بی بی کد آشپزخانه

seous

Well-Known Member
مدلینگ و رندر توسط
3ds max 2012 + v.ray_2.00.03
توضیح:رنگ کابینتها پیشنهاد کارفرماست ...سرفرصت رنگ پیشنهادی خودم رو هم اضافه میکنم.
دوست دارم نظرات سازندتون رو بدونم درضمن این دومین کاریه که توی این سایت مبذارم.
لطفا اگه کسی mdf طرح بارانی رو داره واسم بذاره..سپاس و درود

پیوست ها

• HOMEWORK 8-1.jpg
    HOMEWORK 8-1.jpg
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 62
  • HOMEWORK 8-2.jpg
    HOMEWORK 8-2.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 59
  • HOMEWORK 8-3.jpg
    HOMEWORK 8-3.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 60

Hamed

Active Member
درود
من کلا لذت میبرم از کار دکوراسیون داخلی مخصوصا آشپزخونه...دوست جدید شما هم خسته نباشی...
دوستانه بگم باید اصلاحیات زیادی روش انجام بدی سر اجرای این طرح اینجوری دقیقا حس میشه کرد که دارن پوست رو میکنن...
فضولی نکرده باشم....پشت کار یاده نر...

علی یار شما

seous

Well-Known Member
سپاس و درود فراوون
لطف میکنید بشتر راهنمایی کنید و چندتا از ایرادها با راه اصلاحشون رو برام بگید...

seous

Well-Known Member
درود
من کلا لذت میبرم از کار دکوراسیون داخلی مخصوصا آشپزخونه...دوست جدید شما هم خسته نباشی...
دوستانه بگم باید اصلاحیات زیادی روش انجام بدی سر اجرای این طرح اینجوری دقیقا حس میشه کرد که دارن پوست رو میکنن...
فضولی نکرده باشم....پشت کار یاده نر...

علی یار شما
سپاس و درود فراوون
لطف میکنید بشتر راهنمایی کنید و چندتا از ایرادها با راه اصلاحشون رو برام بگید...[:)

ALI_TAKHTI

Active Member
کارت خوبه عزیز. این درخواستت

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    134.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 11.jpg
    11.jpg
    103.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7

ALI_TAKHTI

Active Member
فقط این کاشی ها دیوار بی حس شدن. یکمک طرح دار میکردی یا یه رفلکسی ،برقی نوری چیزی توشون مینداختی.

aroen

Well-Known Member
مرسی از کاره خوبت
فکر می کنم هالوژن ها سایه ندارن و این باعث شده داخل فضای دکوریت واقعی دیده نشه هالوژن نوری با سایه تیز ایجاد میکنه
در مورد طرح:اگه بالای open تعداد صفحه هات 3 تا بود(یعنی یکی زیاد)و به سمت ورودی بیرون رفتگی داشت و یه هالوژن می گرفت به ورودی فضات تاکید بیشتر و بهتری می کرد:cool::wink:

seous

Well-Known Member
مرسی از کاره خوبت
فکر می کنم هالوژن ها سایه ندارن و این باعث شده داخل فضای دکوریت واقعی دیده نشه هالوژن نوری با سایه تیز ایجاد میکنه
در مورد طرح:اگه بالای open تعداد صفحه هات 3 تا بود(یعنی یکی زیاد)و به سمت ورودی بیرون رفتگی داشت و یه هالوژن می گرفت به ورودی فضات تاکید بیشتر و بهتری می کرد:cool::wink:
و سپاس و درود به شما دوست خوب
حتما روش کار میکنم...:oops:

(Hamid)

Well-Known Member
خوب قشنگ شده و خسته نباشی دوست عزیز :rose:

1- شلف سمت راستت که طبقاتیه و روش بطری گذاشتی و باید بهش ضخامت بدی. چون قپک هالوژن میزنه از کارت بیرون. حتی سیم کشیه کارت!

2-اون اختلاف سطح و ورداری بهتره... آشپزخونه و که با شلنگ آب نمیگیرن الان...تی میکشن. اونم پاگیر میشه.

3- یه شیشه با پایه استیل رو اوپن بندازی عالی میشه

4- ساعت و بد جایی گذاشتی... فرده داخل آشپزخونه باید دیده راحت و سریع داشته باشه به ساعت.( البته اینجا شاید واسه تزئین کارت گذاشتی. ولی بهتره یه تابلو جاش بذاری)

نگی حمید فقط ایراد گرفتا :green: واسه پیشرفتته همش :rose:

seous

Well-Known Member
خوب قشنگ شده و خسته نباشی دوست عزیز :rose:

1- شلف سمت راستت که طبقاتیه و روش بطری گذاشتی و باید بهش ضخامت بدی. چون قپک هالوژن میزنه از کارت بیرون. حتی سیم کشیه کارت!

2-اون اختلاف سطح و ورداری بهتره... آشپزخونه و که با شلنگ آب نمیگیرن الان...تی میکشن. اونم پاگیر میشه.

3- یه شیشه با پایه استیل رو اوپن بندازی عالی میشه

4- ساعت و بد جایی گذاشتی... فرده داخل آشپزخونه باید دیده راحت و سریع داشته باشه به ساعت.( البته اینجا شاید واسه تزئین کارت گذاشتی. ولی بهتره یه تابلو جاش بذاری)

نگی حمید فقط ایراد گرفتا :green: واسه پیشرفتته همش :rose:
حمید جان بازم تمام خوانشی که روی کارم داشتی به جا و سازنده بود ... سپاس بابت لطف همه دوستان:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا