آقا محمد و سامان جون

alicivil

New Member
با سلام خدمت دوستان عزيز آقا محمد و داداش سامان گل گلاب،
راستش خيلي خوشحالم از اينكه مي توانيم با هم همكاري بكنيم و مشكلات همديگه رو حل و فصل بكنيم، آقا محمد عزيز از اينكه شما اديتور فارسي را به نوك 6.5 اضافه نموديد واقعا جاي تقدير و تشكر دارد و من از طرف همه صاحبان سايت هاي نوك از شما سپاسگزاري ميكنم و
داداش سامان عزيز هم در راستاي همين كار شما لطف كردند و نوك 6.8 رو به فارسي برگردوندند، با اينكه سورس اين برنامه تا حدودي رايگان هست ( 10 دلار براي نوك 6.8 از سايت نوك دات ارگ) اما ترجمه لنگوج هاي برنامه واقعا وقت گير هست. آقا محمد هنوز در مورد نوك خيلي كارها هست كه بايد انجام بدهيم و اين امكان پذير نيست مگر با همكاري همديگر ، پس
دست در دست هم پيش به سوي آينده پربار

[/img]

saman_sweden

Active Member
يكي از اشكالان نوك اينه كه اگرشما ديتا بيس اصلي را استفاده ميكنيد و پيشنهاد ميكنم هميشه ديتا بيس اصلي را استفاده كنيد
سيستم unicode خوب كار نميكنه براي نمونه اكثرا از اين مينالند كه عكس زير كد امنيتي مشاهده نميشود محمد براي مسله يه كد IF...نوشته بود كه بنطر من راه علاح نيست براي اينكه 100 در صد كار نميكنه در ضمن اين مشكل مربوط به صفحه اول است تا دو يا سه روز ديگر برطرف ميشه در فكرشم
نتها راه حلش تبديل unicode به windows-1256 است من الان روي اون كار ميكنم تا اين مشكل برطرف بشه
در مورد اديتور اگر يادتون باشه من همون اديتور محمد را خيلي كاملتر يه زماني تو همين سايت آقا Majid لينك گذاشته بودم همون اديتور را اضافه خواهم كرد فقط براي ارسال عكس مشكل داره كه روش كار ميكنم بعداز تكميل به نوك اضافه ميشود
در ضمن هدف من از اين پروژه اسم در كردن نيست اگر برنامه را دان لود كرده ايد و متوجه شده ايد در هيچ جاي برنامه من اسمي از خود بجا نگذاشته ام براي اينكه هدف من خدمت به هموطنانم است نه اسم در كردن و همه در اين راه بايد اينطوري فكر كنيم
در ضمن احتياحي نبست كه دوستان عضو نوك دات ارگ بشوند من عضو شده ام و ماهيانه ده دلار را ميپردازم و هرچه باشه دان لود كرده در اختيار شماها قرار ميدهم

mahyar_nel

Active Member
alicivil گفت:
با سلام خدمت دوستان عزيز آقا محمد و داداش سامان گل گلاب،
راستش خيلي خوشحالم از اينكه مي توانيم با هم همكاري بكنيم و مشكلات همديگه رو حل و فصل بكنيم، آقا محمد عزيز از اينكه شما اديتور فارسي را به نوك 6.5 اضافه نموديد واقعا جاي تقدير و تشكر دارد و من از طرف همه صاحبان سايت هاي نوك از شما سپاسگزاري ميكنم و
داداش سامان عزيز هم در راستاي همين كار شما لطف كردند و نوك 6.8 رو به فارسي برگردوندند، با اينكه سورس اين برنامه تا حدودي رايگان هست ( 10 دلار براي نوك 6.8 از سايت نوك دات ارگ) اما ترجمه لنگوج هاي برنامه واقعا وقت گير هست. آقا محمد هنوز در مورد نوك خيلي كارها هست كه بايد انجام بدهيم و اين امكان پذير نيست مگر با همكاري همديگر ، پس
دست در دست هم پيش به سوي آينده پربار
اين اقا سامان واقا مجيد و.... هركسي رو تحويل نمي گيرن و هرجايي پيداشون نمي شه پس
فعلا كه ما بي سواد هارو تحويل مي گيرن بايد ازشون استفاده كرد

جدیدترین ارسال ها

بالا