بی بی کد آشپزخانه

darkwish_2006

Well-Known Member
سلام .
این کارو نزدیک به 2 هفته روش وقت گزاشتم البته رندر گرفتنش برای رفع ایراداتش خیلی وقت گرفت
نورپردازیشم 100 بار عوض کردم :green: خلاصه شد اینی که ملاحضه می فرمایید .
پر رنگ و ور و تکسچر :paint: . خدا لعنت کنه این پردازنده های I7 اینتل رو :mad: از بس گرونن :green:

با همین سیستم زغالی رندر گرفتم . البته الان که دارم اینو پست می کنم داره پلان شبش رو رندر می کنه فک رکنم 8 ساعت اینا طول بکشه . کار طبق معمول با V-RAY 2.0 و MAX 2012 انجام شده . مدلسازی خاصی صورت نگرفته اون آبمیوه گیری بعلاوه چراغ ژاپنی و لوستر مدل هست کابینت و در و دیوار که دیگه مدل نیست :lol: آها داشت یادم میرفت گلدون و گل ها هم مدلن .

خلاصه منتظر نظراتتون هستم . منم سبک کار خودمو دارم ممکنه زیاد REAL نباشه اما خوب امکانات کمه و وقت از اونم کمتر . بسمه ال... نظر بدید ببینم :cool:
در ضمن هنوز کارو ادیت نکردم و post انجام نشده روش

پیوست ها

• final room day 1.jpg
    final room day 1.jpg
    203.8 کیلوبایت · بازدیدها: 122

K1-CGMaster

Well-Known Member
:d آشپز خونه خیلی کوچیکه ها :)

یه مقدار روشنایی کمه اما همین نور رو خوب کار کردی - اون پرده پشت چرا اینجوریه؟؟ تکسچر روشه؟؟ از حالت ماتی روی اپن خوشم اومد - راستی اون چراغه چیه از کابینت آویزونه ؟؟؟؟ :d

darkwish_2006

Well-Known Member
:d آشپز خونه خیلی کوچیکه ها :)

یه مقدار روشنایی کمه اما همین نور رو خوب کار کردی - اون پرده پشت چرا اینجوریه؟؟ تکسچر روشه؟؟ از حالت ماتی روی اپن خوشم اومد - راستی اون چراغه چیه از کابینت آویزونه ؟؟؟؟ :d

کوچیکی از خودتو......ببخشید کوچیکی از خودشه بزرگی از خودتونه :green:دیگه والا اندازه ها استاندارده نمیدونم شاید به نظر کوچیک باشه :-?
اون پرده نیست کرکرس مثلا :green: والا خودمم نفهمیدم تکسچر داره نداره ؟ !؟!؟!؟ :shock: صد بار بهش متریال دادم اما باز اونطوری شد مدلینگش خراب بوده شاید :mad:

کدوم حالت ماتی ؟:green: اون چراغه هم بزار شب بشه روشنش میکنم میبینی :)چراغ ژاپونیه :lol:

مرسی که نظرتو گفتی :wink: ماشالا ... همه فقط میبینن نظر هیچی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock:

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
درود
مرد جوان خسته نباشی...بسیار هم عالی...برای بارهای اول خیلی هم خوب...
فقط سرت نخور به کابینت دیواری چون ابعادش اشتباه...
یکم باید وقت بزاری و طراحی آشپزخانه رو یاد بگیر چون اولین قدم برای رشد و بهتر شدنه کارت بیسه کار آشپزخانه که ابعاد واندازست...
آخه اشتباه نقشه بدی کارگاه کارت تمومه...
راه میافتی...

علی علی

darkwish_2006

Well-Known Member
درود
مرد جوان خسته نباشی...بسیار هم عالی...برای بارهای اول خیلی هم خوب...
فقط سرت نخور به کابینت دیواری چون ابعادش اشتباه...
یکم باید وقت بزاری و طراحی آشپزخانه رو یاد بگیر چون اولین قدم برای رشد و بهتر شدنه کارت بیسه کار آشپزخانه که ابعاد واندازست...
آخه اشتباه نقشه بدی کارگاه کارت تمومه...
راه میافتی...

علی علی

درسته ابعادش مناسب نیست . گفتم این اولین تجربه آشپزخونه بود وقتم کم بود خلاصه شاید روزش یکم بد شه باشه اما شبش قشنگ میشه . همچین جوان جوان هم نیستم بابا بزرگ :lol: 28 9 سالمه :)(شوخی)

Ultra3D

Well-Known Member
ایول بابا .... حوصله داری ها رو یک آشپزخونه 2 هفته وقت می زاری !

از لحاظ پشتکار تحسینت می کنم ...

کار هم خوشکل هست .... البته از احاظ طرح تناقض داره .... یعنی یک طرح خود کابینت سبک مدرن داره و چراغ آویز و گچ بری و نور زرد فضا برای فضا های کلاسیک هست و ...

ولی خوب دیگه کار اجرایی نسیت و من هم مشتری نیستم :)

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
سال نو رو به همه تبریک میگم :rose:
چون از معماری سر در نمیارم, پس در این باره چیزی نمیگم, البته یه مواردی رو Hamed اشاره کردند و درست فرمودند, تو 3بعدی هم چندان وارد نیستم, اما دوست دارم نظرم رو در زمینه 3بعدی بگم, کاش یه آموزشی از این کارتون, از نورش یا تنظیمات رندرتون میزاشتید, در کل از دیدن کارتون لذت بردم...
موفق باشید :rose:

darkwish_2006

Well-Known Member
خب برای نورش در روز من از ی sun light استفاده کردم و قسمت sun رو روی vray light و sky اون رو روی sky light گذاشتم و بعد قسمت sun light رو خاموش کردم پشت همه پنجره ها هم ی vray sun در حالت plane قرار دادم و با کم و زیاد کردن نورش و البته invisible کردنش جوری هست که انگار نور از بیرون داره میاد در صورتی که اگه همین vray light پشت پنجره رو تیک invisible رو بر میداشتم پشتش کاملا سفید میشد یعنی منبع نوریمون مشخص میشد + نور ! اینجوری انگار منبع نورمون همون sun light هست !

خب vray ی موتور با قابلیت tips and trick هست یعنی بر خلاف mentalray بر روی اصول فیزیکی کار نمیکنه و شما میتونید این اصول رو بنا به خواستتون و نیازتون بشکنید و تغییر بدید و نتیجه دلخواهتون رو بگیرید !

توجه کنید که چون این vray light های پشت پنجره multiplayer بالا یا شدت نور زیادی داشتن وقتی به پرده کرکره خوردن رنگ اون رو تو اتاق پخش کردن و شما با زدن تیک indirect illumination در تنظیمات رندر وی ری میتونید این رنگ ها رو د رهم ادغام کنید که همین عامل اصلی در طبیعت هم هست !

تنظیمات رندر رو الان نمیتونم بزارم چون از ساعت 3 تا الان درحال رندر گرفتن پلان شب همین آشپزخونه هست ! اما وقتی تموم شد چشم اونم به همراه پلان شب آپلود می کنم !:rose:
ممنون Violet89 :rose:

آخرین ویرایش:

darkwish_2006

Well-Known Member
ایول بابا .... حوصله داری ها رو یک آشپزخونه 2 هفته وقت می زاری !

از لحاظ پشتکار تحسینت می کنم ...

کار هم خوشکل هست .... البته از احاظ طرح تناقض داره .... یعنی یک طرح خود کابینت سبک مدرن داره و چراغ آویز و گچ بری و نور زرد فضا برای فضا های کلاسیک هست و ...

ولی خوب دیگه کار اجرایی نسیت و من هم مشتری نیستم :)

دقیقا :). اما خواستم هم کلاسیک باشه هم مدرن یعنی خیلی خودمونی و به قول معروف سنتی باشه هم مدرن در واقع تلفیقیه . طرح کابینت ها رو نداشتم خودم سعی کردم با توجه به اون چیزی که تو ذهنم هست دربیارم
اون آویز ژاپنی هم ایده خوبی بود به نظر خودم .

مرسی از نظرت .

Hamed

Active Member
درود

من اگر بتونم رو یک علمی که دارم بهش قسم بخورم که کمی اونو دارم تجربست...(نا گفته نمونه که بحث طراحی دکوراسیون داخلی تموم شدست...الان از خودم تعریف کردم...:):wink:)همیشه کسی که طرح زیاد میبینه موفق و این مبنی بر کپی برداری از طرح طراح دیگی نیست...اگر تا به الان کم طرح دیدی از این به بعد سریعتر پیش برو ژورنال...مجله...عکس...تری دی...

مرد جوان همون مرد کم تجربست...وگرنه شما بزرگ مایی...:rose:

علی یار شما

darkwish_2006

Well-Known Member
درود

من اگر بتونم رو یک علمی که دارم بهش قسم بخورم که کمی اونو دارم تجربست...(نا گفته نمونه که بحث طراحی دکوراسیون داخلی تموم شدست...الان از خودم تعریف کردم...:):wink:)همیشه کسی که طرح زیاد میبینه موفق و این مبنی بر کپی برداری از طرح طراح دیگی نیست...اگر تا به الان کم طرح دیدی از این به بعد سریعتر پیش برو ژورنال...مجله...عکس...تری دی...

مرد جوان همون مرد کم تجربست...وگرنه شما بزرگ مایی...:rose:

علی یار شما

خب اینی که گفتی درست قبول دارم اما همین مجله و ژورنال دیدن مگه نمیشه کپی برداری ؟ :-?
من vray رو یک ساله که شروع کردم اینقد توتوریال دیدم و خوندم که دارم می ترکم . کارای اونا رو نگاه میکنی میای با باسه خودت مقایسه میکنی میبینی خاله بازیه همین دلزدت میکنه نمیدونم والا خیلی از بچه هایی که اینجان شاید مکس رو 4 5 ساله شروع کردن اما من که از مکس 2.5 شروع کردم سال درشکه چیز زیادی ازش یادم نمونده چون وقت نیست سنم که میره بالا حوصله برای سر کله زدن با این چیزا کم میشه !

شما تاج سری ما هم شاگرد همه شماهاییم ! ( این عارف نیومد نظر بده میبینی !!!!!!! گفتیم پرده توری رو چطوری ساختی نیومد بگه !!!!! :mad:) هیچ ربطی نداشت خودم میدونم :)

faild

New Member
سلام خیلی خیلی زیباست ( یدونه از این خونه ها میخوام که آشپزخونش این مدلیه :) )

دوتا سوال دارم. 1- با برنامه 3dmax هم میشه از اینا ساخت؟ 2- مثلا این چراغ و ... خودتون ساختید یا طرح اماده داره؟

راستی بقیه درست میگن آشپز خونه کوچیکه یکم دستو دل باز باشین. خانمارو که میشناسین آشپزخونه محل امپراطوریشونه :green:

darkwish_2006

Well-Known Member
سلام خیلی خیلی زیباست ( یدونه از این خونه ها میخوام که آشپزخونش این مدلیه :) )

دوتا سوال دارم. 1- با برنامه 3dmax هم میشه از اینا ساخت؟ 2- مثلا این چراغ و ... خودتون ساختید یا طرح اماده داره؟

راستی بقیه درست میگن آشپز خونه کوچیکه یکم دستو دل باز باشین. خانمارو که میشناسین آشپزخونه محل امپراطوریشونه :green:

نه عزیزم آدم سنش که میره بالا حوصله خودشم نداره دیگه چه برسه به مدل کردن لوستر و لامپ و اینا !
اینا همش آمادس ! من همیشه آرزوم بوده که ی همچین آشپزخونه غربی اوپن نورگیر داشته باشم تو کارام هم همیشه امیال و آرزوهامو نشون میدم . به اندازه کافی زندگیم واقعی هست جای رویا پردازی نداره .
خیلی وقتا برای جند ماه مکس رو میزارم کنار باز دلم تنگ میشه میشینم سرش دیگه بلند شدنی نیستم ی دفعه از صبح تا 4 صبح فردا ی کله باهاش ور میرم تا ی چیزی ازش بیرون بکشم . خدا بیامرزه دوستمو دوران بچه گی با مکس 2.5 چه کارا که نمیکردیم !!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry: .
با ی پینتیوم 133 انیمیشنایی میساختیم . حیف شد حیف دلم باسش تنگ شده . نمیدونم چرا اینارو گفتم آخه رفیق دیگه این روزا پیدا نمیشه ! هی.... روزگاررررررررررر:sad::sad:

faild

New Member
اینکه بعث میشه بعد از چند وقت بهش سر بزنید علاقتونو نشون میده. خوش به حال کسی که مثل شما اینجوری علاقه داره

darkwish_2006

Well-Known Member
سلام رندر خیلی خوب و شیک شده ولی واسه نکات اجرایی حرف حامد رو گوش کن
آورین خسته نباشی

حتما سعید جان . شما هم خسته نباشی .:rose:

امروز اکانت یاهو و فیس ب و کم رو از این نارفیق یا به قول خودش هکر :lol:پس گرفتم . دم یاهو گرم !!!!
امروز خیلی خوشحالم . طرف خودشو بیشتر نشون داد بیشتر شناخته شد :lol:.
آخه یکی نیست بهش بگه اینکاره نیستی اگه بودی این وضعییتت نبود:lol::lol::lol::lol:

قربان همه بچه های با معرفت این سایت .:rose::rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا