آمار بازديد كنندگان

سلام من براي وب سايتم ميخوام آمار بازديدكنندگان كلي داشته باشم . يه كد جاوا پيدا كردم و گذاشتم اما درست كار نميكنه ( تو هر سيستم از 1 شروع ميكنه ) چيز ديگه اي پيدا نكردم . راستي ميشه آمار رو از عدد بزرگتري شروع كرد ( مثلا از 1000 )
ممنون ميشم كمكم كنين

datasun

Member
سلام دوست عزیز این کارو میتونید با Php انجام بدید چندین بار توی انجمن گفته شده
دو حالت داره یکی این که آمار رو تو دیتابیس ذخیره کنید بعد بهش مقدار 1000 بدید
و یا اینکه آمار سایت رو توی یک فایل متنی text ذخیره کنید و باز بهش مقدار 1000 بدبد
اگه نیاز دارید بگید بزارم :rose:

datasun

Member
خواهش میکنم
این نوع توی فایل .txt ذخیره میکنه برای مقدار دهی یک بار آپلود کنید بعد مقدار اولیه رو توی فایل text وارد کنید.
پیوست کردم برای استفاده در صفحات دیگر یا از iframe استفاده کن یا از include یاعلی:neutral:
مشاهده پیوست Counter.zip

مرسي از لطف شما
فايلي كه لطف كردين رو گرفتم . توش 2 تا فايل بود يكي text كه خالي بود يكي هم php . راستش هنگ كردم . ميشه يكم بيشتر توضيح بدين دقيقا بايد چكار كنم
من با html كار ميكنم. مرسي از شما

datasun

Member
سلام خواهش میکنم
توی فایل php کد نویسی هست که این نوع کد نویسی نیاز به دیتابیس نداره و آمار بازدید رو توی فایل تکست ذخیره میکنه
حالا توضیح کامل : اگه فایل php رو باز کنید میبینید که پایین صفحه نوشته مثلا بازدید های امروز که جلوش یک متغییر رو اکو کرده شما اگه با HTML کار میکنید مشکلی نداره فایل php روی یک هاست با پشتیبانی php آپلود کنید و بعد به این صورت فایل رو توی صفحه html درج کنید.

HTML:
<iframe src="Adress%20Page.php" name="Script Count" title="Php" scrolling="no" border="0" frameborder="0"></iframe>

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا