آقا سايت ما هم راه افتاد :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roteil

Member
سلام دوستان:
آقا ما هم سايت مون راه افتاد :lol: :lol: :lol: اين سايت ر. ببينين !!!!!!مي خواستم بدونم كه طراحيش خوبه يانه يا اصلاْ ..... به هر حال ممنون ميشم اگه بگين خوبه يا بد :D البته اين سايت روزي حدوداْ 0 تا ببينينده داره :cry: :cry:

ممنون مي شم نظراتتونو بگين!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:راستي اينم لينكش www.roteil.net

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا كدوم سايت؟!
آدرسشو نميدي؟

مجيد

iRWEBDES

Active Member
سلام
آقا طراحيه چي؟
بله صفحه اولش خوبه ولي ديگه به جز وبلاگ هيچ لينكي نداره
اميد وارم وقتي كامل شد خيلي قشنگ بشه
مرسي

مهرداد

roteil

Member
mpsatan داداش لينكستان هم راه افتاده!!!!!!!!!!!!!!!! بزودي بقيش هم دوروس مي شه و ميلد بالا!!!!!!!!!!!!!!!

آقا صفحه اولش خوب بود .
كاش بقيشو هم كامل ميكردي بعد شرو به تبليغ مي كردي اينطوري بهتر بود .
تو وبلاگ قسمت چت هم كار نميكنه ؟
ولي روي هم رفته جالب بود موفق باشي

iRWEBDES

Active Member
roteil گفت:
mpsatan داداش لينكستان هم راه افتاده!!!!!!!!!!!!!!!! بزودي بقيش هم دوروس مي شه و ميلد بالا!!!!!!!!!!!!!!!

مرسي
ولي به قوله دوستمون
بهتر بود بقيشم كامل ميكردي بعد شروع به تبليغ ميكردي :wink:
موفق باشي
:!:
مهرداد

roteil

Member
سلام paniz_coffeenet مرسي و ممون !!!!!!!!!!اين چت چت بين سه تا سايت هست و در حال حاضر سايت سبز خوابيده به همين دليل چتش كار نكرده .ببخشيد سامان من منظورتونو از :!: نفهميدم

:cry: :cry:

saman_sweden

Active Member
roteil گفت:
سلام paniz_coffeenet مرسي و ممون !!!!!!!!!!اين چت چت بين سه تا سايت هست و در حال حاضر سايت سبز خوابيده به همين دليل چتش كار نكرده .ببخشيد سامان من منظورتونو از :!: نفهميدم

:cry: :cry:
آقا يعني فقط اينه
00063.jpg

بقيه اش را عجله كردي
وب لاگت كه فارسي ولي آرمت وشكل اول انگليسيه

saman_sweden

Active Member
roteil گفت:
آقا سامان مگه بده . يا مشكلي داره!!!!!!!!!!!!!!!

شما يه سر به اين سايت ها بزن:

www.iprodev.net

www.IFlashDes.com
اون سايتها هم كارشون تعريف نداره كلا اشتباهه صفحه اول را تمام انگليسي بكني
اون بيننده اگر ايراني باشه در همون اول ره مي كنه ميره شما در سايتتان را درصورتي ميتونيد اينكار را بكنيد كه از دو يا تعدادي زبانها در سايت استفاده كنيد اگر سايتتان فارسي است كه مناسبت ندارد كه يه صفحه را لاتين بقيه را فارسي
خود دانيد سايت شماست نظر خواستيد منم نظرم را گفتم

iRWEBDES

Active Member
سلام دخالت نباشه جناب رتيل اما من هم دقيقا با حرفه دوست عزيزم سامان موافقم
اگر ميخواي از دو زبان در يك سايت استفاده كني به بازديدكنندگان سايتت قدرت انتخاب بده
وگرنه سايتت رو فقط با يك زبان ادامه بده :wink:
ميبخشي قصد دخالت نداشتم
اما اينم نظره منه ديگه :arrow:

مهرداد

roteil

Member
سلام:

آقا ممنون سامان جان!!!!!!!!!!!آقا من نظر خواستم كه كمكم كنين و اگر هم اون سايت ها رو دادم مي خواستم بدونم كه اين دوروسته يا اون!!!!!!!!!و حالا ديدم كه حق باشماست و من به همين خاطر اصلاْ خواستم نظر بپورسم چون سايتم تازه كاره و مي خوام ببنم چي كار بايد بكنم!!!!!!!!!!

