آقا مجيد شما كه مي‌توانيد چرا نه؟

mrezaf

Member
آقا مجيد گل سلام
شما كه ماشاا... استاد php هستيد. اين سايت را هم با همين زبان راه اندازي كرده ايد 8O
چرا php را آموزش نمي‌دهيد. :?: :?: :?:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام آقا

حال شما..

راستش رو بخواين من از php هيچي ياد ندارم واقعا... فقط 4 ~ 5 تا دستور ياد گرفتم با همونها كار ميكنم يعني در حدي نيستم كه بخوام به ديگرون ياد بدم هنوز خيلي كم دارم آقا..

آقا ما هنوز جوجه ايم اين حرفها چيه :oops:

مجيد

iRWEBDES

Active Member
Majid گفت:
سلام آقا

حال شما..

راستش رو بخواين من از php هيچي ياد ندارم واقعا... فقط 4 ~ 5 تا دستور ياد گرفتم با همونها كار ميكنم يعني در حدي نيستم كه بخوام به ديگرون ياد بدم هنوز خيلي كم دارم آقا..

آقا ما هنوز جوجه ايم اين حرفها چيه :oops:

مجيد
اين ديگه از اون حرفها بودا
مجيد واقعا 4-5 تا دستور بلدي يا شوخي كردي؟
خيلي مخلصم مجيد جان

مهرداد كوهي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
حيف شد ميلاد ادامه نداد خيلي خوب شروع كرد منم داشتم ازش ياد ميگرفتم...
اگر دوباره شروع كنه خيلي عالي ميشه

مجيد

miloo

Member
راست ميگه
ما كه اينجا هيچ جايي باسه ياد گيري اين زبان نداريم
تنها اميدمون همين سايتها و وب لاگ ها هسته!

mrezaf

Member
باز هم سلام.
آقا ميلاد كه ادامه نداده اند. آقا مجيد كه نمي خواهند. پس ما فقير فقرا چه كار كنيم. آقايان ما خيلي مخلصيم. يه كاري بكنيد.

miladmovie

Active Member
سلام
آقا شرمنده من دير رسيدم اينجا :oops:
راستش من يك مدته كه توي ترك اينترنت هستم براي همين اصلا اينترنت نمي رم اين هم كه اومدم آقا مجيد لطف داشتند كه براي من من پيغام گذاشتند اومدم
خب آقا شما اون قبلي ها رو بخون چشم من ادامش مي دم ولي توي مقالات كه اين مثل دفعه قبل توي اين همه پيغام گم نشه ولي بعد از تعطيلات

در ضمن آقا مجيد هم چوب كاري مي كنند بابا شما آخرشي :wink: :lol:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ميلاد جان سلام

ممنونم از اينكه به پيغامم توجه كردي..

آقا چشم من اون مقالات رو در قسمت مقالات هم ميذارم كه همشون كنار هم سر جمع بشه و منبع درست و حسابي باشه...

فقط شما وقتي خواستي شروع كني دوباره به من بگو كه من اون قبلي ها رو بذارم توي قسمت مقالات براي فضا هم بگو كه فضا بدم بهت براي فايلهاي نمونت..

ضمنا ما مخلصيم آقا :oops:

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا