آغاز كار گروهي براي مسابقه جهاني cgchallnege

واقعاً که عجب دوستانی هستيد . همين جوری ميخواستيد کمک کنيد . يعنی يه نفر اين بين نيست که برای ما materialing و نورپردازی انجام بده ؟
اين جوری که شما کمک ميکنيد فکر نکنم در cgchallenge بعدی هم شرکت کنيم

جناب mojtaba:
اين دو تا مدل رو فعلاً در اختيار شما قرار ميدهم تا در صحنه اي که خودتون ساختيد بزاريد . من خودم ميخواستم
اين کار رو بکنم امّا ديدم چون خودتون صحنه رو ساختيد نامرديه که من اين کار رو بکنم . در ضمن من هميشه در
جای گزاری اشيا نمره ام 0 بود . اين مدل انسان که برايتان فرستادم سر ندارد . اميدوارم خودتون بتونيد materialing و
نور پردازی انجام بديد . اگر بد شد اشکالی ندارد فقط مهم اين است که 7-8 روز ديگه بيشتر وقت نداريم .
مدل انسان و ربت آقای armiiin رو به e_mail ميفرستم .دو مدل ديگر هم تا چند روز ديگر آماده ميشود و بريتان ميفرستم.
راستی ميل خودتون رو برام بفرستيد
موفق باشيد
جناب armiiin :
من همون مدل رو براتون ميفرستم تا ببينيد چجوری ميتونيد کاملش کنيد . من هر چه فکر کردم چيزی به فکرم
نرسيد اميدوارم که اينو هر چقدر هم بد بشه تکميل کنيد . ديگر الان مهم اين است که شرکت کنيم چون من
WIP-Work In Progress- اين کار رو گذشتم در cgchallenge . با کار های ديگران که مقايسه کنيم ميفهميم
که هيچ اميدی نيست . ولی بايد شرکت کنيم ... اين به ضرر هيچ کس تمام نميشود .فقط اسم من در آن سايت
خراب ميشود که در سال ديگه با اسم ديگری شرکت ميکنيم . پس بهتر است امسال هر چقدر هم بد کار کرده باشيم
شرکت کنيم . پس عجله کنيد.
مدل ربت خودم رو به e_mail شما فرستادم .

من يه مدله انسان ساختم فقط کله ندارد . هر کس که يک مدل صورت دارد در اختيار ما قرار بدهد

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام دوستان. من يك مدل ساده از صورت انسان دارم. كه خيلي وقت پيش كار كردم.ميتونم واستون بفرستم.روي جزيياتش يك مقدار كنيد قشنگ ميشه. فقط واسم توضيح بديد كه چي جوري بايد فايلشو اينجا واستون بزارم.
اينم واسه اينكه نگين اجب آدم بي معرفتي بود:wink:

armiiin

Member
shoma ham lotfan kaare fazaasaazi ro edame bedin
albate man kami dar robote baazdid konande tagheere asaasi midam, vali shayad baraye yek moozeye modern a baghe vahshe modern chenin robote negahbaane kasif va ghadimii jaaleb nabashe, vali baraye taghire mozoo dir shode,
ok, man ta chand vaghte dige robote baazdid konande o ham mifrestam,

armiiin

Member
moteasefaane vaghte kame man too in rooze tatil ejaaze nadad man bish az in rooye in robot kaar konam
agar chanta simo damo dastgaah ezaafe konid chize jaalebi be dast miaad

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    72.5 کیلوبایت · بازدیدها: 12

modjtaba

Member
سلام
آخه نوکرتم من که خدمتت عرز کردم هزار جور کار و خوشبختی ريخته سرم
اصلاً از يکی دو روز قبل از اينکه اون پيام اوّلتون رو بفرستيد من فرصت نکردم بيام اينترنت
شرمندتم
ولی من بيخيل نشدم
سعی خودمو تو اين چند روز در کنار کار های ديگم ميکنم
امّا خودتون هم رو اون محيط که من فرستادم تلاشتون رو بکنين
email: [email protected]
چاکريم

modjtaba

Member
کمک!...
آی
يکی کمک کنه!
(وضعيت کمی بغرنج به نظر ميرسه)
:lol:
آقا
کی گفته ما کارمونو اينجوری ناقص بزاريم تو
CGTalk
تا آبروی بر و بچ ايرانی که خودمون باشيم رو ببريم
من دارم الان بکگراد و نمای بيرون رو ميسازم
لطفاً خود شما نمای داخل رو زحمتش رو بکشيدبد برای رندر نهايی عکس های من رو ميندازيد
تو بکگراند
البتّه شايد من کمی بری داخل گياه ساختم امّا ربات و آدم ها با خودتون
چون من نميدونم ايديه شما چيه و چجوری ميخوايد کلّه ی طرف رو قايم کنيد پشت تابلو ی خطر
تازه اگه بدونم هم نميتونم يعنی وقت نميکنم انجام بدم
اگه هم به مسابقه نرسيديم هم بنظر من اشکال نداره
چون تجربه تجربه ی خوبی بود و کار رو به خاطر دل خودمون ادامه ميديم و تکميل ميکنيم
موفّق باشيد

آخرین ویرایش:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام دوستان عزیز.
علی جان من نرم افزار مکسم پاک شده و وقتی که خواستم فایل مربوطه رو بفرستم مطمعن نبودم که همون فایلی که می خواستم بود یا نه . ولی به هر حال فرستادمش. اگر چیز دیگه ای بود خبرش رو بهم بده .

sam_sam

Banned
نمی خوام نا امیدتون کنم . تلاش خیلی ها اینجا نمایان است و جای تقدیر داره ولی سطح کار خیلی پایین است برای اونجایی که میخواهین نمایش دهید کارتون را .این گروه نظم نداره باید یه لیدر با تجربه داشته باشه با یه گروه منظم .
کار عالی است ولی برای همین مجید آنلاین نه cgtalk
ناراحت نشین من دورادور مارها را میبینم اما برای جایی که همه غول هستند با کارهای خیلی خفن که هر کدوم کارشون برابر است با . . .
خلاصه به فعالیتتون ادامه بدین نتیجه میگیرین .

خسته نباشین

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام دوستان.
آقای سم سم ممنون . ولی نمیدونم چرا از وقتی شما این مطلب رو نوشتید دیگه کسی به این بخش سر نمیزنه.
بابا یکی یک پیغامی چیزی بزاره مارو هم در جریان بزارین!

Iman3D1982

Active Member
با سلام و خسته نباشی به همه شما دوستان قدیمی و فعال خودم.
امیدوارم که موفق باشین

mamali132002

Active Member
Iman3D1982 گفت:
با سلام و خسته نباشی به همه شما دوستان قدیمی و فعال خودم.
امیدوارم که موفق باشین
تموم شد رفت !

به قدری دوستان فعال و هماهنگ بودن که حتی نتونستن یک صحنه ی کوچیک رو بسازن.

sam_sam

Banned
in ham az mazeyete irani ha ast ke nemitonan ba ham kar konan
nemidonam vaghean chera ? akhe chera ma iraniha nemitonim kare gorohei anjam dahaim va ta akharesh berim ?
baba in hame kar ke mibinin hame gorohei anjam midan
man nemidonam chera ma iraniha faghat mikhahi m khodemon kar konim ? in ye dovomin nemoneh bod ke vasate kar projeh mord va nabod shod

movafagh bashin va ham kasaei ke inja talash kardan jaye taghdir dareh
khasteh nabashin

armiiin

Member
cherasho man ham be shoma migam aghaye sam_sam va ham be aghaye mamali,
agar postaro bekhoonid mibinid ke ma be sheddat niaaz be nirooye komaki dashtim, makhsoosan az aghayoon/khaanoomayee ke tond tond be anjoman sar mizadan va karaye jadideshoono post mikardan,man hichvaght edeaa nadaram vali oonaaee ke inhame edeaa dashtan darigh az kami komak!
ma dir shoroo kardim vali mitoonestim ba komake ham khoob tamoom konim
albate man be in anjoman dir peivastam, vaelaa mitoonestam bishtar komak konam, be har haal,,
az aghaye kheradmand va aghaye mojtabaa kheili tashakor miknam
omidvaaram dar project haye badi hamdigaro bebinim!,

mamali132002

Active Member
armin جان اگر پست های منو از اول این تاپیک بخونی میفهمی که چرا من کمک نکردم دلیلی داره و اونم اینه که اصلا مسابقه ی cgtalk تک نفره بوده و حالا اینکه ما بیایم و گروهی کار کنیم هیچ ارزشی نداره.

به نظر من اگر هدف پیش رفت و انجام کار گروهی هست چرا اون موقع که ما خواستیم که بچه ها باهامون همکاری کنن برای تشکیل گروه کسی کمک نکرد ؟ البته به غیر از مجتبی که همیشه همکاری کرد و من خیلی چیزا ازش یادگرفتم. ولی خوب 2 نفر که نمیتونن کار بزرگ و قشنگی بسازن.

به نظر من اصلا ایرانی ها برای کار گروهی ساخته نشدن (حتی خود من) چون یه جورایی احساس کوچیکی میکنن و همیشه دوست دارن کارهای بزرگی انجام بدن و کار گروهی کار کوچیکی براشون به حساب میاد.

جدیدترین ارسال ها

بالا