بی بی کد آشپزخانه...

police116

Active Member
سلام
خسته نباشی
کارت خیلی خوب شده
میشه بگی از چه نور هایی استفاده کردی و تنظیماتشون چی بوده؟؟
مرسی

HR3D

کاربر فعال
خیلی خوبه ، اگر با حوصله تر انجام بدی بهتره ( چیزی که توی کارای من نمیبینی! :green:)
روی نور پردازی و تنظیمات رندر هم بیشتر کار بشه عالی میشه ، توی این زمینه تاپیک آموزشی عارف خیلی به من کمک کرد ، حتما سر بزنید
ادامه بده که خیلی خوبه :rose:

FARDA20

Member
خیلی خوبه ، اگر با حوصله تر انجام بدی بهتره ( چیزی که توی کارای من نمیبینی! :green:)
روی نور پردازی و تنظیمات رندر هم بیشتر کار بشه عالی میشه ، توی این زمینه تاپیک آموزشی عارف خیلی به من کمک کرد ، حتما سر بزنید
ادامه بده که خیلی خوبه :rose:

مرسی از شما دوست عزیز............ممنون از شما.........................حرف شما درسته ..........و چون کار بازاری بود زیاد حساسیت بخرج ندادم............بازم ممنون ک نظر دادی

دوست عزیز خسته نباشی خوبه شده کارت
ولی به نظر من تو رندری که پرده بنفشه معلومه پرده اصلا خوب در نیومده و چیه دیگه ای که تو ذوق میزنه uv اون چوبه فکر کنم ونگس !

FARDA20

Member
دوست عزیز خسته نباشی خوبه شده کارت
ولی به نظر من تو رندری که پرده بنفشه معلومه پرده اصلا خوب در نیومده و چیه دیگه ای که تو ذوق میزنه uv اون چوبه فکر کنم ونگس !

درود بر شما.....................اره قبول دارم ک پردهه خوب در نیومده.....................و اون هم هایگلاس آبنوسه............ک عموما همینجوریههه..............بازم تنکس ک ایراد از کارم گرفتین............مففق باشین.........

جدیدترین ارسال ها

بالا