آلبوم Dark Art همراه با آموزش و فایل های Psd

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YTERROR

Active Member
فقط تاسف میشه گفت اگه من مدیر بودم پست رو قفل می کردم تا تموم بشه این قضیه

Parham

Well-Known Member
همین الان شهرام گشتم پیدا کردم ! اومدم بذارم دیدم که قبلا گذاشتی‌ ...

babakslt

Member
خاب فکر کنم دیگه بسه...
GT بابا تو دیگه چرا.. خاب منم مثل شهرام الان بهت حق می دم که عصبانی باشی ولی تو که دیگه خودت باید قوانین سایت رو خوب بدونی ... خب عزیز من اول تو پ.خ بهش می گفتی... راستش منم به نتایجی رسیدم... محسن اگه واقعا خودت انجام دادی خاب برای برطرف شدن این شک ها یه اسکرین شات از فتوشاپت بذار همونطور که شهرام گفت... تا همه متوجه بشن دیگه... اگه هم نه که خاب معلومه دیگه.....

ولی از هرچی بگذریم هم Gt و هم محسن و هم نوید به هم بی احترامی کردن که متاسفانه شهرام هنوز داره اینو تحمل می گنه... شهرام گرچه Gt از بر بچه های قدیمیه.. ولی اون هم تخلف کرده... من درخواست می کنم به این افراد اخطار بدی و در صورت تکرار (که امیدوارم دیگه اتفاق نیفته) یه مقدار جدی تر باهاشون برخورد کنی..... (دوستان قدیمی و جدید لطفاً ناراحت نشید از دست من که چرا داری این حرف رو می زنی... حقیقتش هرچقدر سعی کردم نذارم کار به اینجا ها بکشه، نشد که نشد) شهرام لطفاً بلافاصله بعد از جواب محسن(اگه فکر می کنی نیازه) این تاپیک رو قفل کن...

مرسی... تابعد....BOBSLT

mohsen1234

New Member
اینم آخرین جواب من به شما حالا هرچی فکر می خواین بکنید

سلام من به اسرار همه اسکرین رو براتون می زارم ببینید و قضاوت کنید واقعا برای خودم متاصف هستم که باید همچین کاری رو بکنم فکر می کردم بتونم اینجا مفید باشم
خوب بهتره که هر کسی کارا شو برای خودش نگه داره تا بهش تهمت نزنن آقا من از همه طلب بخشش و آمرزش دارم
و اگه هنوزم احتیاج به مدرک دارید بگید تا بزارم
در ضمن خواهش می کنم از مدیر که این بخش رو نبنده آخه من قصد دارم تو این بخش به طور کامل کار کنم و تمام کارام هم بزارم از آقای gt هم خواهش می کنم
هر از گاهی اینجا سر یزنن و به ما لطفی کنند تا در صورتی که کاری از ما بر میاد یا جوابی داریم براشون جوابمون رو بزاریم
خلاصه که من ناراحت نشدم و فقط از مدیر محترم این بخش می خوام که این مجادلات رو از این قس مت حذف کنه و فقط کار ها رو بزاره چون من می خوام دارک آرت رو تو این قسمت راه بندازم تا همه استفاده کنند
با تشکر
فعلا خدا حافظ

پیوست ها

• s.jpg
    s.jpg
    155.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • sdf.jpg
    sdf.jpg
    142 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

NaviD.R.R

Member
اگه من بد صحبت کردم از همه معذرت می خوام ولی من فقط نظرم رو گفتم به کسی هم توهین نکردم ما اینجا جمع شدیم تا از هم چیز یاد بگیریم نه دعوا کنیم منم باکسی مشکلی ندارم. بازم اگه اشتباه از من بود ببخشید.

Gt-Max

Member
YTERROR گفت:
فقط تاسف میشه گفت اگه من مدیر بودم پست رو قفل می کردم تا تموم بشه این قضیه

خودموینم یاهو جان همین کار رو حتما می خواستی بکنی که مدیر نشدی !
95.gif
( شوخی :wink: )
ولی بابا خود شما ها با این حرف ها که بیشتر این موضوع رو بزرگ می کنید !
داریم خیر سرمون بحث می کنیم روی طرح ها ...:neutral:

FashisT گفت:

شهرام جان لینک اموزش اصلی رو از خود سایت خواستی بگو تا برات بفرستم :wink:

babakslt گفت:
خاب فکر کنم دیگه بسه...
GT بابا تو دیگه چرا.. خاب منم مثل شهرام الان بهت حق می دم که عصبانی باشی ولی تو که دیگه خودت باید قوانین سایت رو خوب بدونی ... خب عزیز من اول تو پ.خ بهش می گفتی... راستش منم به نتایجی رسیدم... محسن اگه واقعا خودت انجام دادی خاب برای برطرف شدن این شک ها یه اسکرین شات از فتوشاپت بذار همونطور که شهرام گفت... تا همه متوجه بشن دیگه... اگه هم نه که خاب معلومه دیگه.....

ولی از هرچی بگذریم هم Gt و هم محسن و هم نوید به هم بی احترامی کردن که متاسفانه شهرام هنوز داره اینو تحمل می گنه... شهرام گرچه Gt از بر بچه های قدیمیه.. ولی اون هم تخلف کرده... من درخواست می کنم به این افراد اخطار بدی و در صورت تکرار (که امیدوارم دیگه اتفاق نیفته) یه مقدار جدی تر باهاشون برخورد کنی..... (دوستان قدیمی و جدید لطفاً ناراحت نشید از دست من که چرا داری این حرف رو می زنی... حقیقتش هرچقدر سعی کردم نذارم کار به اینجا ها بکشه، نشد که نشد) شهرام لطفاً بلافاصله بعد از جواب محسن(اگه فکر می کنی نیازه) این تاپیک رو قفل کن...

مرسی... تابعد....BOBSLT

راستش من اصلا عصبانی نیستم چرا شما ها این طوری می کنید بابا ! :D
به زور می خواید به من بگید که من عصبانیم ؟!!!! :shock: :D
دلیلی نبود که توی پی ام این موضوع گفته بشه ... بحث این جا مطرح شده بود من هم همین جا موضوع رو جواب دادم تا بقیه هم بخونند و نظر بدن .
در ضمن !!! بابک اشتباه نکن ! من کی از محسن اسکرین شات خواستم ؟ :neutral: اسکرین شات می خوای بگو من خودم 1000 تا بهت بدم .
بحث سر موضوعات دیگه ای بود ... پست من رو فکر کنم بد نباشه یه مرور دیگه ای بکنی .
در ضمن من توی پست خودم جایی رو نمیبینم از لفض بدی استفاده کرده باشم موندم که برای چی میگی من بی احترامی کردم ! :cool: حالا اگر به اخطار دادن به من رازی میشی یه کارت زرد هم بده من ( عجب بابا ! :lol: )

mohsen1234 گفت:
سلام من به اسرار همه اسکرین رو براتون می زارم ببینید و قضاوت کنید واقعا برای خودم متاصف هستم که باید همچین کاری رو بکنم فکر می کردم بتونم اینجا مفید باشم
خوب بهتره که هر کسی کارا شو برای خودش نگه داره تا بهش تهمت نزنن آقا من از همه طلب بخشش و آمرزش دارم
و اگه هنوزم احتیاج به مدرک دارید بگید تا بزارم
در ضمن خواهش می کنم از مدیر که این بخش رو نبنده آخه من قصد دارم تو این بخش به طور کامل کار کنم و تمام کارام هم بزارم از آقای gt هم خواهش می کنم
هر از گاهی اینجا سر یزنن و به ما لطفی کنند تا در صورتی که کاری از ما بر میاد یا جوابی داریم براشون جوابمون رو بزاریم
خلاصه که من ناراحت نشدم و فقط از مدیر محترم این بخش می خوام که این مجادلات رو از این قس مت حذف کنه و فقط کار ها رو بزاره چون من می خوام دارک آرت رو تو این قسمت راه بندازم تا همه استفاده کنند
با تشکر
فعلا خدا حافظ

اوووف ف ف ف ف ...:-?
محسن اتفاقا منم برای خودم متاسفام که دارم سر این موضوع وقت هدر می کنم ! میدونی چیه ! خیلی برام عجیبه که تو نمیشینه خط به خط جواب پست های من رو بدی ! این برام واقعا سواله بزرگیه ! :lol:
ببین من نه ازت اسکرین شات خواستم نه چیزی فقط 2 تا سوال ساده کردم !
گفتی طرح امام علی رو خودت کشیدیش اره ؟ ( گفتی از روی یه سایت عربی کپی کردی ؟! ) توی اون شات هم که فرستادی من فقط لایه شماره 6 رو واضح میبینم که انگاری سایه است . من از line art روی کار دستیت که دیجیتالی پر رنگ شده باشه چیزی نمیبینم . فقط به نظر میاد یه خورده افکت روی محدوده امام علی انجام شده باشه ... حالا شایدم نه ! نمیدونم این چیزیه که من توی لایه 6 میبینم باز دو روز دیگه اینو لباس اسمون نکنید لطفا !
در رابطه با طرح چشم هم باز من ازت اسکرین شات نخواستم مثلا خواستی با این شات 5 - 6 لایه ای چی رو نشون بدی ؟
تو پست های اولیه گفتی که تو طرح و اموزش رو توی سایت دایدال ( www.onusart.org ) گذاشتی !
این بار سوم هستش که این موضوع رو مطرح می کنم و باز تو بی جواب سعی می کنی موضوع رو عوض کنی که خوب باید بگم کار زیرکانه ای هستش و قایل تحسینه :cool: ولی امید وارم این دفه بهم جواب بدی ...
من عمری هستش که اموزش های دایدال رو دنبال می کنم و همون طور که قبلا گفتم 2 دفه باهاش مکاتبه کردم این مضوع خیلی ی ی ی ی ی برای مبهمه که چرا من همون دفه اول متوجه نشدم که دارم با شما رسما صحبت می کنم ! چون دایدال اموزش های شخصی خودش رو توی سایت قرار میداد . با فرض اینکه شما دایدال باشی و تا جایی که من میدونم دایدال یه چیزایی از فرنچ سرش میشد فکر کنم بد نباشه بقیه این بحثمون رو تو پی ام به فرنچ ادامه بدیم ...
اگر هم که نمی خوای همین جا فقط یک کلام بیا به من بگو که اموزشت مال چند وقت پیشه و کلا چی شد که من تو رو زود تر کشفت نکردم !

کوکو !
95.gif

بحث ما هنوز تموم نشده :wink:
این دفه رسما و شخصا منتظر جوابت هستم اسکرین شات هم نمی خوام که کارت زیاد نشه بخوای تاسف بخوری
93.gif

FashisT

Active Member
بسه دیگه!
دوستانی که مشکوک بودند دیگه لطفا ادامه ندند ...جیتی جان من اون اموزشو دیدم وچون دسترسی انلاین به اون نداشتم لینک کار رو دادم نه به خاطر اینکه بگم کار سرقتی هست!
در هر صورت! فکر کنم با جواب محسن دیگه ادامه این بحث لازم نباشه!
ولی واقعا جی تی به جوابت نرسیدی در مورد سایت آن آس آرت؟ و موارد دیگر؟
متاسفانه این نوع تاپیکها چقدر زیاد شده!
فعلا
13.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا