آموزش اسکریپت نویسی

flowerboy_67

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز من علاقه زیادی به برنامه فلش دارم اما زبان برنامه نویسیش رو بلد نیستم ممنون میشم اگه من رو در یادگیری این زبان برنامه نویسی و از کجا باید شروع کنم راهنمایی بفرمایید
واگه کتاب یا منبعی دارین معرفی بفرمایید

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز ، بهترین منبع برای یادگیری هلپ فلش هست . شما با هلپ فلش شروع کنید و هر جا که مشکلی داشتید مطرح کنید تا من یا دوستان بهتون کمک کنیم .
موفق باشید

mohsenshahab

Active Member
سلام دوست عزیز
اگه اینگلیسی بلدی بهترین منبع همون هلپ هستش که دوستمون گفت اما اگه اینگلیسی بلد نیستی یه کتابی هست به نام ( آموزش حرفه ای فلش) از انتشارات دیباگران که توش تمام اسکریپتها رو یاد داده
بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای فلش رو یاد بگیری حتما این کتاب رو بخون جیگر

amir_s

Active Member
هیچ وقت ... هیچ جا تمام اسکریپت ها آموزش داده نمیشه ! بهترین راه برای یاد گیری : هلپ فلش !

Security9776

Active Member
amir_s گفت:
هیچ وقت ... هیچ جا تمام اسکریپت ها آموزش داده نمیشه ! بهترین راه برای یاد گیری : هلپ فلش !

دقیقا... فقط هلپ فلش . برای این که تو یک کتاب تمام اکشن ها رو توضیح بده حداقل باید 10 - 11 تا جلد کتاب باشه .

flowerboy_67

New Member
دوستان عزیز خواندن از روی help فلش سخته و انگلیسی باید full باشی نمی شه یه جور دیگه یاد گرفت؟؟؟؟؟

Security9776

Active Member
سلام ، چرا می شه . با خوندن منابع اینگلیسی که خیلی سخت تر از خوندن خود هلپ فلش هست !!!!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
به نظر من کتاب دیباگران رو که دوستمون گفت بخر و باهاش پیش برو خیلی خوبه . بعد هر جا گیر کردی از help فلش کمک بگیر اگر مشکلت حل نشد اینجا مطرح کن همه جوابت رو می دن خلاصه برای یاد گرفتن باید شروع کنی و بعد هم خیلی زیاد کار کنی .

همه جوره در خدمتیم .
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا