*** آقا بدوئید که خبرهایی اینجا ***

rezaapachi

New Member
سلام خدمت تمام دوستان خوب و اساتید محترم که من همیشه اونا رو به خاطر کمک ها و اطلاعات جامعی که در اختیار کاربران می گذارند , ستایش می کنم.

یک سئوال برای من پیش اومده و فکر منو خیلی مشغول کرده است . اونم در مورد اینه که من یک فایل php دارم که بوسیله اون یک سری اطلاعات رو از فرد گرفته و اونو به لینک باکس می فرسته . و کارش رو هم درست انجام میدم اما صحبت من در این مورد نیست من میخوام که این عملیات همراه با این باشه که بعد از فرستادن ایمیل به اینباکس من یک لینک که حاوی عکس و مطالبی همراه با توضیحات است رو برای طرف بفرسته .
من خیلی گشتم اما چیزی نتونستم پیدا کنم.

خواهشمندم دوستان محترم هر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و یا فایلی داره که بتونه منو و دیگر دوستان رو کمک کنه کوتاهی نکنید ....
در ضمن لینکه فایل رو هم به پیوست زیر می فرستم

به امید داشتن ایرانی زیبا و سرفراز :rose:
در سایه سار حق یا علی

Mr.Steres

Active Member
چیزی که شما می خواید خیلی اسونه ! اگه فرم شما اپ تی ام ال باشه یه گزینه به نام "email" باید داشته باشه ! تئوی قسمت پی اپ پی برای سند هم توی قسمت ایمیل سندر "email" وارد کنید ! با این کار از طرف ایمیل طرف برای شما محتوی ارسال میشه ! حالا توی سی پنل خدا بیومرز قسمتی داشت برای سند اتوماتیک یک پیغام به ایمیل های رسیده ! تو اونجا پیغام رو بنویسید و تموم ....

جدیدترین ارسال ها

بالا