بی بی کد آشپزخانه

sallarmelli

Active Member
یه جورائی شگفت زده شدم.
نه به اون نما ها نه بهاین داخلی.
کار به رندرت ندارم که نویز داره میدونم سیستمت پائینه ومجبوربودی دست پائین بگیری.
طراحی 20
جدا خوشم اومد خوب اوپن رو از یه خط شروع کردی و توی فضا حرکت کردی.
فقط این کار بیشتر برای یه فروشگاه خوبه تا خونه.آخه اوپن خیلی سنگین میشه و فضا میگیره.
اما بازم میگم آفرین.آفرین آفرین.اینجا نشون دادی معماری. بهت امیدوار شدم.

خیلی منتظرت بودم که بیایی خیلی خوشحالم کردی اونجا هم گفتم ما به پیشکسوتا احترام می ذاریم یه جورایی وارث این سایتی :wink:
ممنون:rose::rose::rose::rose::rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
خیلی منتظرت بودم که بیایی خیلی خوشحالم کردی اونجا هم گفتم ما به پیشکسوتا احترام می ذاریم یه جورایی وارث این سایتی :wink:
ممنون:rose::rose::rose::rose::rose:

ما چاکر همه بچه های با صفای این سایتم هستیم.
من این کارت رو یک قدم به جلو میدونم.موفق باشی.

سالار تو که به گچ و رابیتس راضی شدی می دونی چیکار کن
نوپان خام بگیر یکی دو برگ بعد عرض کنم خدمتت عرض ضخامت صفحت اگه 8 سانت پنج تا صفحه نوپان می زاری رو هم با عمق 60سانت اپن و دوباره باید بدی پرس کنن و بعد سی ان سی لبه هارو که ساختی و خود اپن و کل اپن رو خوب بتونه می کنی که صاف صاف بشه
مثل آینه که شد یا رنگ براق درجه یک می زنی تمیز مثل ام دی اف هایگلس میشه
در صورتی که وکیوم ندارین تو شهر ولی خدمات برش کاری های حرفه تو شهر دارن جاهایی که دستگاه کات دارن
ولی نوپان رو باید خیلی تمیز کار کنی گچ رو رابیس نزن که موج دار در میاد

یک راه دیگه هم هست که کثیف در میاد که لبه های رو با راه چکشی در بیاری وبعد بتونه کنی که صاف بشه

sallarmelli

Active Member
سالار تو که به گچ و رابیتس راضی شدی می دونی چیکار کن
نوپان خام بگیر یکی دو برگ بعد عرض کنم خدمتت عرض ضخامت صفحت اگه 8 سانت پنج تا صفحه نوپان می زاری رو هم با عمق 60سانت اپن و دوباره باید بدی پرس کنن و بعد سی ان سی لبه هارو که ساختی و خود اپن و کل اپن رو خوب بتونه می کنی که صاف صاف بشه
در صورتی که وکیوم ندارین تو شهر ولی خدمات برش کاری های حرفه تو شهر دارن جاهایی که دستگاه کات دارن
ولی نوپان رو باید خیلی تمیز کار کنی گچ رو رابیس نزن که موج دار در میاد

یک راه دیگه هم هست که کثیف در میاد که لبه های رو با راه چکشی در بیاری وبعد بتونه کنی که صاف بشه

ممنون سعید لطف داری
گفتم اگه ناچار بشیم این کار رو بکنن(رابیتس رو می گم) در ضمن قرار نیست من این کار رو بکنم قرار اوستاشون این کار رو بکنه ولی اگه خوب نشه از چشم من می دونن :mad: آخه این چه قانونیه ؟:mad:

راستی
این کار واقعا خوب در میاد اگه خوب بشه به نظرم به صرفه هست.
نمونه ای داری نشونم بدی

آخرین ویرایش:
سلام راه دوم نمونه ندارم ازش ولی مثل سازه های نمایشگاهی درمیاد می تونی یک شاسی آهنی براش بسازی
نمونش فروشگاههای باروبنه تو سراسر کشور که دکوراشون تیپ و همشون با نئوپان درمیارن چند وقت پیشم یک فروشگاه بهش پیشنهاد این کارو دادم این کارو انجام داد خیلی قشنگ شد و کم هزینه ولی بتونه نکرد وقتی رنک کرد از نزدیک برجسته دیده میشد

YAHYA2011

Member
بنده خودم رو در سطح نظر دادن در این مورد نمی بینم ولی با توجه به کارهای گذشته ای که از جنابعالی دیدم ، این کار بسیار متفاوت، شیک و دارای حرفی برای گفتن است !
برای شما دوست جوان و با استعداد آرزوی بهترین ها رو دارم !
بقول فرمایش دوست خوبمون، این کار جنابعالی قدمی رو به جلوست !
به امید کارهای بهتر و قدم های بلندتر !

sallarmelli

Active Member
بنده خودم رو در سطح نظر دادن در این مورد نمی بینم ولی با توجه به کارهای گذشته ای که از جنابعالی دیدم ، این کار بسیار متفاوت، شیک و دارای حرفی برای گفتن است !
برای شما دوست جوان و با استعداد آرزوی بهترین ها رو دارم !
بقول فرمایش دوست خوبمون، این کار جنابعالی قدمی رو به جلوست !
به امید کارهای بهتر و قدم های بلندتر !

خیلی متشکرم
موفق باشیم:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی کار قوی و خوبی شده.
طراحیش جالب شده.معمولا خیلی ریسک هست .چون اگه بد در بیاد یه عمری کار فرما فحش میدن به آدم
رنگ بندیش جالب شده.کلا سفید با یه کف خوش رنگ.البته اگه یه مقداری رنگ توی کارت میومد شاید بهتر میشد.
البته کاشی پشت سفیدی رو جبران کرده.
یه خورده کارت اوربرایت شده.به نظرم اگه از ambien occasion استفاده بکنی این مشکل خیلی کمتر مشه.
اون گیاهی که گذاشتی رو واقعا میخوای توی اجرا بزاری؟؟؟ بنزای هست اگه اشتباه نکم.قیمت میلیونی داره!
موفق باشی

max vray

کاربر VIP
سلام
کار خوبی شده
طرحش خوب به این فضا میاد
بهترین و ارزون ترین و روش ساخت این کار استفاده از فایبر سمنت و mdf هستش.
موفق و پیروز باشی.

sallarmelli

Active Member
سلام.خیلی کار قوی و خوبی شده.
طراحیش جالب شده.معمولا خیلی ریسک هست .چون اگه بد در بیاد یه عمری کار فرما فحش میدن به آدم
رنگ بندیش جالب شده.کلا سفید با یه کف خوش رنگ.البته اگه یه مقداری رنگ توی کارت میومد شاید بهتر میشد.
البته کاشی پشت سفیدی رو جبران کرده.
یه خورده کارت اوربرایت شده.به نظرم اگه از ambien occasion استفاده بکنی این مشکل خیلی کمتر مشه.
ممنون عارف
از زمانی که کار رو گذاشتم همش فکر می کردم تو کجایی؟ که نمیایی.:idea:به نظر میاد حس مسئولیت شناسی زیادی در قبال خانواده داری حضورت کمرنگ شده:lol: ولی خیلی خوشحالم که بالاخره اومدی:rose:

اون گیاهی که گذاشتی رو واقعا میخوای توی اجرا بزاری؟؟؟ بنزای هست اگه اشتباه نکم.قیمت میلیونی داره!
موفق باشی

این بنزای چی گیاهی هست و اگه یه کم درمورد اجراش توضیح بدی خیلی سپاس گذار خواهم بود.
چون ترس تمام وجودم رو گرفته :lol:
فکر کنم امشبم خوابش رو ببینم که دور گردنم بپیچه و باقی ماجرا......:lol:

سلام
کار خوبی شده
طرحش خوب به این فضا میاد
بهترین و ارزون ترین و روش ساخت این کار استفاده از فایبر سمنت و mdf هستش.
موفق و پیروز باشی.

درود بر شما :rose:
اگه یه کم در مورد این فایبر سمنت توضیح بدی ممنون می شم .:idea:

max vray

کاربر VIP
پنل های بتن الیافی هستش که خیلی خوب خم میشه و فرم میگیره و هم بسیار مقاوم هستش و هم سبک و روش اجراش با کناف یکی هستش قطرش هم از mdf کمتر هستش.

hameeda

Member
وای عجب کاری زدی خیلی شیک و ملوسه عینه خودت.:lol: راستی یه خبری بده اینجا ها کار می ذاری حداقل به عنوان سیاهی لشکر بیایم کاش من هم مثل تو پیگیر می شدم و کار وی ری رو مثل تو دنبال می کردم حداقل الان یه پیشرفت قابل توجه ای داشتم :cry: واقعا کارت قشنگه راستی فقط یه کم نویز داره نمی خواهی سیستم رو عوض کنی؟

sallarmelli

Active Member
عروس و ملوسم خودتی
من بیایم یه اسمس برای تو خرج کنم عمراً (شوخی کردم):lol: چشم شارژ داشتم بهت خبر می دم می دونی که چه معضل گرونیی هست :lol: ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.
موفق

hoomans

New Member
کار جالبی در اومده و اون منحنی ها میتونه صفحات کورین باشه که انعطاف پذیرند
*
[FONT=&quot]کورین پاسارگاد[/FONT]

جدیدترین ارسال ها

بالا