Mahtab Bagheri

New Member
آموزش اکتیو کردن آفیس 2019

bring-the-basis-of-microsoft-has-launched-the-application-for-android-includes-wordpress-excel-and-powerpoint-in-one-place.jpg


بالاخره انتظارها به سر رسید و مایکروسافت به طور رسمی آفیس 2019 (به انگلیسی: Microsoft Office 2019) را برای پلتفرم های مختلف منتشر کرد. مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که نسخه جدیدی از محصول محبوب خود را با تکیه بر آفیس 2007 منتشر خواهد کرد. در کنار تمامی ویژگی های جدیدی که برای خرید لایسنس آفیس 2019 ارائه شده است، شرکت ویژگی نوشتن با دست به صورت مجازی را برای تمامی اپلیکیشن های خودش ارائه کرده است. این ویژگی جدید در مورد موارد وایرلس است که با پن دیجیتالی امکان پذیر می شود. اثرات شیب و فشار مداد روی برنامه ها تاثیر می گذارند و کیفیت بالایی را در این زمینه شاهد هستیم.

همچنین، اکسل به عنوان قدرتمندترین ابزار تجزیه و تحلیل داده ها به همراه فرمول های جدید عرضه شده است و می توانید دیگر نمودارهای خود را در قالب Power BI ذخیره سازی کنید. پاورپوینت دارای ویژگی های جدیدی شده است و می توانید اثرات زوم را به صورت بهتری در آن صورت دهید. اکثر این ویژگی ها برای تمامی کاربرانی که آفیس 2016 را تجربه کرده بودند، جدید هستند و تا کنون ندیده بوده اید. اما باید گفت که کاربران Office 365 ProPlus و مشترکینی که لایسنس آنرا خریداری کرده اند، آنها را تجربه کرده بوده اند.

نرم افزار های بسیاری تا کنون برای انجام کار های اداری و خانگی روزمره و اساسی افراد و شرکت ها بوجود آمده اند. از قدیمی ترین آنها میتوان به مجموعه ی office اشاره کرد. Microsoft Office یک مجموعه اداری در برگیرنده نرم‌افزار های یکپارچه برای سیستم‌ عامل‌ های مایکروسافت ویندوز ساخته شده است. Word، Power Point ، excel، و ... از نرم افزار های پایه ی مورد نیاز هر کاربر ی است.

شرکت مایکروسافت یکی از بزرگترین شرکتهای توسعه، تولید، فروش، خدمات پشتیبانی نرم افزار در سراسر جهان میباشد . این شرکت در سال 1990 اولین نسخه از نرم افزار Office را ارائه نمود که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب میگردید . این روند ادامه داشت تا در ماه سپتامبر 2015 نسخه 2016 را روانه بازار نمود .
اکنون این شرکت نسخه جدید نرم افزار اکتیو کردن آفیس 2019 را که نسخه 2019 آن میباشد را ارائه کرده است . در این نسخه چند ویژگی به نرم افزار Office اضافه گردیده است که به معرفی آن میپردازیم .
برای تهیه لایسنس اورجینال آفیس 2019 کلیک کنید.


[URL='https://microsoftlicense.com/fa/Office-2019-Original-License-Key']مشاهده نسخه ها و سفارش آنلاین
[/URL]

Windows%20Orginal.png


برای مشاوره خرید با کارشناسان ما در تماس باید:021-28422
 

جدیدترین ارسال ها

بالا