آموزش تبدیل فایل swf به gif

من یه بنر فلش طراحی کردم و می خوام اونرو به gif تبدیل کنم ولی متاسفانه کیفیتش بد می شه . حالا برای اینکار باید چکار کنم و تو رو خدا دقیق راهنماییم کنید . بدجوری گیرم

LORD TEN SAI

New Member
سلام دوستان من سوالی دارم لطفا مرا راهنمایی کنید ببینید من با نرم افزار Anim-FX و MIX-FX امضا متحرک درست کردم با فورمت SWF
وان را کانورت و تبدیل کردم به فورمت gif حالا مشکل من این است که وقتی امضا تبدیل شده به gif را وقتی اجرا میکنم سرعت ان هی رفته
رفته کم میشود و بعد از چند دقیقه ثابت میشود و دیگر حرکت نمیکند؟؟؟؟....!!!! لطفا مرا راهنمایی کنید مشکل از چیست و باید چیکار بکنم
ایا در موقع کانورت باید گزینه ای را تعغیر بدهم؟ کدام گزینه مربوط به افزایش زمان است؟
ممنونم و متشکرم از راهنمایی دوستان..

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوستان گرامی،
هیچ کدوم از دو دوست عزیزم اشاره نکردند که از چه برنامه ای برای تبدیل استفاده می کنند. در پاسخ به سوال اول، اگر فایلتون رو با خود فلش ساختید و البته از مووی کلیپ تو در تو استفاده نکردید، از خود فلش می تونید خروجی بگیرید و کیفیت خروجی تو قسمت پابلیش تنظیم می شه.

در مورد سوال دوم که از animfx استفاده کردید چون دیتا رو از فایل xml می خونه، باید از برنامه هایی که حالت کپچر کردند دارند استفاده کنید. بعضی از برنامه های swf to gif به صورت کپچرینگ عمل می کنند که کیفیت بهتری ارائه می کنند( البته کیفیت = حجم ). می توانید بعضی از این نرم افزار ها رو از طریق سرچ گوگل پیدا کنید.
در مورد کیفیت و افت سرعت ایستادن موارد مختلفی می تونه باشه که مهترین تنظیمات برنامه ای هست که با اون انجام می دید.

موفق باشید و سربلند

LORD TEN SAI

New Member
با سلام و عرض ادب،
دوستان گرامی،
هیچ کدوم از دو دوست عزیزم اشاره نکردند که از چه برنامه ای برای تبدیل استفاده می کنند. در پاسخ به سوال اول، اگر فایلتون رو با خود فلش ساختید و البته از مووی کلیپ تو در تو استفاده نکردید، از خود فلش می تونید خروجی بگیرید و کیفیت خروجی تو قسمت پابلیش تنظیم می شه.

در مورد سوال دوم که از animfx استفاده کردید چون دیتا رو از فایل xml می خونه، باید از برنامه هایی که حالت کپچر کردند دارند استفاده کنید. بعضی از برنامه های swf to gif به صورت کپچرینگ عمل می کنند که کیفیت بهتری ارائه می کنند( البته کیفیت = حجم ). می توانید بعضی از این نرم افزار ها رو از طریق سرچ گوگل پیدا کنید.
در مورد کیفیت و افت سرعت ایستادن موارد مختلفی می تونه باشه که مهترین تنظیمات برنامه ای هست که با اون انجام می دید.

موفق باشید و سربلند

سلام تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز من الان تبدیلش کردم و هیچ مشکلی در کیفیت و غیره ندام و فقط مشکلم این است که فایل تبدیل شده
به فرمت gif را که اجرا میکنم بعد از چند دقیقه ثابت میشود و دیگر حرکت نمیکند و اول که فایل را اجرا میکنم سرعت ان خوب است ولی رفته رفته
سرعت ان کم میشود و در اخر هم ثابت میشود اگر شما نرم افزاری را در اینمورد میشناسید لطفا معرفی کنید یا اسم ان را یا لینک ان را من خودم
نتوانستم پیدا کنم ممنونم و متشکرم از شما و دیگر دوستان.

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
اگر امکان داره فایل فلش و همین طور بنر تولیدی gif خودتون رو قرار بدید تا بررسی کنیم.

موفق باشید و سربلند

ممنونم .
در زیر براتون فایل رو قرار دادم .

پیوست ها

• baner300.rar
    13.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
من یک نمونه از فایلتون خروجی گرفتم با خود فلش، مشکلی نداره. فقط بهتره تکست هاتون رو break کنید.
فایل به پیوست می باشد.

موفق باشید و سربلند

پیوست ها

• banner300.rar
    89.9 کیلوبایت · بازدیدها: 23

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
از مسیر ذیل اقدام کن :
file>Export>export Movie
بعد انتخاب گزینه gif
سپس تو صفحه تنظیمات :
طول و عرض : 300*100
dpi : 72
حالت standard color
و فقط تیک smooth بخوره.
ریپیت هم که صفر باشه که مدام بچرخه ( لوپ باشه )
عملا لازم نیست تغییری تو تنظیمات بدی

موفق باشید و سربلند

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
خوشحالم که تونستم کمکی انجام بدم.
بازم موردی بود در خدمتم.

موفق باشید و سربلند

جدیدترین ارسال ها

بالا