آشنایی با اصطلاحات هاست و هاستینگ ! ! !

میشه خواهش کنم اگه مرجع یا کتابی میشناسید که بشه با اصطلاحاتی که توی هاست و هاستینگ هست معرفی کنین ...
میخواستم یه سایت بزنم ولی انقدر برای گرفتن یک میزبانی هاست با اصلاحات مختلفی برخورد کردم که گیر کردم چی کار کنم که بتونم یه گزینه خوبی انتخاب کنم و برای اینکه میخوام برای سایتم تبلیغات انجام بدم تا به بازدید چندین هزار در روز برسه موندندم چی کار کنم میدونم سخته بخوام همه سوالام رو اینجا مطرح کنم مثلا با اصطلاحاتی مثل : پهنای باند . database . FTP Account . Email Account . sub Domain . Addon domains . Park Domains . cpanel . frontpage Extensions . و مقدار فضا که مثلا چقدر فضا بگیرم که با حجم اطلاعاتم جواب بده و سوالات دیگه برخورد کردم که به مشکل خوردم
میخواستم خواهش کنم اگه زحمتی نیست یه کتاب یا مرجعی معرفی کنین که بتونم به جواب سوالاتم برسم
خیلی خیلی خلی ممنونم .

Cisco

مدیر انجمن
خیلی از این هایی که گفتین رو می تونین با جست و جو در انجمن پیدا کنین.
هم چنین در گوگل.
اگر پیدا نکردین همین جا مطرح کنین توضیح بدم.

tafti

Member
ببین من چی میگم
اصل کاری فضای هاست و پهنای باند هستش
بیشتر شرکت ها بقیه امکاناتی رو که گفتی نا محدود میذارن ولی شرکت های معتبر محدود هستش

بچه ها مرسی و ممنونم از جوابتون ولی هنوز گیجم نمیدونم برای یه سایت که میخوام درست کنم که فقط نهایت 10 صفحه مطلب داره و یه فروشگاهه که میخوام با تبلیغات بازدیدش رو حداقل به روزی 20000 تا برسونم 100 مگابایت فضا برام کافیه ولی میترسم پهنای باندم برام کافی نباشه

و یه سایت دیگه دارم که صفحات بسیار زیادی خواهد داشت با کلی مطلب و عکس و فایل برای دانلود از کجا بفهمم که برای اون سایت چقدر فضا بگیرم که تو پهنای باندم هم کم نیارم ...

مرسی اگه کسی جواب بده

Cisco

مدیر انجمن
برای اولی بهتره اول بازدید رو زیاد کنین و اگر پهنای باند کم اومد دوباره بگیرید.
برای دومی هم می تونید از یک فضای یک گیگ شروع کنین.
شرکت هم زیاده.
اگر خواستین بگید من معرفی کنم.

آقا علیرضا ممنونم ... یعنی اگر یه هاست 100 مگ بگیرم اگر پهنا کم بیاد بعدا میتونم فقط پهنا بخرم ؟

Cisco

مدیر انجمن
نه منظورم این نبود.
نمی دونم این کار امکان پذیره یا نه ولی می تونید هاست رو ماهانه پرداخت کنید و اگر پهنای باند کم آوردین سری بعدی یک پلن با پهنای باند بیشتر بگیرین.

pezeshkzade

Member
بله میتونید بعدا پلن فعلیتون را ارتقا بدید.کافیه پهنای باند بخرید تا اکانتتون ساسپند نشه

جدیدترین ارسال ها

بالا