به هر حال ما كه خيلي مشكلمون حل شد و فهميدم كه چه كارهايي براي ساخت سايت بايد كرد.چون اين اولين بار بود كه يه همچين چيزي مي ساختيم!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Scorpio

Member
سلام رتيل جان
مباركه ولي فقط وبلاگت هستش كه :roll: :roll:
انشاالله كه زود تر درستش كني
موفق باشي

علي

iRWEBDES

Active Member
آقا اين ديگه از اون دروغهاي شاهكاره قرنه :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
وب سايت شما تو دو روز كه راه افتاده
تازه اونم وبلاگش
1337 تا بازديد كننده داشته :roll: 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

مهرداد

roteil

Member
سلام mpsatan:
به نظر من آدم اگه فكر كنه و حرف بزنه خوبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اين سايت رو اول تابستون گرفتم و يه چند وقتي هم سايتم بالا بود تا اينكه خواستم يه چيزه توپ بسازم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و يه يه ماهي بستمش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اگر با ور نداري من آي دي چند نفر رو بهت ميدم كه اگه خواستي بريو ازشون بپورسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولي اگر كارت خيلي گير بود بهتر ه بري تو اين وبلگ و ببيني كه من از چه تاريخي كه مطلب نوشتم اسم سايتمو اووردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.roteil-sub7.persianblog.com برو ببين اگه خواستي من به كسي كه ازش هاست و دومين گرفتم آي دي شو بهت مي دم تا بري و ببيني!!!!!!!!!!!!!!!!!

يا اصلاْ اگه خواستي٬ من پسورده پشتيبانانه شبكه رو بهت ميدم تا تاري خه روزها رو ببيني!!!!!!!!!!!! اگه خواستي بگو باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :wink: :D

دروغ كه نمي گم كه بترسم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D :D

iRWEBDES

Active Member
roteil گفت:
سلام mpsatan:
به نظر من آدم اگه فكر كنه و حرف بزنه خوبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اين سايت رو اول تابستون گرفتم و يه چند وقتي هم سايتم بالا بود تا اينكه خواستم يه چيزه توپ بسازم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و يه يه ماهي بستمش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اگر با ور نداري من آي دي چند نفر رو بهت ميدم كه اگه خواستي بريو ازشون بپورسي!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولي اگر كارت خيلي گير بود بهتر ه بري تو اين وبلگ و ببيني كه من از چه تاريخي كه مطلب نوشتم اسم سايتمو اووردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.roteil-sub7.persianblog.com برو ببين اگه خواستي من به كسي كه ازش هاست و دومين گرفتم آي دي شو بهت مي دم تا بري و ببيني!!!!!!!!!!!!!!!!!

يا اصلاْ اگه خواستي٬ من پسورده پشتيبانانه شبكه رو بهت ميدم تا تاري خه روزها رو ببيني!!!!!!!!!!!! اگه خواستي بگو باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :wink: :D

دروغ كه نمي گم كه بترسم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D :D

جناب رتيل خان؟
كي بايد فكر كنه من يا شما؟
اگه من بگم ديروز سايتم افتتاح شده
بعد تو بري ببيني 1337 تا ويزيتور داره شاخ در نمياري؟
من از كجا بايد ميدونستم
شما اين كانتر رو تو همه ي سايتهاتون گزاشتيد؟
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اي بابا ملت ....
بيخيال بابا

مهرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا