آغاز فعالیت مجدد تیم پشتیبان فارسی e107 و دعوت به همکاری از دوستان مشتاق

snmsoftpc

Active Member
با سلام و احترام ...
خیلی از دوستان که با این سیستم آشنا هستند تیم پشتیبان فارسی و رسمی این سیستم رو به یاد می آورند . این تیم سالها از این سیستم پشتیبانی و نسبت به بومی سازی و ارتقاء این سیستم تلاش زیادی کرد. به هر حال بخاطر زیاده خواهی و یا کمبود منابع به منظور پشتیبانی از این سیستم ، تیم برای مدتی بطور کامل غیر فعال شد و دیگر بصورت رسمی فعالیتی در این زمینه نداشت که این موضوع باعث دلسردی و به نوعی سردرگمی کاربران دوستان این سیستم شد. من این موضوع رو قبول دارم و تمام این مشکلات رو به گردن می گیرم چون دلیل اصلی این اتفاقات بخاطر اعتماد بنده به بعضی از دوستان نسبتا حرفه ای بود.
به هر حال موضوع رو تمام شده می دانم و به اطلاع دوستان می رسانم که سایت پشتیبان فارسی و رسمی e107 فارسی بزودی و نهایت تا پایان این هفته راه اندازی و فعالیت خودش رو رسما آغاز خواهد کرد. دوستان و علاقه مندان به این سیستم می توانند بلافاصله این آخرین نگارش این سیستم با کد 1.0.4.1 رو از سایت دریافت کنند . همچنین نسخه بروز رسانی از نگارش های قبل نیز روی سایت قرار می گیرد .

از دوستان علاقه مند و دارای توانایی درخواست می شود در صورت تمایل و همکاری با ما در ارائه خدمات پشتیبانی و ارتقاء این سیستم از طریق شماره تماس 09120930688 یا از طریق چت در Whatsapp و Viber و در نهایت از طریق ایمیل با من در ارتباط باشند .
موضوعاتی که می توانید با ما همکاری داشته باشید:

ترجمه پلاگین ها و قالب ها
تولید و برنامه نویسی و ارتقاء پلاگین ها و هسته مرکزی e107
طراحی قالب
امنیت
سئو و بهینه سازی

با تشکر
مدیر سابق و دائم سیستم پشتیبان فارسی e107 از سال 2005-2015
سید نبی میرابوطالبی
Snmsoftpc

parpar.ir

New Member
پست قدمی هست ولی برای آگاهی دوستان تصمیم گرفتم همین پست باز کنم تا از تغییرات اطلاع داشته باشید.

سیستم e107 با تغییرات زیاد به سیستم پایا تبدیل گردیده که به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.
بنده و آقای
سید نبی میرابوطالبی مدیر سیستم هستیم و در اتقا هرچه بیشتر آن تلاش میکنیم.

راه اندازی خود سیستم e107 هم در حال بررسی است...

از دوست گل و عزیزم آقای
سید نبی میرابوطالبی هم برای کمک های فراوان و راهنمایی های مفیدش ممنونم و برای این عزیز بهترینارو آرزو میکنم.

سیستم پایا:
www.payacms.com

snmsoftpc

Active Member
سلام و عرض ادب
بله تمام موارد گفته شده توسط دوست گلم درست هست و انشالله بتونیم با هم تیمی قدرتمند باشیم و این سیستم را خیلی بهتر از قبل ارتقا بدیم .
بزودی شاهد اتفاقات خوبی از سوی ما باشید
با تشکر
سید نبی میرابوطالبی پشتیبان فارسی، توسعه دهنده سیستم مدیریت محتوای e107 فارسی
حتما از سیستم مدیریت محتوای پایا دیدن کنید. راحت ترین شیوه در راه اندازی و بروز رسانی سایت

جدیدترین ارسال ها

بالا