه؟ اگه اينجوريه Divx بايد داشته باشي. ولي اگه حتي صداشم بخش نمي شه، اونوقت مشكل چيز ديگه ايه. :mrgreen:

babak_dj

Member
نه اقا باز نمیشه که نمیشه همه اینا رو امتحان کردم .
تنها برنامه که بازش میکنه WINAMP هست که فقط باز میکنه ولی PLAY نمیکنه با DIVX هم امتحان کردم میگه همچین فایلی را SUPPORT نمیکنه!!
سعید جان ممنون منتظرم :wink:

corel

Active Member
شرمنده

babak_dj گفت:
نه اقا باز نمیشه که نمیشه همه اینا رو امتحان کردم .
تنها برنامه که بازش میکنه WINAMP هست که فقط باز میکنه ولی PLAY نمیکنه با DIVX هم امتحان کردم میگه همچین فایلی را SUPPORT نمیکنه!!
سعید جان ممنون منتظرم :wink:

سلام بابك. شرمنده، راست گفتي چون خودمم نمي تونم اجراش كنم حتي با divx. آقا يكي به دادمون برسه، واقعا معضلي شده ها. :roll:

corel

Active Member
مرسي

مرسي سعيد. الحق كه لايق مديريتي. به اون آدرس رفتم آنلاين كه پخش نمي شد ولي كدكش رو دانلود كردم.بعد اجراش كردم، Instal كه شد اونوقت فايل اصلي رو كه قبلا دانلود كرده بودم آن زيپ كردم و با Real player اجرا كردم. :wink:
همين كار رو بكن بابك، حل ميشه. :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا