آشنایی با چرخ گوشت صنعتی رومیزی گیربکسی

fidarcoo

New Member
یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی چرخ گوشت گیربکسی الکتروکار می باشد. این دستگاه دارای ظرفیت 300 کیلو در ساعت است یعنی در هر ساعت قابلیت چرخ کردن 300 کیلوگرم گوشت ویژگی های آن داشتن قابلیت چپ گرد و راست گرد می باشد. تمامی قطعات چرخ گوشت صنعتی رومیزی الکتروکار از جمله سینی تغذیه، بدنه و گلویی تمام استیل می باشد.
یکی دیگر از پر استفاده ترین مدلهای الکتروکار، چرخ گوشت گیربکسی الکتروکار مدل EC-10 می باشد. این مدل از چرخ گوشت دارای قیمت مناسبی نیز نسبت به سایر مدل ها می باشد. چرخ گوشت الکتروکار EC-10 دارای بدنه ای استیل است. البته سایر قطعات آن (گلویی و دهانه و تیغه و طوقه ) نیز استیل می باشد. طراحی این مدل بسیار ساده بوده و دارای دو نوع می باشد. دسته اول چ تک فاز و سه فاز چرخ گوشت نیمه صنعتی تک فاز الکتروکار است و نوع دیگر آن سه فاز این دستگاه می باشد. در بین چرخ گوشتهای رومیزی این مدل بسیار شناخته شده تر و مفید تر بوده است. مهمترین عاملی که این محصول دارای خریداران بسیاری است کارایی آن و قیمت بسیار مناسب آن می باشد.
توان نوع تک فاز آن دارای قدرت 2 اسب بخار ونوع سه فاز آن 3 اسب بخار می باشد. موتور گیربکسی الکتروکار مدل EC-10 این چرخ گوشت رومیزی ، گیربکسی است. موتور گیربکسی مدل EC-10 بسیار نرم کار می کند و از ضربه ها و صداهایی که بسیاری از چرخ گوشت ها در هنگام کار تولید می نمایند به دور هستند. این دستگاه در طی ساعات متوالی می تواند کار کند و این به دلیل داشتن موتور گیربکسی این دستگاه است. بیشترین کاربرد آن در رستوران ها، کبابی ها و قصابی ها می باشد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا